ATE 24.0120-0147.1 - Bromsskiva Visa större

ATE 24.0120-0147.1 - Bromsskiva

518 kr inkl.moms

24.0120-0147.1

Den minsta beställningsmängd för bildelar är 2

Viewed products

ATE 24.0120-0147.1 - Bromsskiva
414 kr

Specifikation

Diameter (mm) 239,5
Höjd [mm] 43
Hål-Ø [mm] 13,7
Bromsskivetyp ventilerad
Bromsskiva tjocklek [mm] 20
Minimum tjocklek [mm] 18
Inre diameter [mm] 136
Hålantal 4
Centreringsdiameter [mm] 63,5
Hålkrets-Ø [mm] 108
Yta belagd
MAPP-kod tillgänglig

OEM-nummer

ATE 24012001471
BARUM BAR20147
BENDIX 561513B
BOSCH 0986478502
BRADI 1172924
BRECO BS8192
BREMBO 09520210
BREMBO 09672710
BREMBO 09672734
BREMBO 09672777
CAR 142266
CIFAM 800169
DELPHI BG2440
DELPHI BG440
FEBI BILSTEIN 05649
FERODO 09672714
FERODO DDF766
FERODO DDF766C
FERODO DDF766C1
FERODO DDF887
FERODO DDF8871
FERODO DRF766
FORD 1019604
FORD 1066271
FORD 1320581
FORD 1320582
FORD 4071714
FORD 4084226
FORD 5022654
FORD 5028281
FORD 6191064
FTE BS3727
GRAF DF29169
HELLA 8DD355102221
HELLA 8DD355102231
HELLA PAGID 8DD355102221
HELLA PAGID 8DD355102231
JURID 561513J
METELLI 230169
MGA D969
MINTEX MDC579
NECTO WN472
NK 202528
PAGID 51023
PAGID 51023PRO
PEX 140192
PEX 140192N
PILENGA V075
QUINTON HAZELL 609610
QUINTON HAZELL BDC3727
QUINTON HAZELL BSF3727
REMSA 609610
ROADHOUSE 609610
ROULUNDS BRAKING D2046
SEBRO 3386
TEXTAR 92051000
TEXTAR 92051003
TEXTAR 98200051001
TRW DF1659
TRW DF2753
TRW DF2753BP
VALEO 185122
VALEO 186030
VALEO 186163
VALEO DF290
ZIMMERMANN 250132800
ZIMMERMANN 250132850

Lämplig för dessa modeller

FORD ESCORT '91 Express (AVL) Skåp [07/1990-12/1994] 1.3 [07/1990-12/1994] - 1299 cc - 46 kw - 63 ps - JBD
FORD ESCORT '91 Express (AVL) Skåp [07/1990-12/1994] 1.4 [07/1990-12/1994] - 1391 cc - 52 kw - 71 ps - F6F, F6G
FORD ESCORT '91 Express (AVL) Skåp [07/1990-12/1994] 1.8 D [07/1990-12/1994] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTH
FORD ESCORT '95 Skåp (AVL) Skåp [01/1995-] 1.4 [01/1995-] - 1391 cc - 54 kw - 73 ps - F4B
FORD ESCORT '95 Skåp (AVL) Skåp [01/1995-] 1.8 D [01/1995-] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTF, RTH
FORD ESCORT '95 Skåp (AVL) Skåp [01/1995-] 1.8 Turbo D [12/1995-06/2001] - 1753 cc - 51 kw - 70 ps - RVA
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) Halvkombi [10/1998-07/2000] 1.6 16V [10/1998-07/2000] - 1597 cc - 66 kw - 90 ps - L1E
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) Halvkombi [10/1998-07/2000] 1.8 TD [10/1998-07/2000] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) Kombi [02/1999-07/2000] 1.6 16V [02/1999-07/2000] - 1597 cc - 66 kw - 90 ps - L1E
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) Kombi [02/1999-07/2000] 1.8 TD [02/1999-07/2000] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORD ESCORT V (GAL) Halvkombi [07/1990-12/1992] 1.3 [07/1990-09/1992] - 1299 cc - 44 kw - 60 ps - J4B, J6A
FORD ESCORT V (GAL) Halvkombi [07/1990-12/1992] 1.4 [07/1990-09/1992] - 1392 cc - 52 kw - 71 ps - F6F, F6G
FORD ESCORT V (GAL) Halvkombi [07/1990-12/1992] 1.6 [07/1990-08/1992] - 1598 cc - 66 kw - 90 ps - LUJ, LUK
FORD ESCORT V (GAL) Halvkombi [07/1990-12/1992] 1.6 [07/1990-12/1992] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - LJF
FORD ESCORT V (GAL) Halvkombi [07/1990-12/1992] 1.8 16V XR3i [02/1992-12/1992] - 1796 cc - 77 kw - 105 ps - RDA
FORD ESCORT V (GAL) Halvkombi [07/1990-12/1992] 1.8 D [07/1990-12/1992] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTE, RTF, RTH
FORD ESCORT V Cabriolet (ALL) Cabriolet [07/1990-12/1992] 1.4 [07/1990-12/1992] - 1392 cc - 52 kw - 71 ps - F6F, F6G
FORD ESCORT V Cabriolet (ALL) Cabriolet [07/1990-12/1992] 1.6 [07/1990-12/1992] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - LJF
FORD ESCORT V Cabriolet (ALL) Cabriolet [07/1990-12/1992] 1.8 16V XR3i [02/1992-12/1992] - 1796 cc - 77 kw - 105 ps - RDA
FORD ESCORT V Kombi (GAL, AVL) Kombi [07/1990-12/1992] 1.3 [09/1991-09/1992] - 1299 cc - 44 kw - 60 ps - J4B, J6A
FORD ESCORT V Kombi (GAL, AVL) Kombi [07/1990-12/1992] 1.4 [07/1990-09/1992] - 1392 cc - 52 kw - 71 ps - F6F, F6G
FORD ESCORT V Kombi (GAL, AVL) Kombi [07/1990-12/1992] 1.6 [07/1990-08/1992] - 1598 cc - 66 kw - 90 ps - LUJ, LUK
FORD ESCORT V Kombi (GAL, AVL) Kombi [07/1990-12/1992] 1.6 [07/1990-09/1992] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - LJF
FORD ESCORT V Kombi (GAL, AVL) Kombi [07/1990-12/1992] 1.8 16V [02/1992-12/1992] - 1796 cc - 77 kw - 105 ps - RDA
FORD ESCORT V Kombi (GAL, AVL) Kombi [07/1990-12/1992] 1.8 D [07/1990-12/1992] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTE, RTF, RTH
FORD ESCORT VI (GAL) Halvkombi [09/1992-01/1995] 1.3 [09/1992-01/1995] - 1299 cc - 44 kw - 60 ps - J4B, J6A
FORD ESCORT VI (GAL) Halvkombi [09/1992-01/1995] 1.4 [01/1994-01/1995] - 1391 cc - 55 kw - 75 ps - F4B, FUH
FORD ESCORT VI (GAL) Halvkombi [09/1992-01/1995] 1.4 [09/1992-01/1995] - 1391 cc - 52 kw - 71 ps - F6F, F6G
FORD ESCORT VI (GAL) Halvkombi [09/1992-01/1995] 1.6 i 16V [01/1994-01/1995] - 1597 cc - 65 kw - 88 ps - L1H
FORD ESCORT VI (GAL) Halvkombi [09/1992-01/1995] 1.6 i 16V [09/1992-01/1995] - 1597 cc - 66 kw - 90 ps - L1E
FORD ESCORT VI (GAL) Halvkombi [09/1992-01/1995] 1.8 D [09/1992-01/1995] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTE, RTF, RTH
FORD ESCORT VI (GAL) Halvkombi [09/1992-01/1995] 1.8 i 16V [09/1992-01/1995] - 1796 cc - 77 kw - 105 ps - RDA
FORD ESCORT VI (GAL) Halvkombi [09/1992-01/1995] 1.8 TD [02/1993-01/1995] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK, RFS
FORD ESCORT VI (GAL) Halvkombi [09/1992-01/1995] 1.8 XR3i 16V 4x4 [08/1993-01/1995] - 1796 cc - 77 kw - 105 ps - RDA
FORD ESCORT VI Cabriolet (ALL) Cabriolet [12/1992-01/1995] 1.4 i [07/1993-01/1995] - 1391 cc - 55 kw - 75 ps - F4B
FORD ESCORT VI Cabriolet (ALL) Cabriolet [12/1992-01/1995] 1.4 [12/1992-04/1994] - 1392 cc - 52 kw - 71 ps - F6F, F6G
FORD ESCORT VI Cabriolet (ALL) Cabriolet [12/1992-01/1995] 1.6 16V XR3i [12/1992-01/1995] - 1597 cc - 66 kw - 90 ps - L1E
FORD ESCORT VI Cabriolet (ALL) Cabriolet [12/1992-01/1995] 1.6 i 16V [02/1994-01/1995] - 1597 cc - 65 kw - 88 ps - L1H
FORD ESCORT VI Cabriolet (ALL) Cabriolet [12/1992-01/1995] 1.8 16V XR3i [12/1992-01/1995] - 1796 cc - 77 kw - 105 ps - RDA
FORD ESCORT VI Kombi (GAL) Kombi [09/1992-01/1995] 1.3 [09/1992-01/1995] - 1299 cc - 44 kw - 60 ps - J4B, J6A
FORD ESCORT VI Kombi (GAL) Kombi [09/1992-01/1995] 1.4 [01/1994-01/1995] - 1391 cc - 55 kw - 75 ps - F4B, FUH
FORD ESCORT VI Kombi (GAL) Kombi [09/1992-01/1995] 1.4 [09/1992-01/1995] - 1391 cc - 52 kw - 71 ps - F6F, F6G
FORD ESCORT VI Kombi (GAL) Kombi [09/1992-01/1995] 1.6 i 16V [01/1994-01/1995] - 1597 cc - 65 kw - 88 ps - L1H
FORD ESCORT VI Kombi (GAL) Kombi [09/1992-01/1995] 1.6 i 16V [09/1992-01/1995] - 1597 cc - 66 kw - 90 ps - L1E
FORD ESCORT VI Kombi (GAL) Kombi [09/1992-01/1995] 1.8 D [09/1992-01/1995] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTH
FORD ESCORT VI Kombi (GAL) Kombi [09/1992-01/1995] 1.8 i 16V [01/1993-01/1995] - 1796 cc - 77 kw - 105 ps - RDA
FORD ESCORT VI Kombi (GAL) Kombi [09/1992-01/1995] 1.8 TD [02/1993-01/1995] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORD ESCORT VI Sedan (GAL) Sedan [08/1993-01/1995] 1.3 [08/1993-01/1995] - 1299 cc - 44 kw - 60 ps - J4B, J6A
FORD ESCORT VI Sedan (GAL) Sedan [08/1993-01/1995] 1.4 [08/1993-01/1995] - 1391 cc - 55 kw - 75 ps - F4B, FUH
FORD ESCORT VI Sedan (GAL) Sedan [08/1993-01/1995] 1.4 [08/1993-04/1994] - 1392 cc - 52 kw - 71 ps - F6F, F6G
FORD ESCORT VI Sedan (GAL) Sedan [08/1993-01/1995] 1.6 i 16V [01/1994-01/1995] - 1597 cc - 65 kw - 88 ps - L1H
FORD ESCORT VI Sedan (GAL) Sedan [08/1993-01/1995] 1.6 i 16V [08/1993-01/1995] - 1597 cc - 66 kw - 90 ps - L1E, L1K
FORD ESCORT VI Sedan (GAL) Sedan [08/1993-01/1995] 1.8 D [08/1993-01/1995] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTE, RTF, RTH
FORD ESCORT VI Sedan (GAL) Sedan [08/1993-01/1995] 1.8 i 16V [08/1993-01/1995] - 1796 cc - 77 kw - 105 ps - RDA
FORD ESCORT VI Sedan (GAL) Sedan [08/1993-01/1995] 1.8 TD [08/1993-01/1995] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) Halvkombi [01/1995-08/2002] 1.3 [01/1995-10/1998] - 1299 cc - 44 kw - 60 ps - J4B, J6A
FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) Halvkombi [01/1995-08/2002] 1.4 [01/1995-10/1998] - 1391 cc - 55 kw - 75 ps - F4B
FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) Halvkombi [01/1995-08/2002] 1.6 16V 4x4 [01/1995-10/1998] - 1597 cc - 66 kw - 90 ps - L1E
FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) Halvkombi [01/1995-08/2002] 1.6 16V [01/1995-10/1998] - 1597 cc - 66 kw - 90 ps - L1E
FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) Halvkombi [01/1995-08/2002] 1.6 i 16V [01/1995-08/1995] - 1597 cc - 65 kw - 88 ps - L1H
FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) Halvkombi [01/1995-08/2002] 1.8 16V [01/1995-08/1995] - 1796 cc - 77 kw - 105 ps - RDA
FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) Halvkombi [01/1995-08/2002] 1.8 16V [01/1995-10/1998] - 1796 cc - 85 kw - 115 ps - RKC
FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) Halvkombi [01/1995-08/2002] 1.8 D [01/1995-12/1996] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTE, RTF, RTH
FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) Halvkombi [01/1995-08/2002] 1.8 TD [01/1995-10/1998] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) Halvkombi [01/1995-08/2002] 1.8 Turbo D [12/1995-10/1998] - 1753 cc - 51 kw - 70 ps - RVA
FORD ESCORT VII Cabriolet (ALL) Cabriolet [02/1995-08/2000] 1.4 [02/1995-08/1998] - 1391 cc - 55 kw - 75 ps - F4B
FORD ESCORT VII Cabriolet (ALL) Cabriolet [02/1995-08/2000] 1.6 16V XR3i [02/1995-09/1999] - 1597 cc - 66 kw - 90 ps - L1E
FORD ESCORT VII Cabriolet (ALL) Cabriolet [02/1995-08/2000] 1.6 16V XR3i [02/1995-12/1996] - 1597 cc - 65 kw - 88 ps - L1H
FORD ESCORT VII Cabriolet (ALL) Cabriolet [02/1995-08/2000] 1.8 16V XR3i [02/1995-08/1998] - 1796 cc - 77 kw - 105 ps - RDA
FORD ESCORT VII Cabriolet (ALL) Cabriolet [02/1995-08/2000] 1.8 16V XR3i [10/1995-08/1998] - 1796 cc - 85 kw - 115 ps - RKC
FORD ESCORT VII Cabriolet (ALL) Cabriolet [02/1995-08/2000] 1.8 TD [09/1995-08/1998] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORD ESCORT VII Cabriolet (ALL) Cabriolet [02/1995-08/2000] 1.8 Turbo D [10/1996-08/1999] - 1753 cc - 51 kw - 70 ps - RVA
FORD ESCORT VII Kombi (GAL, ANL) Kombi [01/1995-02/1999] 1.3 [01/1995-01/1999] - 1299 cc - 44 kw - 60 ps - J4B, J6A
FORD ESCORT VII Kombi (GAL, ANL) Kombi [01/1995-02/1999] 1.4 [01/1995-02/1999] - 1391 cc - 55 kw - 75 ps - F4B, FUH
FORD ESCORT VII Kombi (GAL, ANL) Kombi [01/1995-02/1999] 1.6 16V [01/1995-02/1999] - 1597 cc - 66 kw - 90 ps - L1E
FORD ESCORT VII Kombi (GAL, ANL) Kombi [01/1995-02/1999] 1.6 i 16V [01/1995-08/1995] - 1597 cc - 65 kw - 88 ps - L1H
FORD ESCORT VII Kombi (GAL, ANL) Kombi [01/1995-02/1999] 1.8 16V [01/1995-02/1999] - 1796 cc - 85 kw - 115 ps - RKC
FORD ESCORT VII Kombi (GAL, ANL) Kombi [01/1995-02/1999] 1.8 16V [01/1995-08/1995] - 1796 cc - 77 kw - 105 ps - RDA
FORD ESCORT VII Kombi (GAL, ANL) Kombi [01/1995-02/1999] 1.8 D [01/1995-02/1999] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTE, RTF, RTH
FORD ESCORT VII Kombi (GAL, ANL) Kombi [01/1995-02/1999] 1.8 TD [01/1995-02/1999] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORD ESCORT VII Kombi (GAL, ANL) Kombi [01/1995-02/1999] 1.8 Turbo D [12/1995-02/1999] - 1753 cc - 51 kw - 70 ps - RVA
FORD ESCORT VII Sedan (GAL, AFL) Sedan [01/1995-02/1999] 1.3 [01/1995-02/1999] - 1299 cc - 44 kw - 60 ps - J4B, J6A
FORD ESCORT VII Sedan (GAL, AFL) Sedan [01/1995-02/1999] 1.4 [01/1995-02/1999] - 1391 cc - 55 kw - 75 ps - F4B, FUH
FORD ESCORT VII Sedan (GAL, AFL) Sedan [01/1995-02/1999] 1.6 i 16V [01/1995-02/1999] - 1597 cc - 66 kw - 90 ps - L1E, L1K
FORD ESCORT VII Sedan (GAL, AFL) Sedan [01/1995-02/1999] 1.6 i 16V [01/1995-08/1995] - 1597 cc - 65 kw - 88 ps - L1H
FORD ESCORT VII Sedan (GAL, AFL) Sedan [01/1995-02/1999] 1.8 16V [01/1995-02/1999] - 1796 cc - 85 kw - 115 ps - RKC
FORD ESCORT VII Sedan (GAL, AFL) Sedan [01/1995-02/1999] 1.8 16V [01/1995-08/1995] - 1796 cc - 77 kw - 105 ps - RDA
FORD ESCORT VII Sedan (GAL, AFL) Sedan [01/1995-02/1999] 1.8 D [01/1995-12/1996] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTE, RTF, RTH
FORD ESCORT VII Sedan (GAL, AFL) Sedan [01/1995-02/1999] 1.8 TD [01/1995-02/1999] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORD ESCORT VII Sedan (GAL, AFL) Sedan [01/1995-02/1999] 1.8 Turbo D [12/1995-02/1999] - 1753 cc - 51 kw - 70 ps - RVA
FORD FIESTA III (GFJ) Halvkombi [01/1989-01/1997] 1.1 [03/1989-12/1995] - 1119 cc - 37 kw - 50 ps - G6A
FORD FIESTA III (GFJ) Halvkombi [01/1989-01/1997] 1.1 [03/1989-12/1995] - 1119 cc - 40 kw - 55 ps - GUD, GUE
FORD FIESTA III (GFJ) Halvkombi [01/1989-01/1997] 1.3 KAT [05/1991-01/1997] - 1299 cc - 44 kw - 60 ps - J6B
FORD FIESTA III (GFJ) Halvkombi [01/1989-01/1997] 1.3 [03/1989-12/1992] - 1299 cc - 44 kw - 60 ps - JBC
FORD FIESTA III (GFJ) Halvkombi [01/1989-01/1997] 1.3 [03/1989-12/1995] - 1297 cc - 44 kw - 60 ps -
FORD FIESTA III (GFJ) Halvkombi [01/1989-01/1997] 1.4 KAT [03/1989-12/1995] - 1391 cc - 54 kw - 73 ps - F4A
FORD FIESTA III (GFJ) Halvkombi [01/1989-01/1997] 1.4 [03/1989-12/1995] - 1391 cc - 52 kw - 71 ps - F6E
FORD FIESTA III (GFJ) Halvkombi [01/1989-01/1997] 1.4 [03/1989-12/1995] - 1391 cc - 54 kw - 73 ps - FUG, FUJ
FORD FIESTA III (GFJ) Halvkombi [01/1989-01/1997] 1.6 i 16V [01/1994-12/1995] - 1597 cc - 65 kw - 88 ps - L1G
FORD FIESTA III (GFJ) Halvkombi [01/1989-01/1997] 1.6 Turbo (FBJT) [03/1990-10/1992] - 1598 cc - 96 kw - 131 ps - LHA

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
BARUM BAR10224 - Bromsskiva
374 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
47 Recension(er)
BARUM BAR10225 - Bromsskiva
356 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
22 Recension(er)
BARUM BAR10226 - Bromsskiva
403 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
58 Recension(er)
BARUM BAR10227 - Bromsskiva
374 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
28 Recension(er)
BARUM BAR10228 - Bromsskiva
350 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
23 Recension(er)
BARUM BAR10229 - Bromsskiva
279 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
68 Recension(er)
BARUM BAR10230 - Bromsskiva
389 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
30 Recension(er)
BARUM BAR10232 - Bromsskiva
260 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
53 Recension(er)
BARUM BAR10250 - Bromsskiva
246 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
97 Recension(er)
BARUM BAR10251 - Bromsskiva
188 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
53 Recension(er)
BARUM BAR10258 - Bromsskiva
401 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
82 Recension(er)
BARUM BAR10259 - Bromsskiva
365 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
75 Recension(er)
BARUM BAR10260 - Bromsskiva
378 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
35 Recension(er)
BARUM BAR10261 - Bromsskiva
270 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
39 Recension(er)
BARUM BAR10273 - Bromsskiva
430 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
94 Recension(er)
BARUM BAR10280 - Bromsskiva
473 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
24 Recension(er)
BARUM BAR10285 - Bromsskiva
371 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
25 Recension(er)
BARUM BAR10302 - Bromsskiva
335 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
18 Recension(er)
BARUM BAR10304 - Bromsskiva
274 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
63 Recension(er)
BARUM BAR11115 - Bromsskiva
346 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
91 Recension(er)
BARUM BAR11119 - Bromsskiva
264 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
56 Recension(er)
BARUM BAR11137 - Bromsskiva
304 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
26 Recension(er)
BARUM BAR11151 - Bromsskiva
495 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
52 Recension(er)
BARUM BAR11152 - Bromsskiva
330 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
71 Recension(er)
BARUM BAR12106 - Bromsskiva
230 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
51 Recension(er)
BARUM BAR12116 - Bromsskiva
264 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
32 Recension(er)
BARUM BAR12117 - Bromsskiva
389 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
80 Recension(er)
BARUM BAR12124 - Bromsskiva
449 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
57 Recension(er)
BARUM BAR12125 - Bromsskiva
384 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
42 Recension(er)
BARUM BAR12126 - Bromsskiva
378 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
32 Recension(er)