BOSCH 0 986 478 557 - Bromsskiva Visa större

BOSCH 0 986 478 557 - Bromsskiva

688 kr inkl.moms

0 986 478 557

Den minsta beställningsmängd för bildelar är 2

Viewed products

BOSCH 0 986 478 557 - Bromsskiva
550 kr

Specifikation

för fabrikat Bosch
Diameter (mm) 238
Bromsskivetyp Solid
Bromsskiva tjocklek [mm] 8
Minimum tjocklek [mm] 7
Hålantal 4
Hjulnavdiameter [mm] 49
Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 utan ABS-sensorring

OEM-nummer

ATE 24010801081
BENDIX 561591B
BENDIX 561733B
BENDIX 562367B
BENDIX B345163
BOSCH 0986478557
BRADI 1402154
BRADI 1402454
BRECO BS7485
BRECO BS7486
BREMBO 08580320
BREMBO 08583410
BREMBO 08583415
BREMBO 08583420
BREMBO 08583425
BREMBO 08583437
CAR 142599
DELPHI BG2638
DELPHI BG2640
DELPHI BG9025RS
FERODO DDF1516
FERODO DDF15161
FERODO DDF1517
FERODO DDF333
FERODO DDF3331
FERODO DDF445
FERODO DDF4451
FERODO WN766
FTE BS4254
GRAF DF29236
GRAF DF29384
GRAF DF29516
GRAF DF29537
JURID 561591J
JURID 561733J
LPR R1035PCA
LPR R1411P
LPR R1411PCA
LUCAS ELECTRICAL 6027063
LUCAS ELECTRICAL DF2706
LUCAS ELECTRICAL DF2709
LUCAS ELECTRICAL DF2709S
MAGNETI MARELLI 353610118140
MAGNETI MARELLI 353614021540
MAGNETI MARELLI 353614024550
MAGNETI MARELLI 360406012400
MAGNETI MARELLI 360406042800
MAGNETI MARELLI 360406043200
MAGNETI MARELLI 360406053200
MAGNETI MARELLI 360406053300
MAGNETI MARELLI 431602040470
METELLI 230236
METELLI 230384
METELLI 230516
METELLI 230537
METELLI 800236
METELLI 800384
METELLI 800516
METELLI 800537
MINTEX MDC2266
MINTEX MDC874
NUOVA TECNODELTA HPD599
PAGID 52818
PAGID 55317
PEX 140485
PEX 140489
PEX 140955
PILENGA 5743
QUINTON HAZELL 607300
QUINTON HAZELL BDC4254
QUINTON HAZELL BDC4402
QUINTON HAZELL BSF4254
QUINTON HAZELL BSF4402
REMSA 607300
REMSA 607500
RENAULT 7700780077
RENAULT 7700780078
RENAULT 7700829553
RENAULT 7701204293
RENAULT 7701204294
RENAULT 7701204523
RENAULT 7701204901
RENAULT 7701207611
RENAULT 7701208054
ROADHOUSE 607300
ROADHOUSE 607500
ROULUNDS RUBBER D2185
sbs 1815203918
sbs 1815203927
sbs 203918
sbs 203927
SEBRO 5329
TEXTAR 92070300
TEXTAR 92070400
TEXTAR 92154000
TEXTAR 92231700
TEXTAR 982000703
TEXTAR 98200070301
TEXTAR 98200070401
TEXTAR 98200154001
TRUSTING DF746A
TRUSTING DF830
VALEO 185149
VALEO 186216
VALEO 186217
VALEO 186268
VALEO 186768
VALEO 186769
ZIMMERMANN 470244200

Lämplig för dessa modeller

RENAULT 19 I (B/C53_) Halvkombi [01/1988-09/1994] 1.4 [01/1988-12/1992] - 1390 cc - 59 kw - 80 ps - E6J 700, E6J 701
RENAULT 19 I (B/C53_) Halvkombi [01/1988-09/1994] 1.7 (B/C53B) [09/1988-04/1992] - 1721 cc - 54 kw - 73 ps - F3N 740, F3N 741
RENAULT 19 I (B/C53_) Halvkombi [01/1988-09/1994] 1.7 (B/C53C) [09/1988-04/1992] - 1721 cc - 66 kw - 90 ps - F3N 742, F3N 743
RENAULT 19 I (B/C53_) Halvkombi [01/1988-09/1994] 1.8 16V (B/C53D) [06/1989-04/1992] - 1764 cc - 99 kw - 135 ps - F7P 704
RENAULT 19 I (B/C53_) Halvkombi [01/1988-09/1994] 1.9 D (B/C534, B/C53J) [09/1988-04/1992] - 1870 cc - 47 kw - 64 ps - F8Q 706, F8Q 742
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) Cabriolet [07/1991-04/1992] 1.7 [07/1991-04/1992] - 1721 cc - 70 kw - 95 ps - F3N 742, F3N 743
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) Cabriolet [07/1991-04/1992] 1.8 16V (D53D) [07/1991-04/1992] - 1764 cc - 101 kw - 137 ps - F7P 704
RENAULT 19 I Chamade (L53_) Sedan [01/1988-12/1992] 1.7 (L533) [09/1988-12/1992] - 1721 cc - 68 kw - 92 ps - F2N 720, F2N 721
RENAULT 19 I Chamade (L53_) Sedan [01/1988-12/1992] 1.7 (L53B) [10/1989-04/1992] - 1721 cc - 54 kw - 73 ps - F3N 740, F3N 741
RENAULT 19 I Chamade (L53_) Sedan [01/1988-12/1992] 1.7 (L53C) [07/1988-04/1992] - 1721 cc - 66 kw - 90 ps - F3N 742, F3N 743
RENAULT 19 I Chamade (L53_) Sedan [01/1988-12/1992] 1.7 (L53F) [08/1988-12/1992] - 1721 cc - 79 kw - 107 ps - F3N 746
RENAULT 19 I Chamade (L53_) Sedan [01/1988-12/1992] 1.8 16V (L53D) [10/1989-04/1992] - 1764 cc - 99 kw - 135 ps - F7P 704
RENAULT 19 I Chamade (L53_) Sedan [01/1988-12/1992] 1.9 D (L534, L53J) [10/1989-04/1992] - 1870 cc - 47 kw - 64 ps - F8Q 706, F8Q 742
RENAULT 19 I Chamade (L53_) Sedan [01/1988-12/1992] 1.9 TD (L53K) [09/1990-04/1992] - 1870 cc - 68 kw - 92 ps - F8Q 740
RENAULT 19 II (B/C53_) Halvkombi [01/1991-06/2001] 1.4 (B/C535) [01/1992-12/1995] - 1390 cc - 55 kw - 75 ps - E7J 742
RENAULT 19 II (B/C53_) Halvkombi [01/1991-06/2001] 1.7 (B/C53B) [04/1992-12/1995] - 1721 cc - 54 kw - 73 ps - F3N 740, F3N 741
RENAULT 19 II (B/C53_) Halvkombi [01/1991-06/2001] 1.7 (B/C53C) [04/1992-12/1995] - 1721 cc - 66 kw - 90 ps - F3N 743
RENAULT 19 II (B/C53_) Halvkombi [01/1991-06/2001] 1.8 (5/353A) [04/1992-12/1995] - 1794 cc - 66 kw - 90 ps - F3P 706, F3P 760
RENAULT 19 II (B/C53_) Halvkombi [01/1991-06/2001] 1.8 (5/353F, B/C538) [05/1994-12/1995] - 1794 cc - 79 kw - 107 ps - F3P 682, F3P 765
RENAULT 19 II (B/C53_) Halvkombi [01/1991-06/2001] 1.8 (B/C538) [04/1992-05/1994] - 1794 cc - 81 kw - 110 ps - F3P 700
RENAULT 19 II (B/C53_) Halvkombi [01/1991-06/2001] 1.8 (B/C53Y) [04/1992-12/1995] - 1794 cc - 65 kw - 88 ps - F3P 706, F3P 707, F3P 708, F3P 760
RENAULT 19 II (B/C53_) Halvkombi [01/1991-06/2001] 1.8 16V (B/C53D) [04/1992-12/1995] - 1764 cc - 99 kw - 135 ps - F7P 704
RENAULT 19 II (B/C53_) Halvkombi [01/1991-06/2001] 1.9 D (B/C53J) [04/1992-12/1995] - 1870 cc - 47 kw - 64 ps - F8Q 742
RENAULT 19 II (B/C53_) Halvkombi [01/1991-06/2001] 1.9 dT (B/C53T) [04/1992-12/1995] - 1870 cc - 66 kw - 90 ps - F8Q 744
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) Cabriolet [04/1992-06/2001] 1.7 (D53C) [04/1992-09/1993] - 1721 cc - 66 kw - 90 ps - F3N 742, F3N 743
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) Cabriolet [04/1992-06/2001] 1.8 (853A) [09/1993-06/1996] - 1794 cc - 66 kw - 90 ps - F3P 706, F3P 760
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) Cabriolet [04/1992-06/2001] 1.8 (D53V, 853F, D53C) [07/1994-06/1996] - 1794 cc - 79 kw - 107 ps - F3P 682, F3P 764, F3P 765
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) Cabriolet [04/1992-06/2001] 1.8 (D53Y) [04/1992-06/1996] - 1794 cc - 65 kw - 88 ps - F3P 704, F3P 705, F3P 706, F3P 707, F3P 708, F3P 760
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) Cabriolet [04/1992-06/2001] 1.8 16V (D53D) [04/1992-06/1996] - 1764 cc - 99 kw - 135 ps - F7P 704
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan [04/1992-08/2003] 1.4 (L535) [11/1993-12/1995] - 1390 cc - 55 kw - 75 ps - E7J 742
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan [04/1992-08/2003] 1.4 [10/1994-11/1995] - 1390 cc - 57 kw - 78 ps - E6J 700
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan [04/1992-08/2003] 1.7 (L533) [01/1993-08/1995] - 1721 cc - 68 kw - 92 ps - F2N 720, F2N 721
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan [04/1992-08/2003] 1.7 (L53B) [04/1992-12/1995] - 1721 cc - 54 kw - 73 ps - F3N 740, F3N 741
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan [04/1992-08/2003] 1.7 (L53C) [04/1992-12/1995] - 1721 cc - 66 kw - 90 ps - F3N 742, F3N 743
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan [04/1992-08/2003] 1.7 [05/1992-11/1995] - 1721 cc - 55 kw - 75 ps - F3N 740, F3N 741
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan [04/1992-08/2003] 1.8 (453A/F) [04/1992-12/1995] - 1794 cc - 66 kw - 90 ps - F3P 706, F3P 760
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan [04/1992-08/2003] 1.8 (L538) [04/1992-05/1994] - 1794 cc - 81 kw - 110 ps - F3P 700
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan [04/1992-08/2003] 1.8 (L53V, L538) [05/1994-12/1995] - 1783 cc - 79 kw - 107 ps - F3P 682
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan [04/1992-08/2003] 1.8 (L53Y) [04/1992-12/1995] - 1794 cc - 65 kw - 88 ps - F3P 704, F3P 705, F3P 706, F3P 707, F3P 708, F3P 760
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan [04/1992-08/2003] 1.8 16V (L53D) [04/1992-12/1995] - 1764 cc - 99 kw - 135 ps - F7P 704
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan [04/1992-08/2003] 1.8 [05/1992-09/1994] - 1794 cc - 67 kw - 91 ps - F3P 765
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan [04/1992-08/2003] 1.8 [05/1992-11/1995] - 1794 cc - 79 kw - 107 ps - F3P 700, F3P 706
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan [04/1992-08/2003] 1.9 D (L53J) [04/1992-12/1995] - 1870 cc - 47 kw - 64 ps - F8Q 742
RENAULT 19 II Chamade (L53_) Sedan [04/1992-08/2003] 1.9 dT (L53T) [04/1992-12/1995] - 1870 cc - 66 kw - 90 ps - F8Q 744
RENAULT 19 II Skåp (S53_) Skåp [03/1992-12/1995] 1.9 dT [03/1992-12/1995] - 1870 cc - 68 kw - 92 ps - F8Q 740

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
BARUM BAR10224 - Bromsskiva
374 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
26 Recension(er)
BARUM BAR10225 - Bromsskiva
356 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
52 Recension(er)
BARUM BAR10226 - Bromsskiva
403 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
56 Recension(er)
BARUM BAR10227 - Bromsskiva
374 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
69 Recension(er)
BARUM BAR10228 - Bromsskiva
350 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
61 Recension(er)
BARUM BAR10229 - Bromsskiva
279 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
61 Recension(er)
BARUM BAR10230 - Bromsskiva
389 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
47 Recension(er)
BARUM BAR10232 - Bromsskiva
260 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
39 Recension(er)
BARUM BAR10250 - Bromsskiva
246 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
54 Recension(er)
BARUM BAR10251 - Bromsskiva
188 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
43 Recension(er)
BARUM BAR10258 - Bromsskiva
401 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
44 Recension(er)
BARUM BAR10259 - Bromsskiva
365 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
57 Recension(er)
BARUM BAR10260 - Bromsskiva
378 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
74 Recension(er)
BARUM BAR10261 - Bromsskiva
270 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
39 Recension(er)
BARUM BAR10273 - Bromsskiva
430 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
89 Recension(er)
BARUM BAR10280 - Bromsskiva
473 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
61 Recension(er)
BARUM BAR10285 - Bromsskiva
371 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
22 Recension(er)
BARUM BAR10302 - Bromsskiva
335 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
21 Recension(er)
BARUM BAR10304 - Bromsskiva
274 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
94 Recension(er)
BARUM BAR11115 - Bromsskiva
346 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
88 Recension(er)
BARUM BAR11119 - Bromsskiva
264 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
57 Recension(er)
BARUM BAR11137 - Bromsskiva
304 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
37 Recension(er)
BARUM BAR11151 - Bromsskiva
495 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
40 Recension(er)
BARUM BAR11152 - Bromsskiva
330 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
52 Recension(er)
BARUM BAR12106 - Bromsskiva
230 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
69 Recension(er)
BARUM BAR12116 - Bromsskiva
264 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
19 Recension(er)
BARUM BAR12117 - Bromsskiva
389 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
31 Recension(er)
BARUM BAR12124 - Bromsskiva
449 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
84 Recension(er)
BARUM BAR12125 - Bromsskiva
384 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
23 Recension(er)
BARUM BAR12126 - Bromsskiva
378 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
22 Recension(er)