BOSCH 0 986 478 869 - Bromsskiva

928 kr inkl.moms

0 986 478 869

Den minsta beställningsmängd för bildelar är 2

Viewed products

BOSCH 0 986 478 869 - Bromsskiva
742 kr

Specifikation

Diameter (mm) 280
Höjd [mm] 46,4
Bromsskivetyp Ventilerad inifrån
Bromsskiva tjocklek [mm] 22
Minimum tjocklek [mm] 20
Bearbetning höguppkolat
Hålantal 5
Yta lackerad
Hjulnavdiameter [mm] 68

OEM-nummer

ATE 24012201521
ATE 24032201521
ATE 24112201521
AUDI 8E0615301B
AUDI 8E0615301P
BENDIX 562060B
BOSCH 0986478869
BRADI 1583424
BREMBO 08719610
BREMBO 09719610
BREMBO 09719611
BREMBO 09719614
CAR 142751
DELPHI BG3198
FERODO DDF1003
FERODO DDF1708
FERODO DDF17081
FERODO DDF1708C1
FERODO DRF1003
FTE BS4752
FTE BS4752HB
FTE BS7041
GRAF DF29468
JURID 562060J
JURID 562060JC
LPR A1491V
LPR A1491VR
LUCAS ELECTRICAL 6028063
LUCAS ELECTRICAL DF2806
MAGNETI MARELLI 353615834240
MAGNETI MARELLI 360406049900
MAGNETI MARELLI 431602042260
METELLI 230468
METELLI 230468C
METELLI 800468
MINTEX MDC1031
NUOVA TECNODELTA HPD751
PAGID 53961
PAGID 53961PRO
PEX 140642
PEX 140642N
PILENGA V851
QUINTON HAZELL BDC4752
QUINTON HAZELL BDC4752HC
QUINTON HAZELL BSF4752
REMSA 654810
ROADHOUSE 654810
sbs 1815204762
sbs 1815344762
sbs 204762
SEAT 8E0615301B
SEBRO 7089
SKODA 8E0615301B
TEXTAR 92083500
TEXTAR 92083503
TEXTAR 92083505
TEXTAR 982000835
TEXTAR 98200083501
TEXTAR 98200083501PRO
VALEO 186582
VW 1J0615601C
VW 1J0615601N
VW 8E0615301B
VW 8E0615301P
ZIMMERMANN 600320700
ZIMMERMANN 600320720
ZIMMERMANN 600320750
ZIMMERMANN 600320752
ZIMMERMANN 600320770

Lämplig för dessa modeller

VW PASSAT (3B2) Sedan [08/1996-12/2001] 1.8 T [10/1996-11/2000] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AEB, ANB, APU
VW PASSAT (3B2) Sedan [08/1996-12/2001] 1.8 [10/1996-11/2000] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - ADR, APT, ARG
VW PASSAT (3B2) Sedan [08/1996-12/2001] 2.8 V6 Syncro/4motion [10/1996-11/2000] - 2771 cc - 142 kw - 193 ps - ACK, AHA, ALG, APR, AQD
VW PASSAT (3B2) Sedan [08/1996-12/2001] 2.8 V6 [08/1996-11/2000] - 2771 cc - 142 kw - 193 ps - ACK, AHA, APR
VW PASSAT Variant (3B5) Kombi [05/1997-12/2001] 2.8 V6 [06/1997-11/2000] - 2771 cc - 142 kw - 193 ps - ACK, AHA, APR

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
BARUM BAR10224 - Bromsskiva
374 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
62 Recension(er)
BARUM BAR10225 - Bromsskiva
356 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
35 Recension(er)
BARUM BAR10226 - Bromsskiva
403 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
65 Recension(er)
BARUM BAR10227 - Bromsskiva
374 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
18 Recension(er)
BARUM BAR10228 - Bromsskiva
350 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
99 Recension(er)
BARUM BAR10229 - Bromsskiva
279 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
64 Recension(er)
BARUM BAR10230 - Bromsskiva
389 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
81 Recension(er)
BARUM BAR10232 - Bromsskiva
260 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
20 Recension(er)
BARUM BAR10250 - Bromsskiva
246 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
73 Recension(er)
BARUM BAR10251 - Bromsskiva
188 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
91 Recension(er)
BARUM BAR10258 - Bromsskiva
401 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
60 Recension(er)
BARUM BAR10259 - Bromsskiva
365 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
18 Recension(er)
BARUM BAR10260 - Bromsskiva
378 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
81 Recension(er)
BARUM BAR10261 - Bromsskiva
270 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
17 Recension(er)
BARUM BAR10273 - Bromsskiva
430 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
47 Recension(er)
BARUM BAR10280 - Bromsskiva
473 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
34 Recension(er)
BARUM BAR10285 - Bromsskiva
371 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
67 Recension(er)
BARUM BAR10302 - Bromsskiva
335 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
95 Recension(er)
BARUM BAR10304 - Bromsskiva
274 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
69 Recension(er)
BARUM BAR11115 - Bromsskiva
346 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
97 Recension(er)
BARUM BAR11119 - Bromsskiva
264 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
41 Recension(er)
BARUM BAR11137 - Bromsskiva
304 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
24 Recension(er)
BARUM BAR11151 - Bromsskiva
495 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
79 Recension(er)
BARUM BAR11152 - Bromsskiva
330 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
25 Recension(er)
BARUM BAR12106 - Bromsskiva
230 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
82 Recension(er)
BARUM BAR12116 - Bromsskiva
264 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
20 Recension(er)
BARUM BAR12117 - Bromsskiva
389 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
89 Recension(er)
BARUM BAR12124 - Bromsskiva
449 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
73 Recension(er)
BARUM BAR12125 - Bromsskiva
384 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
26 Recension(er)
BARUM BAR12126 - Bromsskiva
378 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
79 Recension(er)