METZGER 24835 - Bromsskiva Visa större

METZGER 24835 - Bromsskiva

1 144 kr inkl.moms

24835

Den minsta beställningsmängd för bildelar är 2

Viewed products

METZGER 24835 - Bromsskiva
915 kr

Specifikation

Diameter (mm) 300
Höjd [mm] 58,5
Bromsskivetyp Innerventilerad-med droppformiga fläktvingar
Bromsskiva tjocklek [mm] 28
Minimum tjocklek [mm] 25
Bearbetning höguppkolat
Hålantal 5
Centreringsdiameter [mm] 67
Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 med säkringsskruvsats

OEM-nummer

A.B.S. 17569
AP 24835
ATE 24012801451
BENDIX 562322B
BENDIX 562392B
BENDIX 562392BC
BOSCH 0986479137
BRADI 128632E
BREMBO 09840410
CAR 1421099
CIFAM 230723
DELPHI BG3838
FEBI BILSTEIN 24076
FERODO DDF1203
FERODO DDF12031
FERODO DDF1203C1
FTE BS5428
GIRLING 6043731
HELLA 8DD355110071
HELLA PAGID 8DD355110071
JURID 562392J
LEMFÖRDER 28703
LEMFÖRDER 2870301
MERCEDES-BENZ 6394210012
MERCEDES-BENZ 6394210212
MERCEDES-BENZ 6394210312
MERCEDES-BENZ A6394210012
MERCEDES-BENZ A6394210212
MERCEDES-BENZ A6394210312
METELLI 230723
METZGER 24835
MEYLE 0155212059
NK 203375
NK 313375
OPTIMAL BS7802
OPTIMAL BS7802C
PAGID 54234
PAGID 54234PRO
QUINTON HAZELL BDC5428
REMSA 667910
SPIDAN 25803
TEXTAR 93123400
TEXTAR 93123403
TEXTAR 982001234
TRISCAN 812023167
TRW DF4373
TRW DF7173
VAICO V3080054
ZIMMERMANN 400647200

Lämplig för dessa modeller

MERCEDES-BENZ VIANO (W639) Minibus, minivan [09/2003-] 3,0 [09/2003-] - 3199 cc - 140 kw - 190 ps - M 112.951
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) Minibus, minivan [09/2003-] 3.2 [09/2003-] - 3199 cc - 160 kw - 218 ps - M 112.951
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) Minibus, minivan [09/2003-] 3.5 [09/2007-] - 3498 cc - 190 kw - 258 ps - M 272.978
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) Minibus, minivan [09/2003-] 3.7 [06/2004-] - 3724 cc - 170 kw - 231 ps - M 112.976
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) Minibus, minivan [09/2003-] CDI 2.0 4-matic [07/2005-] - 2148 cc - 80 kw - 109 ps - OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) Minibus, minivan [09/2003-] CDI 2.0 4-matic [07/2010-] - 2143 cc - 100 kw - 136 ps - OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) Minibus, minivan [09/2003-] CDI 2.0 [07/2010-] - 2143 cc - 100 kw - 136 ps - OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) Minibus, minivan [09/2003-] CDI 2.0 [08/2005-] - 2148 cc - 85 kw - 116 ps - OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) Minibus, minivan [09/2003-] CDI 2.0 [09/2003-] - 2148 cc - 80 kw - 109 ps - OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) Minibus, minivan [09/2003-] CDI 2.2 4-matic [07/2005-] - 2148 cc - 110 kw - 150 ps - OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) Minibus, minivan [09/2003-] CDI 2.2 4-matic [07/2010-] - 2143 cc - 120 kw - 163 ps - OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) Minibus, minivan [09/2003-] CDI 2.2 [07/2010-] - 2143 cc - 120 kw - 163 ps - OM 651.940
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) Minibus, minivan [09/2003-] CDI 2.2 [09/2003-] - 2148 cc - 110 kw - 150 ps - OM 646.982
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) Minibus, minivan [09/2003-] CDI 3.0 [03/2006-] - 2987 cc - 150 kw - 204 ps - OM 642.990
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) Minibus, minivan [09/2003-] CDI 3.0 [07/2010-] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.990
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skåp (W639) Skåp [09/2003-] 109 CDI [08/2006-] - 2148 cc - 70 kw - 95 ps - OM 646.980, OM 646.981
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skåp (W639) Skåp [09/2003-] 109 CDI [09/2003-] - 2148 cc - 65 kw - 88 ps - OM 646.983
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skåp (W639) Skåp [09/2003-] 110 CDI [09/2010-] - 2143 cc - 70 kw - 95 ps - OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skåp (W639) Skåp [09/2003-] 111 CDI 4x4 [09/2007-] - 2148 cc - 80 kw - 109 ps - OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skåp (W639) Skåp [09/2003-] 111 CDI [09/2003-] - 2148 cc - 80 kw - 109 ps - OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skåp (W639) Skåp [09/2003-] 111 CDI [09/2007-] - 2148 cc - 85 kw - 116 ps - OM 646.980, OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skåp (W639) Skåp [09/2003-] 113 CDI 4x4 [09/2010-] - 2143 cc - 100 kw - 136 ps - OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skåp (W639) Skåp [09/2003-] 113 CDI [09/2010-] - 2143 cc - 100 kw - 136 ps - OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skåp (W639) Skåp [09/2003-] 115 CDI 4x4 [07/2006-] - 2148 cc - 110 kw - 150 ps - OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skåp (W639) Skåp [09/2003-] 115 CDI [09/2003-] - 2148 cc - 110 kw - 150 ps - OM 646.980, OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skåp (W639) Skåp [09/2003-] 116 CDI 4x4 [09/2010-] - 2143 cc - 120 kw - 163 ps - OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skåp (W639) Skåp [09/2003-] 116 CDI [09/2010-] - 2143 cc - 120 kw - 163 ps - OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skåp (W639) Skåp [09/2003-] 119 [09/2003-] - 3199 cc - 140 kw - 190 ps - M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skåp (W639) Skåp [09/2003-] 120 CDI [07/2006-] - 2987 cc - 150 kw - 204 ps - OM 642.990
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skåp (W639) Skåp [09/2003-] 122 CDI [09/2010-] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.890
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skåp (W639) Skåp [09/2003-] 122 [09/2003-] - 3199 cc - 160 kw - 218 ps - M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skåp (W639) Skåp [09/2003-] 123 (639.603) [06/2004-07/2008] - 3724 cc - 170 kw - 231 ps - M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skåp (W639) Skåp [09/2003-] 126 [09/2007-] - 3498 cc - 190 kw - 258 ps - M 272.978
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 109 CDI 4x4 [09/2007-] - 2148 cc - 70 kw - 95 ps - OM 646.981
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 109 CDI [09/2003-] - 2148 cc - 65 kw - 88 ps - OM 646.983
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 109 CDI [09/2006-] - 2148 cc - 70 kw - 95 ps - OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 110 CDI [09/2010-] - 2143 cc - 70 kw - 95 ps - OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 111 CDI (639.701) [09/2007-] - 2148 cc - 85 kw - 116 ps - OM 646.980
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 111 CDI 4x4 [09/2007-] - 2148 cc - 80 kw - 109 ps - OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 111 CDI [09/2003-] - 2148 cc - 80 kw - 109 ps - OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 113 CDI 4x4 [09/2010-] - 2143 cc - 100 kw - 136 ps - OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 113 CDI [09/2010-] - 2143 cc - 100 kw - 136 ps - OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 115 CDI 4x4 [09/2007-] - 2148 cc - 110 kw - 150 ps - OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 115 CDI [09/2003-] - 2148 cc - 110 kw - 150 ps - OM 646.982
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 116 CDI 4x4 [09/2010-] - 2143 cc - 120 kw - 163 ps - OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 116 CDI [09/2010-] - 2143 cc - 120 kw - 163 ps - OM 651.940
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 119 [09/2003-] - 3199 cc - 140 kw - 190 ps - M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 120 CDI [07/2006-] - 2987 cc - 150 kw - 204 ps - OM 642.990
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 122 CDI [09/2010-] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.890
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 122 [09/2003-] - 3199 cc - 160 kw - 218 ps - M 112.951
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 123 [06/2004-] - 3724 cc - 170 kw - 231 ps - M 112.976
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] 126 [09/2007-] - 3498 cc - 190 kw - 258 ps - M 272.978
MERCEDES-BENZ VITO Buss (W639) Buss [09/2003-] E-CELL [03/2012-] - cc - 60 kw - 82 ps - EM 780.994
MERCEDES-BENZ VITO Skåp (W447) Skåp [10/2014-] 109 CDI (447.601, 447.603, 447.605) [10/2014-] - 1598 cc - 65 kw - 88 ps - OM 622.951
MERCEDES-BENZ VITO Skåp (W447) Skåp [10/2014-] 111 CDI (447.601, 447.603, 447.605) [10/2014-] - 1598 cc - 84 kw - 114 ps - OM 622.951

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
BARUM BAR10224 - Bromsskiva
374 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
27 Recension(er)
BARUM BAR10225 - Bromsskiva
356 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
88 Recension(er)
BARUM BAR10226 - Bromsskiva
403 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
70 Recension(er)
BARUM BAR10227 - Bromsskiva
374 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
94 Recension(er)
BARUM BAR10228 - Bromsskiva
350 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
27 Recension(er)
BARUM BAR10229 - Bromsskiva
279 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
42 Recension(er)
BARUM BAR10230 - Bromsskiva
389 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
29 Recension(er)
BARUM BAR10232 - Bromsskiva
260 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
79 Recension(er)
BARUM BAR10250 - Bromsskiva
246 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
99 Recension(er)
BARUM BAR10251 - Bromsskiva
188 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
50 Recension(er)
BARUM BAR10258 - Bromsskiva
401 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
60 Recension(er)
BARUM BAR10259 - Bromsskiva
365 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
43 Recension(er)
BARUM BAR10260 - Bromsskiva
378 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
38 Recension(er)
BARUM BAR10261 - Bromsskiva
270 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
84 Recension(er)
BARUM BAR10273 - Bromsskiva
430 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
23 Recension(er)
BARUM BAR10280 - Bromsskiva
473 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
66 Recension(er)
BARUM BAR10285 - Bromsskiva
371 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
82 Recension(er)
BARUM BAR10302 - Bromsskiva
335 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
89 Recension(er)
BARUM BAR10304 - Bromsskiva
274 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
40 Recension(er)
BARUM BAR11115 - Bromsskiva
346 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
35 Recension(er)
BARUM BAR11119 - Bromsskiva
264 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
86 Recension(er)
BARUM BAR11137 - Bromsskiva
304 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
70 Recension(er)
BARUM BAR11151 - Bromsskiva
495 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
24 Recension(er)
BARUM BAR11152 - Bromsskiva
330 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
18 Recension(er)
BARUM BAR12106 - Bromsskiva
230 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
66 Recension(er)
BARUM BAR12116 - Bromsskiva
264 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
94 Recension(er)
BARUM BAR12117 - Bromsskiva
389 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
91 Recension(er)
BARUM BAR12124 - Bromsskiva
449 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
90 Recension(er)
BARUM BAR12125 - Bromsskiva
384 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
58 Recension(er)
BARUM BAR12126 - Bromsskiva
378 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
15 Recension(er)