BERU VK102 - Fördelarlock Visa större

BERU VK102 - Fördelarlock

245 kr inkl.moms

VK102

Viewed products

BERU VK102 - Fördelarlock
196 kr

Specifikation

för fabrikat System BOSCH
Material polyester
Monteringssätt clips
Yta invändigt lackerad
Fördelararm/-rotor Anslutningp DIN

OEM-nummer

BERU VK102
BMW 12111351446
BMW 12111353117
BMW 12111354501
BOSCH 03006
BOSCH 1235522051
BOSCH 1235522060
BOSCH 1235522146
BOSCH 1235522147
BOSCH 1235522154
BOSCH 1235522158
BOSCH 1235522159
BOSCH 1235522171
BOSCH 1235522176
BOSCH 1235522181
BREMI 8017
BREMI 8017H
BREMI 8017P
DAF 163793
DAF 232634
DODUCO 4004
FACET 27472PHT
FORD 0710256
FORD 11710256
FORD 436826
HERTH+BUSS ELPARTS 12150047
INTERMOTOR 44160
LUCAS ELECTRICAL DC49
LUCAS ELECTRICAL DC50
MERCEDES-BENZ 0001581602
MERCEDES-BENZ 0001582502
MOTORCRAFT EDH26
MOTORCRAFT EDH27
MWM 008213240001
MWM 606908730203
OPEL 1212131
OPEL 1212134
OPEL 1212135
OPEL 1212138
OPEL VS11643
PORSCHE 90160293600
PORSCHE 90160295600
PORSCHE 90160296300
PORSCHE 91160221500
PORSCHE 91160293300
VAG 314905207
VOLVO 241669
VOLVO 76978

Lämplig för dessa modeller

BMW 2000-3.2 Coupé (E9) Coupé [10/1965-03/1976] 2.5 CS [09/1974-03/1976] - 2494 cc - 110 kw - 150 ps - M30 B25
BMW 2000-3.2 Coupé (E9) Coupé [10/1965-03/1976] 2800 CS [01/1969-04/1971] - 2788 cc - 125 kw - 170 ps - M30 B28
BMW 2000-3.2 Coupé (E9) Coupé [10/1965-03/1976] 3.0 CS [05/1971-03/1976] - 2985 cc - 132 kw - 180 ps - M30 B30
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan [01/1968-11/1976] 230.6 (114.015) [01/1968-11/1976] - 2292 cc - 88 kw - 120 ps - M 180.954
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan [01/1968-11/1976] 250 (114.010) [01/1968-08/1972] - 2496 cc - 85 kw - 116 ps - M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan [01/1968-11/1976] 250 2.8 (114.023) [06/1972-11/1976] - 2778 cc - 96 kw - 130 ps - M 130.923
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan [01/1968-11/1976] 250 [07/1968-08/1972] - 2496 cc - 96 kw - 130 ps - M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 Coupé (W114) Coupé [04/1969-02/1977] 250 C (114.021) [04/1969-06/1972] - 2496 cc - 96 kw - 130 ps - M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 Coupé (W114) Coupé [04/1969-02/1977] 250 C 2.8 (114.023) [06/1972-11/1976] - 2778 cc - 96 kw - 130 ps - M 130.923
MERCEDES-BENZ COUPE (W111) Coupé [01/1961-12/1971] 250 SE (111.021) [01/1965-12/1967] - 2470 cc - 110 kw - 150 ps - M 129.980, M 129.981
MERCEDES-BENZ PAGODE (W113) Cabriolet [01/1963-12/1971] 230 SL (113.042) [01/1963-01/1967] - 2306 cc - 110 kw - 150 ps - M 127.981
MERCEDES-BENZ PAGODE (W113) Cabriolet [01/1963-12/1971] 250 SL (113.043) [01/1966-01/1968] - 2470 cc - 110 kw - 150 ps - M 129.982
MERCEDES-BENZ PAGODE (W113) Cabriolet [01/1963-12/1971] 280 SL (113.044) [01/1968-03/1971] - 2780 cc - 125 kw - 170 ps - M 130.983
MERCEDES-BENZ PONTON (W180) Sedan [01/1954-12/1959] 220 (180.010) [01/1954-12/1956] - 2171 cc - 63 kw - 86 ps - M 180.921
MERCEDES-BENZ S-KLASS (W108, W109) Sedan [01/1966-08/1972] 250 S (108.012) [01/1966-12/1969] - 2496 cc - 96 kw - 130 ps - M 108.920
MERCEDES-BENZ S-KLASS (W108, W109) Sedan [01/1966-08/1972] 250 SE (108.014) [01/1966-12/1967] - 2470 cc - 110 kw - 150 ps - M 129.980
MERCEDES-BENZ S-KLASS (W108, W109) Sedan [01/1966-08/1972] 280 S (108.016) [10/1967-07/1972] - 2780 cc - 103 kw - 140 ps - M 130.920
MERCEDES-BENZ S-KLASS (W108, W109) Sedan [01/1966-08/1972] 280 SE,SEL (108.018, 108.019) [01/1968-08/1972] - 2780 cc - 118 kw - 160 ps - M 130.980
MERCEDES-BENZ S-KLASS (W108, W109) Sedan [01/1966-08/1972] 300 SEL (109.016) [01/1968-08/1972] - 2748 cc - 118 kw - 160 ps - M 130.981
OPEL COMMODORE A Sedan [08/1967-01/1972] 2.5 [08/1969-01/1972] - 2490 cc - 88 kw - 120 ps - 25 SV
OPEL KAPITÄN Sedan [05/1958-12/1963] P 2.6 [05/1958-12/1963] - 2605 cc - 66 kw - 90 ps - 26 N
PORSCHE 911 Coupé [01/1963-11/1990] 2.0 L [01/1963-08/1967] - 1991 cc - 96 kw - 130 ps - 901.01, 901.05, 901.06, 901.07, 901.14, 901.17
PORSCHE 911 Coupé [01/1963-11/1990] 2.7 S Carrera [08/1973-01/1976] - 2687 cc - 129 kw - 175 ps - 911.42, 911.47, 911.93, 911.98
PORSCHE 911 Coupé [01/1963-11/1990] 2.7 SC Carrera RS [08/1972-01/1979] - 2687 cc - 154 kw - 209 ps - 911.83
PORSCHE 911 Coupé [01/1963-11/1990] 2.7 [09/1973-08/1975] - 2687 cc - 110 kw - 150 ps - 911.41, 911.46, 911.92, 911.97
PORSCHE 911 Coupé [01/1963-11/1990] 2.7 [09/1975-06/1977] - 2687 cc - 121 kw - 165 ps - 911.43, 911.48, 911.81, 911.82, 911.84, 911.85, 911.86, 911.89, 911.90, 911.
PORSCHE 911 Coupé [01/1963-11/1990] 3.0 Turbo [01/1975-12/1977] - 2993 cc - 191 kw - 260 ps - 930.50, 930.52
PORSCHE 911 Targa Targa [11/1964-11/1990] 2.0 L [11/1964-11/1968] - 1991 cc - 96 kw - 131 ps - 901.01, 901.05
PORSCHE 911 Targa Targa [11/1964-11/1990] 2.0 S [07/1966-02/1972] - 1991 cc - 125 kw - 170 ps - 901.10
PORSCHE 911 Targa Targa [11/1964-11/1990] 2.0 S [07/1966-11/1968] - 1991 cc - 118 kw - 160 ps - 901.02, 901.08
PORSCHE 911 Targa Targa [11/1964-11/1990] 2.2 T [01/1970-12/1972] - 2195 cc - 92 kw - 125 ps - 911.06
PORSCHE 911 Targa Targa [11/1964-11/1990] 2.3 T [01/1972-12/1973] - 2341 cc - 96 kw - 130 ps - 911.57, 911.67
PORSCHE 911 Targa Targa [11/1964-11/1990] 2.7 S [08/1973-01/1976] - 2687 cc - 129 kw - 175 ps - 911.42, 911.47, 911.93, 911.98
PORSCHE 911 Targa Targa [11/1964-11/1990] 2.7 SC Carrera RS [08/1972-01/1979] - 2687 cc - 154 kw - 209 ps - 911.83
PORSCHE 911 Targa Targa [11/1964-11/1990] 2.7 [09/1973-08/1975] - 2687 cc - 110 kw - 150 ps - 911.41, 911.46, 911.92, 911.97
PORSCHE 911 Targa Targa [11/1964-11/1990] 2.7 [09/1975-06/1977] - 2687 cc - 121 kw - 165 ps - 911.43, 911.48, 911.81, 911.82, 911.84, 911.85, 911.86, 911.89, 911.90, 911.
PORSCHE 911 Targa Targa [11/1964-11/1990] 3.0 SC Carrera [09/1975-06/1977] - 2993 cc - 147 kw - 200 ps - 930.02, 930.12
PORSCHE 914 Targa [01/1969-02/1976] /6 2.0 [11/1969-12/1973] - 1991 cc - 81 kw - 110 ps - 901.36, 901.37

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
BERU VK163 - Fördelarlock
214 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
33 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK164 - Fördelarlock
223 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
23 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK171 - Fördelarlock
245 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
42 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK177 - Fördelarlock
844 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
89 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK177S - Fördelarlock
991 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
56 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK182 - Fördelarlock
178 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
38 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK184 - Fördelarlock
248 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
25 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK191 - Fördelarlock
730 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
45 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK191S - Fördelarlock
666 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
32 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK192 - Fördelarlock
385 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
45 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK193 - Fördelarlock
326 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
63 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK194 - Fördelarlock
244 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
71 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK195 - Fördelarlock
253 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
74 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK200 - Fördelarlock
209 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
78 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK202 - Fördelarlock
170 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
87 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK214 - Fördelarlock
194 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
76 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK226 - Fördelarlock
190 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
39 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK227 - Fördelarlock
161 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
55 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK230 - Fördelarlock
191 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
62 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK251 - Fördelarlock
155 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
42 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK252 - Fördelarlock
155 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
55 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK253 - Fördelarlock
165 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
27 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK255 - Fördelarlock
284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
46 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK256 - Fördelarlock
264 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
73 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK257 - Fördelarlock
233 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
62 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK258 - Fördelarlock
425 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
26 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK260 - Fördelarlock
163 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
86 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK265 - Fördelarlock
231 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
37 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK273 - Fördelarlock
194 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
83 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK275 - Fördelarlock
138 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
17 Recension(er)
Lägg i varukorg