BERU VK112 - Fördelarlock Visa större

BERU VK112 - Fördelarlock

215 kr inkl.moms

VK112

Viewed products

BERU VK112 - Fördelarlock
172 kr

Specifikation

för fabrikat System MARELLI
Monteringssätt skruvad
Fördelararm/-rotor Anslutningp DIN

OEM-nummer

BERU VK112
BOSCH 1235522809
BREMI 8448
BREMI 8624
DODUCO 4626
FACET 27715
FACET 28180
FEMSA 202784
FEMSA 202787
FIAT 9911459
FIAT 9919343
FIAT 9919349
FIAT 9921459
FIAT 9936821
FIAT 9936921
HERTH+BUSS ELPARTS 12610029
INTERMOTOR 44680
INTERMOTOR 46560
LANCIA 82272774
LUCAS ELECTRICAL DC66
MAGNETI MARELLI 71121001
MAGNETI MARELLI 71121002
MOTORCRAFT EDH102
MOTORCRAFT EDH144
MOTORCRAFT EDH54
SEAT 12100131
SEAT 20278406
SEAT 202787
SEAT 3895012
SEAT NG12100131
SEAT NG20278406

Lämplig för dessa modeller

ABARTH RITMO (138A) Halvkombi [11/1981-12/1987] 130 TC 2.0 [04/1983-12/1987] - 1995 cc - 96 kw - 130 ps - 138 AR2.000
FIAT 124 Coupé Coupé [06/1967-02/1976] 1400 Sport [06/1967-10/1972] - 1438 cc - 66 kw - 90 ps - 124 AC.000
FIAT 124 Coupé Coupé [06/1967-02/1976] 1800 Sport (CC1) [01/1973-02/1976] - 1756 cc - 87 kw - 118 ps -
FIAT 124 Familiare Kombi [04/1967-03/1975] 1200 [04/1967-05/1973] - 1197 cc - 44 kw - 60 ps - 124 A.000
FIAT 124 Sedan [07/1966-07/1975] 1200 (TA) [07/1966-10/1973] - 1197 cc - 44 kw - 60 ps - 124 A.000
FIAT 124 Sedan [07/1966-07/1975] 1200 [02/1973-07/1975] - 1197 cc - 48 kw - 65 ps - 124 A.000
FIAT 124 Sedan [07/1966-07/1975] 1600 [01/1973-07/1975] - 1592 cc - 70 kw - 95 ps -
FIAT 124 Spider Cabriolet [01/1966-11/1985] 1600 Sport (BS1) [01/1969-12/1974] - 1592 cc - 80 kw - 108 ps - 132 AC.000
FIAT 124 Spider Cabriolet [01/1966-11/1985] 1600 Sport (BS1) [11/1969-08/1973] - 1592 cc - 74 kw - 100 ps - 132 AC.000
FIAT 124 Spider Cabriolet [01/1966-11/1985] 1800 Sport (CS1) [01/1972-12/1977] - 1756 cc - 87 kw - 118 ps - 132 AC1.000
FIAT RITMO I (138A) Halvkombi [01/1978-12/1987] 125 TC Abarth 2.0 [11/1981-09/1982] - 1995 cc - 92 kw - 125 ps - 138 AR1.000
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) Halvkombi [05/1976-09/1984] 2000 [05/1976-05/1978] - 1995 cc - 88 kw - 120 ps - 828 B1.000
LANCIA BETA Coupé (828BC) Coupé [09/1974-12/1984] 1300 (828BC3) [12/1981-12/1984] - 1367 cc - 62 kw - 84 ps - 828 D3.000

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
BERU VK163 - Fördelarlock
214 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
76 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK164 - Fördelarlock
223 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
85 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK171 - Fördelarlock
245 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
39 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK177 - Fördelarlock
844 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
66 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK177S - Fördelarlock
991 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
20 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK182 - Fördelarlock
178 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
72 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK184 - Fördelarlock
248 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
52 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK191 - Fördelarlock
730 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
30 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK191S - Fördelarlock
666 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
37 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK192 - Fördelarlock
385 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
24 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK193 - Fördelarlock
326 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
24 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK194 - Fördelarlock
244 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
60 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK195 - Fördelarlock
253 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
53 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK200 - Fördelarlock
209 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
30 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK202 - Fördelarlock
170 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
70 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK214 - Fördelarlock
194 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
43 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK226 - Fördelarlock
190 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
67 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK227 - Fördelarlock
161 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
87 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK230 - Fördelarlock
191 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
94 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK251 - Fördelarlock
155 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
36 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK252 - Fördelarlock
155 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
43 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK253 - Fördelarlock
165 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
46 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK255 - Fördelarlock
284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
63 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK256 - Fördelarlock
264 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
53 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK257 - Fördelarlock
233 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
79 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK258 - Fördelarlock
425 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
45 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK260 - Fördelarlock
163 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
62 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK265 - Fördelarlock
231 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
57 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK273 - Fördelarlock
194 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
94 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK275 - Fördelarlock
138 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
62 Recension(er)
Lägg i varukorg