BERU VK113 - Fördelarlock Visa större

BERU VK113 - Fördelarlock

179 kr inkl.moms

VK113

Viewed products

BERU VK113 - Fördelarlock
143 kr

Specifikation

för fabrikat System MARELLI
Fördelararm/-rotor Anslutningp DIN

OEM-nummer

BERU VK113
BOSCH 1235522807
BREMI 6609
BREMI 8447
BREMI 8450
BREMI 8622
DODUCO 4624
FACET 27713
FACET 27719
FACET 28169
FEMSA 1023010
FEMSA 1023012
FEMSA 1023013
FEMSA 102302
FEMSA 102304
FIAT 9913860
HERTH+BUSS ELPARTS 12610028
INTERMOTOR 44640
INTERMOTOR 46570
MAGNETI MARELLI 71063801
MOTORCRAFT EDH142
MOTORCRAFT EDH52
MOTORCRAFT EDH93
MOTORCRAFT EDH94
MOTORCRAFT EDH95
RENAULT 8571132
RENAULT 857113206
SEAT 1023013
SEAT 10231206
SEAT NG10231206
SEV-MARCHAL 40380903

Lämplig för dessa modeller

FIAT 850 Coupé Coupé [07/1964-12/1972] 0.9 Sport [02/1968-10/1972] - 903 cc - 38 kw - 52 ps - 100 GL.040
FIAT 850 Sedan [07/1964-10/1972] 0.8 Special (GB) [03/1968-10/1972] - 843 cc - 35 kw - 48 ps - 100 GB.000
FIAT 850 Sedan [07/1964-10/1972] 0.8 [07/1964-10/1972] - 843 cc - 25 kw - 34 ps - 100 G.000
FIAT 850 Sedan [07/1964-10/1972] 0.8 [07/1964-10/1972] - 843 cc - 27 kw - 37 ps - 100 G.002
FIAT 850 Spider Cabriolet [10/1965-12/1973] 0.9 Sport [03/1968-12/1972] - 903 cc - 38 kw - 52 ps - 100 GL.040
RENAULT 4 (112_) Kombi [04/1962-12/1993] 0.8 (1123) [09/1971-12/1988] - 845 cc - 25 kw - 34 ps - 800 01
SEAT 133 Halvkombi [05/1974-11/1979] 0.8 [05/1974-11/1979] - 837 cc - 25 kw - 34 ps - DG

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
BERU VK163 - Fördelarlock
214 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
27 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK164 - Fördelarlock
223 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
20 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK171 - Fördelarlock
245 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
37 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK177 - Fördelarlock
844 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
76 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK177S - Fördelarlock
991 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
20 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK182 - Fördelarlock
178 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
56 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK184 - Fördelarlock
248 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
66 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK191 - Fördelarlock
730 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
66 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK191S - Fördelarlock
666 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
100 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK192 - Fördelarlock
385 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
35 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK193 - Fördelarlock
326 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
33 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK194 - Fördelarlock
244 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
71 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK195 - Fördelarlock
253 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
23 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK200 - Fördelarlock
209 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
91 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK202 - Fördelarlock
170 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
73 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK214 - Fördelarlock
194 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
49 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK226 - Fördelarlock
190 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
42 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK227 - Fördelarlock
161 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
32 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK230 - Fördelarlock
191 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
67 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK251 - Fördelarlock
155 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
99 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK252 - Fördelarlock
155 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
23 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK253 - Fördelarlock
165 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
79 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK255 - Fördelarlock
284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
18 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK256 - Fördelarlock
264 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
15 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK257 - Fördelarlock
233 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
77 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK258 - Fördelarlock
425 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
94 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK260 - Fördelarlock
163 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
28 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK265 - Fördelarlock
231 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
97 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK273 - Fördelarlock
194 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
54 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK275 - Fördelarlock
138 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
89 Recension(er)
Lägg i varukorg