BERU VK117 - Fördelarlock Visa större

BERU VK117 - Fördelarlock

244 kr inkl.moms

VK117

Viewed products

BERU VK117 - Fördelarlock
195 kr

Specifikation

för fabrikat System BOSCH
Material polyester
Yta invändigt lackerad
Fördelararm/-rotor Anslutningp DIN

OEM-nummer

ALFA ROMEO 119000501104
BERU VK117
BMW 12111271657
BMW 12111355626
BMW 12111359706
BMW 12111363292
BMW 12111363422
BOSCH 1235522040
BOSCH 1235522041
BOSCH 1235522053
BOSCH 1235522075
BOSCH 1235522195
BOSCH 1235522228
BOSCH 1235522229
BOSCH 1235522290
BREMI 8048
BREMI 8053
DODUCO 4021
DODUCO 4026
FACET 27481PHT
FORD 1504282
FORD 1523785
FORD 1583458
FORD 72TF12106AA
FORD 72TF12106BA
FORD 78TF12106AA
FORD A700X12276BHA
HERTH+BUSS ELPARTS 12150054
HERTH+BUSS ELPARTS 12150062
INTERMOTOR 44010
KHD 4015200
MAN 51263100001
MERCEDES-BENZ 0001581402
MERCEDES-BENZ 0001582002
MERCEDES-BENZ 0001582102
MERCEDES-BENZ 0001582202
MERCEDES-BENZ 0001585002
MOTORCRAFT EDH117
MOTORCRAFT EDH28
MOTORCRAFT EDH38
MOTORCRAFT EDH42
MOTORCRAFT EDH75
MWM 606908730208
MWM 606908740208
OPEL 1212141
PORSCHE 93060290400
PORSCHE 93060290800
VAG 073905207
VOLVO 243658
VOLVO 243803

Lämplig för dessa modeller

ALFA ROMEO 6 (119) Sedan [04/1979-12/1986] 2.0 [07/1981-12/1986] - 1997 cc - 99 kw - 135 ps - AR 01932
ALFA ROMEO 6 (119) Sedan [04/1979-12/1986] 2.5 i.e. (119.AA, 119.AB) [10/1983-12/1986] - 2492 cc - 110 kw - 150 ps - AR 01928
ALFA ROMEO 6 (119) Sedan [04/1979-12/1986] 2.5 i.e. [04/1979-06/1984] - 2492 cc - 116 kw - 158 ps - AR 01928
ALFA ROMEO 75 (162B) Sedan [05/1985-12/1992] 2.5 V6 (162.B3) [05/1985-08/1986] - 2492 cc - 110 kw - 150 ps - AR 01646, AR 01648, AR 01911
ALFA ROMEO 75 (162B) Sedan [05/1985-12/1992] 3.0 V6 (162.B6A) KAT [01/1987-02/1992] - 2959 cc - 136 kw - 185 ps - AR 06124
ALFA ROMEO 75 (162B) Sedan [05/1985-12/1992] 3.0 V6 (162.B6C) [02/1990-02/1992] - 2959 cc - 141 kw - 192 ps - AR 61503
ALFA ROMEO GTV (116) Coupé [01/1978-02/1987] 6 2.5 (116.CA) [11/1980-02/1987] - 2492 cc - 116 kw - 158 ps - AR 01646
ALFA ROMEO SZ Coupé [09/1988-08/1994] 3.0 V6 Zagato [09/1988-08/1994] - 2959 cc - 152 kw - 207 ps - AR 61501
BMW 2000-3.2 Coupé (E9) Coupé [10/1965-03/1976] 3.0 Csi [07/1971-03/1976] - 2985 cc - 147 kw - 200 ps - M30 B30
BMW 2500-3.3 (E3) Sedan [10/1968-04/1977] 2.8 L [02/1975-04/1977] - 2788 cc - 125 kw - 170 ps - M30 B28
BMW 2500-3.3 (E3) Sedan [10/1968-04/1977] 3.0 L [02/1975-04/1977] - 2985 cc - 132 kw - 180 ps - M30 B30
BMW 2500-3.3 (E3) Sedan [10/1968-04/1977] 3.0 S [05/1971-04/1977] - 2985 cc - 132 kw - 180 ps - M30 B30
BMW 2500-3.3 (E3) Sedan [10/1968-04/1977] 3.0 Si [10/1975-04/1977] - 2985 cc - 143 kw - 194 ps - M30 B30
BMW 5 (E12) Sedan [08/1972-08/1981] 525 [08/1973-10/1976] - 2494 cc - 107 kw - 146 ps - M30 B25
BMW 5 (E12) Sedan [08/1972-08/1981] 525 [08/1976-05/1981] - 2494 cc - 110 kw - 150 ps - M30 B25 (256VA)
BMW 5 (E12) Sedan [08/1972-08/1981] 528 i [04/1977-05/1981] - 2788 cc - 130 kw - 177 ps - M30 B28
BMW 5 (E12) Sedan [08/1972-08/1981] 528 i [04/1977-05/1981] - 2788 cc - 135 kw - 184 ps - M30 B28
BMW 5 (E12) Sedan [08/1972-08/1981] 528 [01/1975-08/1977] - 2788 cc - 121 kw - 165 ps - M30 B28
BMW 5 (E12) Sedan [08/1972-08/1981] 528 [01/1975-08/1977] - 2788 cc - 125 kw - 170 ps - M30 B28
BMW 5 (E12) Sedan [08/1972-08/1981] M535 i [06/1980-08/1981] - 3453 cc - 160 kw - 218 ps - M30 B35 (Motronic,9.3:1)
BMW 5 (E28) Sedan [06/1980-12/1987] 525 i [06/1981-12/1987] - 2495 cc - 110 kw - 150 ps - M30 B25 (256EA)
BMW 5 (E28) Sedan [06/1980-12/1987] 528 i [06/1981-12/1987] - 2788 cc - 135 kw - 184 ps - M30 B28 (286EA)
BMW 6 (E24) Coupé [04/1976-09/1990] 628 CSi [09/1979-08/1987] - 2788 cc - 135 kw - 184 ps - M30 B28
BMW 6 (E24) Coupé [04/1976-09/1990] 630 CS [04/1976-08/1979] - 2986 cc - 135 kw - 184 ps - M30 B30
BMW 6 (E24) Coupé [04/1976-09/1990] 630 CS [04/1976-08/1979] - 2986 cc - 136 kw - 185 ps - M30 B30
BMW 6 (E24) Coupé [04/1976-09/1990] 633 CSi [04/1976-09/1978] - 3205 cc - 147 kw - 200 ps -
BMW 6 (E24) Coupé [04/1976-09/1990] 633 CSi [09/1978-08/1984] - 3210 cc - 145 kw - 197 ps - M30 B32
BMW 6 (E24) Coupé [04/1976-09/1990] 635 CSi [06/1978-08/1988] - 3453 cc - 160 kw - 218 ps - M30 B35 (L-Jetronic,10:1), M30 B35 (Motronic,10:1), M30 B35 (Motronic,9.
BMW 7 (E23) Sedan [05/1977-08/1986] 728 i [07/1978-08/1986] - 2788 cc - 135 kw - 184 ps - M30 B28
BMW 7 (E23) Sedan [05/1977-08/1986] 728 [05/1977-08/1979] - 2788 cc - 125 kw - 170 ps - M30 B28
BMW 7 (E23) Sedan [05/1977-08/1986] 730 [05/1977-08/1979] - 2986 cc - 135 kw - 184 ps - M30 B30
BMW 7 (E23) Sedan [05/1977-08/1986] 733 i [05/1977-08/1986] - 3210 cc - 145 kw - 197 ps - M30 B32
BMW 7 (E23) Sedan [05/1977-08/1986] 735 i [09/1979-08/1986] - 3453 cc - 160 kw - 218 ps - M30 B35 (Motronic,10:1), M30 B35 (Motronic,9.3:1)
BMW 7 (E23) Sedan [05/1977-08/1986] 745 i [04/1980-04/1983] - 3210 cc - 185 kw - 252 ps - M30 B32 (326TA)
FORD CAPRI (ECJ) Coupé [12/1968-02/1974] 3000 [08/1972-02/1974] - 2945 cc - 103 kw - 140 ps - HY
FORD CAPRI II (GECP) Coupé [02/1974-12/1977] 2.0 [04/1976-12/1977] - 1999 cc - 66 kw - 90 ps - NWN, NYL
FORD CAPRI II (GECP) Coupé [02/1974-12/1977] 2.3 [02/1974-12/1977] - 2294 cc - 79 kw - 108 ps - YYE
FORD CAPRI II (GECP) Coupé [02/1974-12/1977] 3.0 [02/1974-12/1977] - 2993 cc - 101 kw - 138 ps - HYF
FORD CAPRI III (GECP) Coupé [01/1978-04/1987] 2.0 [01/1978-12/1982] - 1999 cc - 66 kw - 90 ps - NYL
FORD CAPRI III (GECP) Coupé [01/1978-04/1987] 2.3 Super [06/1979-12/1985] - 2294 cc - 84 kw - 114 ps - YYN
FORD CAPRI III (GECP) Coupé [01/1978-04/1987] 2.8 i Turbo [01/1982-04/1987] - 2792 cc - 138 kw - 188 ps - PYN
FORD CAPRI III (GECP) Coupé [01/1978-04/1987] 2.8 Super Injection [01/1981-04/1987] - 2792 cc - 118 kw - 160 ps - PRN
FORD CAPRI III (GECP) Coupé [01/1978-04/1987] 3.0 [01/1978-12/1981] - 2994 cc - 101 kw - 138 ps - HYF
FORD CONSUL (GGFL) Sedan [01/1972-12/1975] 2000 [09/1974-12/1975] - 1981 cc - 66 kw - 90 ps -
FORD CONSUL (GGFL) Sedan [01/1972-12/1975] 2300 [01/1972-12/1975] - 2293 cc - 79 kw - 108 ps -
FORD CONSUL (GGFL) Sedan [01/1972-12/1975] 3000 [01/1972-12/1974] - 2994 cc - 101 kw - 138 ps - EV 30 H
FORD CONSUL Coupé (GGCL) Coupé [01/1972-12/1975] 2300 [01/1972-12/1975] - 2293 cc - 79 kw - 108 ps -
FORD CONSUL Coupé (GGCL) Coupé [01/1972-12/1975] 3000 [01/1972-12/1974] - 2994 cc - 101 kw - 138 ps - EV 30 H
FORD CONSUL Turnier (GGNL) Kombi [01/1972-12/1975] 2300 [01/1972-12/1975] - 2293 cc - 79 kw - 108 ps -
FORD CONSUL Turnier (GGNL) Kombi [01/1972-12/1975] 3000 [01/1972-12/1975] - 2994 cc - 101 kw - 138 ps - EV 30 H
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) Sedan [01/1972-08/1977] 2.0 [01/1975-08/1977] - 1998 cc - 66 kw - 90 ps - NY
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) Sedan [01/1972-08/1977] 2.3 [01/1972-02/1976] - 2274 cc - 79 kw - 108 ps -
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) Sedan [01/1972-08/1977] 2.3 [01/1975-08/1977] - 2294 cc - 79 kw - 108 ps - YYH
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) Sedan [01/1972-08/1977] 2.6 [01/1972-02/1976] - 2551 cc - 92 kw - 125 ps -
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) Sedan [01/1972-08/1977] 2.6 [12/1975-08/1977] - 2550 cc - 79 kw - 107 ps - TV 26 L
FORD GRANADA (GU) Sedan [08/1977-08/1985] 2.0 [08/1977-08/1985] - 1998 cc - 66 kw - 90 ps - NYP
FORD GRANADA (GU) Sedan [08/1977-08/1985] 2.3 [06/1979-08/1985] - 2294 cc - 84 kw - 114 ps - YYP
FORD GRANADA (GU) Sedan [08/1977-08/1985] 2.3 [06/1981-08/1985] - 2294 cc - 82 kw - 112 ps - YYU
FORD GRANADA (GU) Sedan [08/1977-08/1985] 2.3 [08/1977-06/1979] - 2294 cc - 79 kw - 107 ps - YYH
FORD GRANADA (GU) Sedan [08/1977-08/1985] 2.8 i [08/1977-08/1981] - 2792 cc - 118 kw - 160 ps - PRB
FORD GRANADA (GU) Sedan [08/1977-08/1985] 2.8 i [08/1977-08/1985] - 2792 cc - 108 kw - 147 ps - PRD
FORD GRANADA (GU) Sedan [08/1977-08/1985] 2.8 i [10/1982-08/1985] - 2792 cc - 110 kw - 150 ps - PRC
FORD GRANADA (GU) Sedan [08/1977-08/1985] 2.8 [06/1981-08/1985] - 2792 cc - 97 kw - 132 ps - PYU
FORD GRANADA (GU) Sedan [08/1977-08/1985] 2.8 [08/1977-08/1985] - 2792 cc - 99 kw - 135 ps - PYA
FORD GRANADA Coupé (GGCL) Coupé [01/1972-02/1976] 2.3 [01/1972-02/1976] - 2274 cc - 79 kw - 108 ps -
FORD GRANADA Coupé (GGCL) Coupé [01/1972-02/1976] 2.6 [01/1972-02/1976] - 2551 cc - 92 kw - 125 ps - UY
FORD GRANADA Kombi (GGNL) Kombi [01/1972-08/1977] 2.0 [01/1975-08/1977] - 1998 cc - 66 kw - 90 ps - NY
FORD GRANADA Kombi (GGNL) Kombi [01/1972-08/1977] 2.3 [01/1972-02/1976] - 2274 cc - 79 kw - 108 ps -
FORD GRANADA Kombi (GGNL) Kombi [01/1972-08/1977] 2.6 [01/1972-02/1976] - 2551 cc - 92 kw - 125 ps - UY
FORD GRANADA Kombi (GGNL) Kombi [01/1972-08/1977] 2.6 [01/1976-08/1977] - 2551 cc - 79 kw - 107 ps - TV 26 L
FORD GRANADA Kombi (GNU) Kombi [08/1977-08/1985] 2.0 [08/1977-06/1985] - 1998 cc - 66 kw - 90 ps - NYP
FORD GRANADA Kombi (GNU) Kombi [08/1977-08/1985] 2.3 [06/1979-08/1985] - 2294 cc - 84 kw - 114 ps - YYP
FORD GRANADA Kombi (GNU) Kombi [08/1977-08/1985] 2.3 [06/1981-06/1985] - 2294 cc - 82 kw - 111 ps - YYU
FORD GRANADA Kombi (GNU) Kombi [08/1977-08/1985] 2.3 [08/1977-06/1979] - 2294 cc - 79 kw - 107 ps - YYH
FORD GRANADA Kombi (GNU) Kombi [08/1977-08/1985] 2.8 i [08/1977-08/1981] - 2792 cc - 118 kw - 160 ps - PRB
FORD GRANADA Kombi (GNU) Kombi [08/1977-08/1985] 2.8 i [08/1977-08/1985] - 2792 cc - 108 kw - 147 ps - PRD
FORD GRANADA Kombi (GNU) Kombi [08/1977-08/1985] 2.8 i [10/1982-08/1985] - 2792 cc - 110 kw - 150 ps - PRC
FORD GRANADA Kombi (GNU) Kombi [08/1977-08/1985] 2.8 [06/1981-08/1985] - 2792 cc - 97 kw - 132 ps - PYU
FORD GRANADA Kombi (GNU) Kombi [08/1977-08/1985] 2.8 [08/1977-08/1985] - 2792 cc - 99 kw - 135 ps - PYA
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) Halvkombi [04/1985-09/1994] 2.4 i KAT [10/1988-09/1994] - 2394 cc - 92 kw - 125 ps - ARD
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) Halvkombi [04/1985-09/1994] 2.4 i [10/1988-02/1992] - 2394 cc - 92 kw - 125 ps - ARD
FORD SCORPIO I Kombi (GGE) Kombi [05/1988-09/1994] 2.4 i [09/1991-09/1994] - 2394 cc - 92 kw - 125 ps - ARD
FORD SCORPIO I Sedan (GGE) Sedan [01/1986-12/1994] 2.4 i [10/1988-10/1994] - 2394 cc - 92 kw - 125 ps - ARD
FORD SIERRA Halvkombi (GBC) Halvkombi [08/1982-02/1987] 2.0 [08/1982-10/1984] - 1999 cc - 66 kw - 90 ps - NYT
FORD SIERRA Halvkombi (GBC) Halvkombi [08/1982-02/1987] 2.3 [08/1982-12/1986] - 2294 cc - 84 kw - 114 ps - YYT
FORD SIERRA Halvkombi (GBC) Halvkombi [08/1982-02/1987] 2.8 XR 4x4 [02/1985-12/1986] - 2792 cc - 110 kw - 150 ps - PRT
FORD SIERRA Halvkombi (GBC) Halvkombi [08/1982-02/1987] 2.8 XR4i [08/1982-12/1986] - 2792 cc - 107 kw - 146 ps - PR5
FORD SIERRA Halvkombi (GBC) Halvkombi [08/1982-02/1987] 2.8 XR4i [08/1982-12/1986] - 2792 cc - 110 kw - 150 ps - PRT
FORD SIERRA Halvkombi (GBC, GBG) Halvkombi [01/1987-03/1993] 2.8 i XR 4x4 [01/1987-02/1993] - 2792 cc - 107 kw - 146 ps - PR7
FORD SIERRA Halvkombi (GBC, GBG) Halvkombi [01/1987-03/1993] 2.8 i XR 4x4 [01/1987-08/1988] - 2792 cc - 110 kw - 150 ps - PRG
FORD SIERRA Kombi (BNC) Kombi [08/1982-12/1986] 2.0 [08/1982-10/1984] - 1999 cc - 66 kw - 90 ps - NYT
FORD SIERRA Kombi (BNC) Kombi [08/1982-12/1986] 2.3 [08/1982-12/1986] - 2294 cc - 84 kw - 114 ps - YYT
FORD SIERRA Kombi (BNC) Kombi [08/1982-12/1986] 2.8 XR4i [08/1982-12/1986] - 2792 cc - 105 kw - 143 ps - PR6
FORD SIERRA Kombi (BNG) Kombi [01/1987-02/1993] 2.8 4x4 [01/1987-08/1988] - 2792 cc - 110 kw - 150 ps - PRG
FORD TAUNUS '80 (GBS, GBNS) Sedan [07/1979-07/1982] 2.0 [07/1979-07/1982] - 1999 cc - 66 kw - 90 ps - NWR
FORD TAUNUS '80 (GBS, GBNS) Sedan [07/1979-07/1982] 2.3 [07/1979-07/1982] - 2294 cc - 84 kw - 114 ps - YYR
FORD TAUNUS (GBTS, GBFS, CBTS) Sedan [05/1975-07/1979] 2.0 [05/1975-07/1979] - 1999 cc - 66 kw - 90 ps - NYR
FORD TAUNUS (GBTS, GBFS, CBTS) Sedan [05/1975-07/1979] 2.3 [05/1975-07/1979] - 2294 cc - 79 kw - 107 ps - YYF
FORD TAUNUS Turnier (GBNS) Kombi [05/1975-08/1979] 2.0 [05/1975-07/1979] - 1999 cc - 66 kw - 90 ps - NYR
JAGUAR XJ (XJ 40, 81) Sedan [10/1986-11/1994] 6 2.9 [10/1986-08/1990] - 2919 cc - 117 kw - 159 ps - AJ 6 (2.9)

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
BERU VK163 - Fördelarlock
214 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
49 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK164 - Fördelarlock
223 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
65 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK171 - Fördelarlock
245 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
35 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK177 - Fördelarlock
844 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
99 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK177S - Fördelarlock
991 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
68 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK182 - Fördelarlock
178 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
23 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK184 - Fördelarlock
248 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
47 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK191 - Fördelarlock
730 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
25 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK191S - Fördelarlock
666 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
45 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK192 - Fördelarlock
385 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
26 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK193 - Fördelarlock
326 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
63 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK194 - Fördelarlock
244 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
52 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK195 - Fördelarlock
253 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
37 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK200 - Fördelarlock
209 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
38 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK202 - Fördelarlock
170 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
100 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK214 - Fördelarlock
194 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
72 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK226 - Fördelarlock
190 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
60 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK227 - Fördelarlock
161 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
89 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK230 - Fördelarlock
191 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
73 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK251 - Fördelarlock
155 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
27 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK252 - Fördelarlock
155 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
54 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK253 - Fördelarlock
165 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
54 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK255 - Fördelarlock
284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
23 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK256 - Fördelarlock
264 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
23 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK257 - Fördelarlock
233 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
84 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK258 - Fördelarlock
425 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
22 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK260 - Fördelarlock
163 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
39 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK265 - Fördelarlock
231 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
37 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK273 - Fördelarlock
194 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
71 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK275 - Fördelarlock
138 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
30 Recension(er)
Lägg i varukorg