BERU VK122 - Fördelarlock Visa större

BERU VK122 - Fördelarlock

183 kr inkl.moms

VK122

Viewed products

BERU VK122 - Fördelarlock
146 kr

Specifikation

för fabrikat System HITACHI
Fördelararm/-rotor Anslutningp DIN

OEM-nummer

BERU VK122
BOSCH 1235522815
BOSCH 1235522819
BOSCH 1235522833
BOSCH 1987233008
BOSCH 1987233009
BOSCH 1987233027
BOSCH 1987233908
BREMI 8503
BREMI 8506
BREMI 8527
DODUCO 4384
DODUCO 4391
DODUCO 4663
FACET 27903
FACET 27911
FACET 27912
FACET 28302
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5321000
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5321001
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5321012
HITACHI 2216221007
HITACHI 2216271300
HITACHI 2216271311
HITACHI 44611700
HITACHI 44612700
HITACHI 44612700B
HITACHI 44R817001
HITACHI 82311214
HONDA 30102634005
HONDA 301026340051
HONDA 30102PAO005
INTERMOTOR 44930
INTERMOTOR 45520
ISUZU 823112140
ISUZU 82321214
ISUZU 9823112100
ISUZU 9823112140
ISUZU 98391121550
MAZDA 029024310
MAZDA 371024310
MAZDA E50824310
MOTORCRAFT EDH116
MOTORCRAFT EDH255
MOTORCRAFT EDH69
MOTORCRAFT EDH80
MOTORCRAFT EDH84
NISSAN 2216221007
NISSAN 2216271300
NISSAN 2216271311
NISSAN 2216271312
NISSAN 22162H1000
NISSAN 22162M5600
NISSAN 22162N8800
NISSAN 22162N8801
NISSAN 22162N8894
SUBARU 391000601
SUBARU 44R817001
SUBARU 891004111

Lämplig för dessa modeller

HONDA ACCORD I (SJ, SY) Sedan [05/1976-09/1983] 1.6 L/EX (SY) [01/1978-09/1983] - 1602 cc - 59 kw - 80 ps - EG, EL
HONDA ACCORD I Hatchback (SJ, SY) Halvkombi [01/1979-09/1983] 1.6 L/EX (SJ, SY) [01/1979-09/1983] - 1602 cc - 59 kw - 80 ps - EL
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) Halvkombi [07/1972-09/1983] 1200 (SB1) [07/1972-02/1977] - 1169 cc - 40 kw - 54 ps - EB1
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) Halvkombi [07/1972-09/1983] 1200 (SB2) [03/1977-12/1980] - 1238 cc - 40 kw - 54 ps - EB2
HONDA CIVIC I Hatchback (SB) Halvkombi [07/1972-09/1983] 1200 (SB2) [09/1977-12/1980] - 1238 cc - 44 kw - 60 ps - EB3
HONDA CIVIC I Sedan (SF) Sedan [10/1979-12/1984] 1300 L [09/1980-09/1983] - 1335 cc - 33 kw - 45 ps - EN2
HONDA CIVIC I Sedan (SF) Sedan [10/1979-12/1984] 1300 L [09/1980-09/1983] - 1335 cc - 44 kw - 60 ps - EN1
HONDA CIVIC I Sedan (SF) Sedan [10/1979-12/1984] 1300 S [10/1979-12/1984] - 1335 cc - 52 kw - 71 ps - EN4
HONDA CIVIC II Halvkombi (SS, SL) Halvkombi [01/1978-12/1983] 1300 L (SS) [09/1979-09/1983] - 1335 cc - 44 kw - 60 ps - EN1
HONDA CIVIC II Kombi (WC) Kombi [01/1979-12/1983] 1300 [09/1979-09/1983] - 1335 cc - 44 kw - 60 ps - EN1
HONDA PRELUDE I Coupé (SN) Coupé [11/1978-10/1982] 1.6 [11/1978-10/1982] - 1602 cc - 59 kw - 80 ps - EL, EL14
HONDA QUINTET (SU) Halvkombi [02/1980-12/1984] 1.6 EX [02/1980-12/1984] - 1602 cc - 59 kw - 80 ps - EL
NISSAN BLUEBIRD (910) Sedan [01/1980-12/1983] 1.8 [01/1980-12/1983] - 1770 cc - 65 kw - 88 ps - L18S
NISSAN BLUEBIRD Sedan (910) Sedan [01/1980-06/1986] 1.8 [01/1980-05/1984] - 1770 cc - 66 kw - 90 ps - L18T
NISSAN BLUEBIRD Traveller (W910) Kombi [01/1980-06/1986] 1.8 [01/1980-05/1984] - 1770 cc - 65 kw - 88 ps - L18S
NISSAN CHERRY II Coupé (N10) Coupé [08/1978-12/1982] 1.2 [08/1978-07/1981] - 1171 cc - 38 kw - 52 ps - A12
NISSAN CHERRY II Coupé (N10) Coupé [08/1978-12/1982] 1.3 [08/1981-09/1982] - 1269 cc - 44 kw - 60 ps - E13
NISSAN CHERRY II Hatchback (N10) Halvkombi [08/1978-06/1983] 1.0 [08/1978-07/1981] - 988 cc - 32 kw - 44 ps - A10S
NISSAN CHERRY II Hatchback (N10) Halvkombi [08/1978-06/1983] 1.2 [08/1978-07/1981] - 1171 cc - 38 kw - 52 ps - A12
NISSAN CHERRY II Hatchback (N10) Halvkombi [08/1978-06/1983] 1.3 [08/1981-09/1982] - 1269 cc - 44 kw - 60 ps - E13
NISSAN CHERRY II Traveller (VN10) Kombi [08/1978-12/1983] 1.2 [10/1978-07/1981] - 1171 cc - 38 kw - 52 ps - A12
NISSAN CHERRY II Traveller (VN10) Kombi [08/1978-12/1983] 1.3 [09/1981-12/1983] - 1269 cc - 44 kw - 60 ps - E13
NISSAN CHERRY III (N12) Halvkombi [04/1982-10/1987] 1.3 [05/1982-10/1986] - 1269 cc - 44 kw - 60 ps - E13
NISSAN CHERRY III (N12) Halvkombi [04/1982-10/1987] 1.5 [11/1983-10/1986] - 1488 cc - 55 kw - 75 ps - E15S
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) Minibus, minivan [12/1982-10/1988] 1.5 S (M10) [01/1984-12/1987] - 1488 cc - 55 kw - 75 ps - E15S
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) Minibus, minivan [12/1982-10/1988] 1.8 SGL (M10) [07/1983-12/1985] - 1809 cc - 65 kw - 88 ps - CA18S
NISSAN STANZA (T11) Sedan [08/1981-12/1985] 1.6 [08/1981-12/1985] - 1598 cc - 60 kw - 82 ps - CA16S
NISSAN STANZA Hatchback (T11) Halvkombi [08/1981-12/1985] 1.6 [08/1981-12/1985] - 1598 cc - 60 kw - 82 ps - CA16S
NISSAN STANZA Hatchback (T11) Halvkombi [08/1981-12/1985] 1.8 [08/1981-12/1985] - 1809 cc - 65 kw - 88 ps - CA18, CA18S
NISSAN STANZA Hatchback (T11) Halvkombi [08/1981-12/1985] 1.8 [08/1981-12/1985] - 1809 cc - 66 kw - 90 ps - CA18S
NISSAN SUNNY (140Y, 150Y) Sedan [01/1970-02/1982] 1.4 (HBL310) [01/1970-02/1982] - 1397 cc - 48 kw - 65 ps - A14
NISSAN SUNNY (140Y, 150Y) Sedan [01/1970-02/1982] 1.4 (HBL310) [06/1979-02/1982] - 1397 cc - 49 kw - 67 ps - A14
NISSAN SUNNY (140Y, 150Y) Sedan [01/1970-02/1982] 1.5 (HBL310) [06/1979-02/1982] - 1488 cc - 51 kw - 69 ps - A15
NISSAN SUNNY I (B11) Sedan [03/1982-12/1990] 1.3 [03/1982-09/1987] - 1269 cc - 44 kw - 60 ps - E13
NISSAN SUNNY I (B11) Sedan [03/1982-12/1990] 1.5 [03/1982-10/1986] - 1488 cc - 55 kw - 75 ps - E15S
NISSAN SUNNY I Coupé (B11) Coupé [03/1982-08/1990] 1.5 [03/1982-10/1986] - 1488 cc - 55 kw - 75 ps - E15S
NISSAN SUNNY I Traveller (B11) Kombi [03/1982-08/1990] 1.5 [03/1982-10/1986] - 1488 cc - 55 kw - 75 ps - E15S
NISSAN SUNNY Traveller (140Y, 150Y) Kombi [06/1979-02/1982] 1.4 (HBL310) [06/1979-02/1982] - 1397 cc - 48 kw - 65 ps - A14
NISSAN SUNNY Traveller (140Y, 150Y) Kombi [06/1979-02/1982] 1.5 (HBL310) [06/1979-02/1982] - 1488 cc - 51 kw - 69 ps - A15
NISSAN URVAN Buss (E23) Buss [07/1980-11/1988] 2.0 (E23B) [12/1982-11/1988] - 1952 cc - 64 kw - 87 ps - Z20
NISSAN VANETTE Buss (KC120) Buss [06/1981-12/1987] 1.5 [01/1983-12/1987] - 1488 cc - 51 kw - 69 ps - A15
SUBARU LEONE I (AB) Sedan [03/1979-10/1984] 1800 4WD [09/1980-10/1984] - 1781 cc - 59 kw - 80 ps - EA81
SUBARU LEONE I (AB) Sedan [03/1979-10/1984] 1800 4WD [09/1980-10/1984] - 1781 cc - 60 kw - 82 ps - EA81
SUBARU LEONE I Hatchback Halvkombi [03/1979-10/1984] 1800 4WD [09/1980-10/1984] - 1781 cc - 59 kw - 80 ps - EA81
SUBARU LEONE I Hatchback Halvkombi [03/1979-10/1984] 1800 Turismo 4WD [09/1980-10/1984] - 1781 cc - 60 kw - 82 ps - EA81
SUBARU LEONE I Kombi Kombi [09/1978-12/1984] 1800 4WD (AM) [09/1980-10/1984] - 1781 cc - 59 kw - 80 ps - EA81
SUBARU LEONE I Kombi Kombi [09/1978-12/1984] 1800 Super 4WD (AM, AJ) [09/1980-10/1984] - 1781 cc - 60 kw - 82 ps - EA81
SUBARU LEONE II Kombi Kombi [09/1983-12/1994] 1800 4WD [11/1984-12/1990] - 1781 cc - 66 kw - 90 ps - EA82
SUBARU LEONE II Kombi Kombi [09/1983-12/1994] 1800 Super 4WD KAT [07/1986-02/1992] - 1781 cc - 70 kw - 95 ps - EA82

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
BERU VK163 - Fördelarlock
214 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
74 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK164 - Fördelarlock
223 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
80 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK171 - Fördelarlock
245 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
99 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK177 - Fördelarlock
844 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
25 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK177S - Fördelarlock
991 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
70 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK182 - Fördelarlock
178 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
25 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK184 - Fördelarlock
248 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
36 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK191 - Fördelarlock
730 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
91 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK191S - Fördelarlock
666 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
17 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK192 - Fördelarlock
385 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
43 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK193 - Fördelarlock
326 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
91 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK194 - Fördelarlock
244 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
67 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK195 - Fördelarlock
253 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
80 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK200 - Fördelarlock
209 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
93 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK202 - Fördelarlock
170 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
70 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK214 - Fördelarlock
194 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
98 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK226 - Fördelarlock
190 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
36 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK227 - Fördelarlock
161 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
69 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK230 - Fördelarlock
191 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
42 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK251 - Fördelarlock
155 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
15 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK252 - Fördelarlock
155 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
87 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK253 - Fördelarlock
165 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
96 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK255 - Fördelarlock
284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
36 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK256 - Fördelarlock
264 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
71 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK257 - Fördelarlock
233 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
47 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK258 - Fördelarlock
425 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
21 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK260 - Fördelarlock
163 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
27 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK265 - Fördelarlock
231 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
96 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK273 - Fördelarlock
194 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
42 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK275 - Fördelarlock
138 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
29 Recension(er)
Lägg i varukorg