BERU VK280 - Fördelarlock Visa större

BERU VK280 - Fördelarlock

191 kr inkl.moms

VK280

Viewed products

BERU VK280 - Fördelarlock
153 kr

Specifikation

för fabrikat DENSO
Anslutningsteknik DIN

OEM-nummer

ASHIKA 12106602
BERU VK280
BOSCH 1987233022
BOSCH 1987233028
BREMI 8477
BREMI 8481
DAIHATSU 1910125070
DAIHATSU 1910138011
DENSO 0291201080
DODUCO 0300924274
DODUCO 0330924282
DODUCO 4274
DODUCO 4282
FACET 27593
FACET 27601
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5326002
INTERMOTOR 45030
INTERMOTOR 45050
JAPANPARTS CA602
LUCAS ELECTRICAL DDJ404
MOTORCRAFT EDH192
MOTORCRAFT EDH268
NIPPARTS J5326002
STANDARD 45030
SUZUKI 3331075110
SUZUKI 3332173010
SUZUKI 3332179210
TOYOTA 1910125070
TOYOTA 1910125071
TOYOTA 1910138011

Lämplig för dessa modeller

DAIHATSU CHARMANT (A) Sedan [10/1981-07/1987] 1.3 (A35) [11/1981-07/1987] - 1290 cc - 48 kw - 65 ps - 4K
SUZUKI LJ 80 Terrängbil öppen [11/1977-01/1984] 0.8 [01/1980-01/1984] - 797 cc - 29 kw - 39 ps - F8A
SUZUKI SAMURAI (SJ) Terrängbil täckt [11/1988-12/2004] 1.0 Allhjulsdrift (SJ 410) [11/1988-12/2004] - 970 cc - 33 kw - 45 ps - F10A
SUZUKI SAMURAI (SJ) Terrängbil täckt [11/1988-12/2004] 1.3 (SJ 413) [11/1988-12/2004] - 1324 cc - 47 kw - 64 ps - G13A
SUZUKI SAMURAI (SJ) Terrängbil täckt [11/1988-12/2004] 1.3 Allhjulsdrift (SJ 413) [11/1988-12/2004] - 1298 cc - 51 kw - 70 ps - G13BA
SUZUKI SAMURAI (SJ) Terrängbil täckt [11/1988-12/2004] 1.3 Allhjulsdrift (SJ 413) [11/1988-12/2004] - 1324 cc - 44 kw - 60 ps - G13A
SUZUKI SJ 410 Cabrio Terrängbil öppen [09/1981-12/1988] 1.0 (SJ410) [09/1981-12/1988] - 970 cc - 33 kw - 45 ps - F10A
SUZUKI SJ 410 Terrängbil täckt [09/1979-12/1988] 1.0 (SJ410) [09/1981-12/1988] - 970 cc - 33 kw - 45 ps - F10A
SUZUKI SJ 413 Terrängbil täckt [09/1984-08/1990] 1.3 [08/1986-08/1990] - 1324 cc - 44 kw - 60 ps - G13A
SUZUKI SJ 413 Terrängbil täckt [09/1984-08/1990] 1.3 [09/1984-08/1990] - 1324 cc - 47 kw - 64 ps - G13A
SUZUKI VITARA (ET, TA) Terrängbil täckt [07/1988-12/1998] 1.6 Allhjulsdrift (ET) [07/1988-12/1991] - 1589 cc - 60 kw - 82 ps - G16A (8V)
SUZUKI VITARA (ET, TA) Terrängbil täckt [07/1988-12/1998] 1.6 Allhjulsdrift (TA, TA01) [07/1988-03/1998] - 1589 cc - 59 kw - 80 ps - G16A (8V)
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) Terrängbil öppen [07/1988-10/2002] 1.6 [07/1988-01/1995] - 1589 cc - 59 kw - 80 ps - G16A (8V)
TOYOTA CELICA (TA60, RA40, RA6_) Halvkombi [08/1977-08/1985] 2.0 GT (RA63) [08/1977-07/1981] - 1968 cc - 90 kw - 122 ps - 18R-G
TOYOTA COROLLA (_E7_) Sedan [09/1979-09/1985] 1.3 (KE70) [02/1982-06/1983] - 1290 cc - 48 kw - 65 ps - 4K
TOYOTA COROLLA Halvkombi (_E7_) Halvkombi [09/1979-09/1983] 1.3 (KE70) [02/1982-05/1983] - 1290 cc - 48 kw - 65 ps - 4K
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E7_) Kombi [12/1979-08/1987] 1.3 (KE70) [02/1982-08/1987] - 1290 cc - 48 kw - 65 ps - 4K
TOYOTA HIACE I Wagon (LH1_, RH1_, LH3_, RH3_, LH2_, RH2_) Buss [02/1977-11/1982] 1.6 [01/1979-11/1982] - 1587 cc - 49 kw - 67 ps - 12R
TOYOTA HIACE II Skåp (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) Skåp [12/1982-11/1989] 1.8 [03/1983-11/1989] - 1812 cc - 58 kw - 79 ps - 2Y
TOYOTA HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) Buss [11/1982-11/1989] 1.8 (H5G) [03/1983-11/1989] - 1812 cc - 58 kw - 79 ps - 2Y
TOYOTA HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) Buss [11/1982-11/1989] 2.0 (H5G) [01/1985-08/1989] - 1998 cc - 65 kw - 88 ps - 3Y
TOYOTA HILUX II Pick-up (RN6_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_) Pick-up [08/1983-07/2005] 1.8 (YN85_, YN90_) [08/1988-07/1994] - 1812 cc - 61 kw - 83 ps - 2Y
TOYOTA LITEACE Buss (CM30_G, KM30_G) Buss [10/1985-01/1992] 1.5 (KM30LG) [07/1989-01/1992] - 1486 cc - 52 kw - 71 ps - 5K
TOYOTA LITEACE Buss (CM30_G, KM30_G) Buss [10/1985-01/1992] 1.5 (KM30LG) [10/1985-08/1989] - 1486 cc - 51 kw - 69 ps - 5K
TOYOTA LITEACE Skåp (CM3_V, KM3_V) Skåp [01/1983-12/1992] 1.5 (KM31_V, KM36_V) [05/1986-09/1991] - 1486 cc - 51 kw - 69 ps - 5K
TOYOTA LITEACE Skåp (KM2_) Skåp [10/1979-10/1986] 1.3 [10/1979-10/1986] - 1290 cc - 42 kw - 57 ps - 4K, 4K-C
TOYOTA MODELL F Buss (_R2_, 31) Buss [11/1982-10/1990] 1.8 De Luxe (YR20) [11/1982-08/1984] - 1812 cc - 58 kw - 79 ps - 2Y, 2Y-C
TOYOTA STARLET (KP6_) Halvkombi [02/1978-12/1984] 1.3 S (KP61) [08/1982-09/1984] - 1290 cc - 48 kw - 65 ps - 4K

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
BERU VK159G - Fördelarlock
563 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
79 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK163 - Fördelarlock
214 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
91 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK164 - Fördelarlock
223 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
51 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK171 - Fördelarlock
245 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
34 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK177 - Fördelarlock
844 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
39 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK177S - Fördelarlock
991 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
74 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK182 - Fördelarlock
178 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
27 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK184 - Fördelarlock
248 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
36 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK191 - Fördelarlock
730 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
96 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK191S - Fördelarlock
666 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
29 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK192 - Fördelarlock
385 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
26 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK193 - Fördelarlock
326 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
56 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK194 - Fördelarlock
244 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
51 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK195 - Fördelarlock
253 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
54 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK200 - Fördelarlock
209 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
22 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK202 - Fördelarlock
170 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
37 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK214 - Fördelarlock
194 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
24 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK226 - Fördelarlock
190 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
57 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK227 - Fördelarlock
161 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
31 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK230 - Fördelarlock
191 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
48 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK251 - Fördelarlock
155 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
70 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK252 - Fördelarlock
155 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
20 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK253 - Fördelarlock
165 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
47 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK255 - Fördelarlock
284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
46 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK256 - Fördelarlock
264 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
54 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK257 - Fördelarlock
233 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
20 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK258 - Fördelarlock
425 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
53 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK260 - Fördelarlock
163 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
44 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK265 - Fördelarlock
231 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
17 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK273 - Fördelarlock
194 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
89 Recension(er)
Lägg i varukorg