BERU VK283P - Fördelarlock Visa större

BERU VK283P - Fördelarlock

550 kr inkl.moms

VK283P

Viewed products

BERU VK283P - Fördelarlock
440 kr

Specifikation

för fabrikat System BOSCH
Material polyester
Yta invändigt lackerad
Fördelararm/-rotor Anslutningp DIN

OEM-nummer

BERU VK283P
BOSCH 1235522061
BOSCH 1235522245
BOSCH 1235522293
BREMI 8055
DODUCO 4028
FACET 27483PHT
HERTH+BUSS ELPARTS 12150068
INTERMOTOR 45740
LUCAS ELECTRICAL DC59
MERCEDES-BENZ 0001501902
MERCEDES-BENZ 0001502602
MERCEDES-BENZ 0001581502
MERCEDES-BENZ 0001581902
MERCEDES-BENZ 0001582302
MERCEDES-BENZ 0001582602
VOLVO 233848

Lämplig för dessa modeller

MERCEDES-BENZ CABRIOLET (W111) Cabriolet [01/1969-12/1971] 280 SE 3.5 (111.025) [01/1969-12/1971] - 3500 cc - 147 kw - 200 ps - M 116.980
MERCEDES-BENZ COUPE (W111) Coupé [01/1961-12/1971] 280 SE 3.5 (111.026) [01/1969-12/1971] - 3500 cc - 147 kw - 200 ps - M 116.980
MERCEDES-BENZ PULLMANN (W100) Sedan [09/1963-01/1979] 600 [09/1964-01/1979] - 6332 cc - 184 kw - 250 ps - M 100.980, M 100.982
MERCEDES-BENZ S-KLASS (W108, W109) Sedan [01/1966-08/1972] 280 SE,SEL 3.5 (108.057, 108.058) [03/1971-08/1972] - 3500 cc - 147 kw - 200 ps - M 116.980
MERCEDES-BENZ S-KLASS (W108, W109) Sedan [01/1966-08/1972] 300 SEL 3.5 (109.056) [01/1970-07/1972] - 3500 cc - 147 kw - 200 ps - M 116.981
MERCEDES-BENZ S-KLASS (W108, W109) Sedan [01/1966-08/1972] 300 SEL 6.3 (109.018) [03/1968-08/1972] - 6330 cc - 184 kw - 250 ps - M 100.981
MERCEDES-BENZ SL (R107) Cabriolet [05/1971-12/1989] 350 SL (107.043) [05/1971-02/1980] - 3499 cc - 143 kw - 195 ps - M 116.982, M 116.984
MERCEDES-BENZ SL Coupé (C107) Coupé [01/1972-08/1985] 450 SLC (107.024) [01/1973-11/1975] - 4520 cc - 165 kw - 225 ps - M 117.982, M 117.985

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
BERU VK159G - Fördelarlock
563 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
31 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK163 - Fördelarlock
214 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
58 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK164 - Fördelarlock
223 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
83 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK171 - Fördelarlock
245 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
97 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK177 - Fördelarlock
844 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
57 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK177S - Fördelarlock
991 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
83 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK182 - Fördelarlock
178 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
71 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK184 - Fördelarlock
248 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
78 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK191 - Fördelarlock
730 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
84 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK191S - Fördelarlock
666 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
48 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK192 - Fördelarlock
385 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
26 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK193 - Fördelarlock
326 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
78 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK194 - Fördelarlock
244 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
53 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK195 - Fördelarlock
253 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
69 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK200 - Fördelarlock
209 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
85 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK202 - Fördelarlock
170 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
33 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK214 - Fördelarlock
194 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
56 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK226 - Fördelarlock
190 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
44 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK227 - Fördelarlock
161 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
59 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK230 - Fördelarlock
191 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
83 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK251 - Fördelarlock
155 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
17 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK252 - Fördelarlock
155 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
83 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK253 - Fördelarlock
165 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
88 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK255 - Fördelarlock
284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
47 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK256 - Fördelarlock
264 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
43 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK257 - Fördelarlock
233 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
21 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK258 - Fördelarlock
425 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
56 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK260 - Fördelarlock
163 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
16 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK265 - Fördelarlock
231 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
41 Recension(er)
Lägg i varukorg
BERU VK273 - Fördelarlock
194 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
45 Recension(er)
Lägg i varukorg