VDO A2C59513207 - Gasreglage Visa större

VDO A2C59513207 - Gasreglage

2 913 kr inkl.moms

A2C59513207

Viewed products

VDO A2C59513207 - Gasreglage
2 330 kr

Specifikation

Diameter (mm) 60
Typ av drivning elektronisk
Tilläggsartikel/tilläggsinformation utan tätning | med tillbehör
Beakta kraven från fordonstillverkaren
Antal skruvar 3
Rekommenderad artikels artikelnummer Dichtung/Gasket: | VDO A2C59516954 | (BMW 11 61 7 528 174 | PSA 0348T5)

OEM-nummer

CITROËN 0000163636
CITROËN 0000163673
CITROËN 163636
CITROËN 163673
CITROËN 862419080
MINI 13547557222
MINI 13547574379
MINI 13547576697
MINI 13547604919
MINI 13548624190
MINI 7557222
MINI 7574379
MINI 7576697
MINI 7604919
MINI 8605604
MINI 8624190
PEUGEOT 0000163636
PEUGEOT 0000163673
PEUGEOT 163636
PEUGEOT 163673
PEUGEOT 862419080
VAICO V20810018
VDO A2C38050700
VDO A2C53101894
VDO A2C53279370
VDO A2C53386323
VDO A2C59513207

Lämplig för dessa modeller

CITROËN BERLINGO (B9) Minibus, minivan [04/2008-] 1.6 VTi 120 [11/2009-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C)
CITROËN BERLINGO (B9) Minibus, minivan [04/2008-] 1.6 VTi 95 [07/2010-] - 1598 cc - 72 kw - 98 ps - 5FK (EP6CB)
CITROËN BERLINGO Skåp (B9) Skåp [04/2008-] 1.6 VTi 120 [11/2009-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C)
CITROËN BERLINGO Skåp (B9) Skåp [04/2008-] 1.6 VTi 95 [07/2010-] - 1598 cc - 72 kw - 98 ps - 5FK (EP6CB)
CITROËN C3 II Halvkombi [11/2009-] 1.6 VTi 120 [11/2009-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C)
CITROËN C3 Picasso Minibus, minivan [02/2009-] 1.4 VTi 95 LPG [01/2012-] - 1397 cc - 70 kw - 95 ps - 8FN (EP3)
CITROËN C3 Picasso Minibus, minivan [02/2009-] 1.4 VTi 95 [02/2009-] - 1397 cc - 70 kw - 95 ps - 8FN (EP3), 8FP (EP3), 8FS (EP3)
CITROËN C3 Picasso Minibus, minivan [02/2009-] 1.6 VTi 120 [02/2009-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C), 5FW (EP6)
CITROËN C4 Coupé (LA_) Coupé [11/2004-07/2011] 1.6 VTi 120 [07/2008-07/2011] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FW (EP6)
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) Minibus, minivan [10/2006-] 1.6 VTi 120 [07/2008-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FW (EP6)
CITROËN C4 I (LC_) Halvkombi [11/2004-07/2011] 1.6 VTi 120 [07/2008-07/2011] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FW (EP6)
CITROËN C4 II (B7) Halvkombi [11/2009-] 1.6 VTi 120 LPG [09/2011-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C)
CITROËN C4 II (B7) Halvkombi [11/2009-] 1.6 VTi 120 [11/2009-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C)
CITROËN C4 Picasso I (UD_) Minibus, minivan [02/2007-08/2013] 1.6 VTi 120 [07/2008-08/2013] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FW (EP6)
CITROËN C5 III (RD_) Sedan [02/2008-] 1.6 VTi 120 [07/2010-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C)
CITROËN C5 III Break (TD_) Kombi [02/2008-] 1.6 VTI 120 [07/2010-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C)
CITROËN DS3 Cabriolet Cabriolet [01/2013-] 1.6 VTi 120 [01/2013-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C)
CITROËN DS3 Halvkombi [11/2009-] 1.6 VTi 120 [04/2010-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C)
MINI MINI (R56) Halvkombi [09/2006-11/2013] Cooper [03/2010-11/2013] - 1598 cc - 85 kw - 115 ps - N12 B16 A, N16 B16 A
MINI MINI (R56) Halvkombi [09/2006-11/2013] Cooper [09/2009-11/2013] - 1598 cc - 90 kw - 122 ps - N16 B16 A
MINI MINI (R56) Halvkombi [09/2006-11/2013] Cooper [10/2006-02/2012] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - N12 B16 A
MINI MINI (R56) Halvkombi [09/2006-11/2013] One [03/2009-03/2010] - 1397 cc - 55 kw - 75 ps - N12 B14 A
MINI MINI (R56) Halvkombi [09/2006-11/2013] One [03/2010-11/2013] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - N16 B16 A
MINI MINI (R56) Halvkombi [09/2006-11/2013] One [03/2010-11/2013] - 1598 cc - 72 kw - 98 ps - N16 B16 A
MINI MINI (R56) Halvkombi [09/2006-11/2013] One [11/2006-03/2010] - 1397 cc - 70 kw - 95 ps - N12 B14 A
MINI MINI Cabriolet (R57) Cabriolet [11/2007-] Cooper [03/2009-] - 1598 cc - 85 kw - 116 ps - N16 B16 A
MINI MINI Cabriolet (R57) Cabriolet [11/2007-] Cooper [03/2009-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - N12 B16 A
MINI MINI Cabriolet (R57) Cabriolet [11/2007-] Cooper [03/2010-] - 1598 cc - 90 kw - 122 ps - N16 B16 A
MINI MINI Cabriolet (R57) Cabriolet [11/2007-] One [03/2010-] - 1598 cc - 72 kw - 98 ps - N16 B16 A
MINI MINI CLUBMAN (R55) Kombi [10/2007-] Cooper [03/2010-] - 1598 cc - 85 kw - 115 ps - N16 B16 A
MINI MINI CLUBMAN (R55) Kombi [10/2007-] Cooper [03/2010-] - 1598 cc - 90 kw - 122 ps - N16 B16 A
MINI MINI CLUBMAN (R55) Kombi [10/2007-] Cooper [10/2007-12/2013] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - N12 B16 A, N16 B16 A
MINI MINI CLUBMAN (R55) Kombi [10/2007-] One [03/2010-] - 1598 cc - 72 kw - 98 ps - N16 B16 A
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Halvkombi [06/2010-] Cooper [06/2010-] - 1598 cc - 85 kw - 115 ps - N16 B16 A
MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Halvkombi [06/2010-] Cooper [06/2010-] - 1598 cc - 90 kw - 122 ps - N16 B16 A
MINI MINI Coupé (R58) Coupé [09/2011-] Cooper [09/2011-] - 1598 cc - 85 kw - 115 ps - N16 B16 A
MINI MINI Coupé (R58) Coupé [09/2011-] Cooper [09/2011-] - 1598 cc - 90 kw - 122 ps - N16 B16 A
MINI MINI PACEMAN (R61) Coupé [04/2012-] Cooper [04/2012-] - 1598 cc - 90 kw - 122 ps - N16 B16 A
MINI MINI Roadster (R59) Cabriolet [02/2012-] Cooper [02/2012-] - 1598 cc - 85 kw - 115 ps - N16 B16 A
MINI MINI Roadster (R59) Cabriolet [02/2012-] Cooper [02/2012-] - 1598 cc - 90 kw - 122 ps - N16 B16 A
PEUGEOT 2008 Kombi [03/2013-] 1.6 VTi [03/2013-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) Halvkombi [02/2006-] 1.4 16V [06/2007-] - 1397 cc - 70 kw - 95 ps - 8FS (EP3), EP3, EP3C
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) Halvkombi [02/2006-] 1.6 16V VTi [02/2007-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C), 5FW (EP6), EP6
PEUGEOT 207 CC (WD_) Cabriolet [02/2007-] 1.6 16V [02/2007-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C), 5FW (EP6), EP6
PEUGEOT 207 SW (WK_) Kombi [02/2007-] 1.4 16V [06/2007-] - 1397 cc - 70 kw - 95 ps - 8FS (EP3), EP3, EP3C
PEUGEOT 207 SW (WK_) Kombi [02/2007-] 1.6 16V [06/2007-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C), 5FW (EP6), EP6
PEUGEOT 208 Halvkombi [03/2012-] 1.4 VTi [03/2012-] - 1397 cc - 70 kw - 95 ps - 8FS (EP3), EP3C
PEUGEOT 208 Halvkombi [03/2012-] 1.6 [03/2012-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C)
PEUGEOT 3008 Minibus, minivan [06/2009-] 1.6 VTi [06/2009-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C), 5FW (EP6), EP6
PEUGEOT 308 (4A_, 4C_) Halvkombi [09/2007-] 1.4 16V [09/2007-] - 1397 cc - 70 kw - 95 ps - 8FS (EP3), EP3
PEUGEOT 308 (4A_, 4C_) Halvkombi [09/2007-] 1.6 16V [09/2007-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FW (EP6), EP6
PEUGEOT 308 CC Cabriolet [04/2009-] 1.6 16V [06/2009-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - EP6
PEUGEOT 308 SW Kombi [09/2007-] 1.4 16V [09/2007-] - 1397 cc - 70 kw - 95 ps - 8FS (EP3)
PEUGEOT 308 SW Kombi [09/2007-] 1.6 16V [09/2007-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FW (EP6), EP6
PEUGEOT 5008 Minibus, minivan [06/2009-] 1.6 16V [09/2009-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C), 5FW (EP6), EP6
PEUGEOT 508 Sedan [11/2010-] 1.6 VTi [11/2010-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C)
PEUGEOT 508 SW Kombi [11/2010-] 1.6 VTi [11/2010-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C)
PEUGEOT PARTNER Tepee Minibus, minivan [04/2008-] 1.6 [04/2010-] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - 5FS (EP6C)

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
PIERBURG 7.03703.17.0 - Gasreglage
3 761 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
90 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.18.0 - Gasreglage
2 673 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
89 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.19.0 - Gasreglage
2 729 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
43 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.20.0 - Gasreglage
2 729 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
43 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.21.0 - Gasreglage
2 799 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
89 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.22.0 - Gasreglage
2 729 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
92 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.23.0 - Gasreglage
7 113 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
48 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.24.0 - Gasreglage
7 249 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
41 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.25.0 - Gasreglage
10 538 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
31 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.26.0 - Gasreglage
18 211 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
31 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.27.0 - Gasreglage
16 841 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
36 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.28.0 - Gasreglage
18 211 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
83 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.30.0 - Gasreglage
10 841 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
39 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.31.0 - Gasreglage
9 248 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
27 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.32.0 - Gasreglage
10 571 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
69 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.33.0 - Gasreglage
19 791 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
21 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.34.0 - Gasreglage
13 218 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
73 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.35.0 - Gasreglage
4 138 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
89 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.36.0 - Gasreglage
3 126 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
54 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.37.0 - Gasreglage
3 361 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
57 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.38.0 - Gasreglage
4 135 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
89 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.39.0 - Gasreglage
3 031 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
93 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.40.0 - Gasreglage
3 603 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
73 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.41.0 - Gasreglage
5 253 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
51 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.42.0 - Gasreglage
17 800 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
60 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.43.0 - Gasreglage
17 800 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
61 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.44.0 - Gasreglage
18 509 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
48 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.45.0 - Gasreglage
18 509 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
16 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.46.0 - Gasreglage
22 431 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
33 Recension(er)
Lägg i varukorg
PIERBURG 7.03703.47.0 - Gasreglage
7 358 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
48 Recension(er)
Lägg i varukorg