VDO A2C59513171Z - Lambdasond Visa större

VDO A2C59513171Z - Lambdasond

2 524 kr inkl.moms

A2C59513171Z

Viewed products

VDO A2C59513171Z - Lambdasond
2 019 kr

Specifikation

Längd [mm] 400
Antal kablar 4

OEM-nummer

ASTON MARTIN SPD5551
ASTON MARTIN SPD5552
ASTON MARTIN XC2F9F472AA
ASTON MARTIN XR3F9G444BA
BOSCH 0258003183
BOSCH 0258003185
BOSCH 0258005716
BOSCH 0258005717
BOSCH 0258005729
FACET 107257
FACET 107318
FACET 107319
FACET 107320
FACET 107322
FACET 107606
FACET 107611
FACET 107681
FACET 107685
FACET 107687
FAE 77170
FAE 77253
FAE 77256
FAE 77260
FAE 77264
FAE 77305
FORD 1035595
FORD 1094175
FORD 1113382
FORD 1123897
FORD 1148070
FORD 3559458
FORD 3721930
FORD 4080233
FORD USA F39Z9F472D
FORD USA F4UZ9F472A
FORD USA F85Z9G444AB
FORD USA F88Z9F472AB
JAGUAR XR81557
JAGUAR XR82007
JAGUAR XR822998
MAGNETI MARELLI 460000244010
MAGNETI MARELLI 460000403010
MAGNETI MARELLI 460000462010
MAGNETI MARELLI 460001820010
MAGNETI MARELLI 460002013010
MAZDA C20118861
MAZDA C60118861
MAZDA L3H618861A
MAZDA ZZC418861
NGK 0039
NGK 0041
NGK 0168
NGK 0179
NGK 0244
NGK 0403
NGK 0462
NGK 1708
NGK 1766
NGK 1820
VDO A2C59513171
VDO A2C59513171Z

Lämplig för dessa modeller

ASTON MARTIN DB7 Coupé Coupé [01/1994-10/2003] 3.2 [01/1994-10/2003] - 3239 cc - 250 kw - 340 ps - AJ6HT
ASTON MARTIN DB7 Coupé Coupé [01/1994-10/2003] 5.9 [03/1999-10/2003] - 5935 cc - 309 kw - 420 ps - AM2
FORD COUGAR (EC_) Coupé [08/1998-12/2001] 2.5 ST 200 [01/2000-12/2001] - 2495 cc - 151 kw - 205 ps - SGA
FORD COUGAR (EC_) Coupé [08/1998-12/2001] 2.5 V6 24V [06/2000-12/2001] - 2495 cc - 125 kw - 170 ps - LCBB, LCBC, LCBE
FORD COUGAR (EC_) Coupé [08/1998-12/2001] 2.5 V6 24V [08/1998-12/2001] - 2544 cc - 125 kw - 170 ps - LCBA
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) Halvkombi [08/1995-09/2002] 1.25 i 16V [08/1995-01/2002] - 1242 cc - 55 kw - 75 ps - DHA, DHB, DHC, DHD, DHE, DHF, DHG
FORD FIESTA V (JH_, JD_) Halvkombi [11/2001-03/2010] 1.25 16V [03/2003-06/2008] - 1242 cc - 51 kw - 70 ps - M7JA, M7JB
FORD FIESTA V (JH_, JD_) Halvkombi [11/2001-03/2010] 1.25 16V [05/2002-06/2008] - 1242 cc - 55 kw - 75 ps - FUJA, FUJB
FORD FIESTA V (JH_, JD_) Halvkombi [11/2001-03/2010] 1.3 [11/2001-06/2008] - 1299 cc - 44 kw - 60 ps - BAJA
FORD FIESTA V (JH_, JD_) Halvkombi [11/2001-03/2010] 1.3 [11/2001-06/2008] - 1299 cc - 51 kw - 69 ps - A9JA, A9JB
FORD FIESTA V (JH_, JD_) Halvkombi [11/2001-03/2010] 1.4 16V [11/2001-06/2008] - 1388 cc - 59 kw - 80 ps - FXJA, FXJB
FORD FIESTA V (JH_, JD_) Halvkombi [11/2001-03/2010] 1.6 16V [11/2001-06/2008] - 1596 cc - 74 kw - 100 ps - FYJA, FYJB
FORD FOCUS (DAW, DBW) Halvkombi [10/1998-12/2007] 1.4 16V [10/1998-11/2004] - 1388 cc - 55 kw - 75 ps - FXDA, FXDB, FXDC, FXDD
FORD FOCUS (DAW, DBW) Halvkombi [10/1998-12/2007] 1.6 16V [10/1998-11/2004] - 1596 cc - 74 kw - 100 ps - FYDA, FYDB, FYDC, FYDD, FYDH
FORD FOCUS (DAW, DBW) Halvkombi [10/1998-12/2007] 1.8 16V [10/1998-11/2004] - 1796 cc - 85 kw - 115 ps - EYDB, EYDC, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL
FORD FOCUS (DAW, DBW) Halvkombi [10/1998-12/2007] 2.0 16V [10/1998-11/2004] - 1988 cc - 96 kw - 131 ps - EDDB, EDDC, EDDD, EDDF
FORD FOCUS (DAW, DBW) Halvkombi [10/1998-12/2007] RS [10/2002-11/2004] - 1988 cc - 158 kw - 215 ps - HMDA
FORD FOCUS (DAW, DBW) Halvkombi [10/1998-12/2007] ST170 [03/2002-11/2004] - 1988 cc - 127 kw - 173 ps - ALDA
FORD FOCUS Kombi (DNW) Kombi [02/1999-12/2007] 1.4 16V [02/1999-11/2004] - 1388 cc - 55 kw - 75 ps - FXDA, FXDB, FXDC, FXDD
FORD FOCUS Kombi (DNW) Kombi [02/1999-12/2007] 1.6 16V [02/1999-11/2004] - 1596 cc - 74 kw - 100 ps - FYDA, FYDB, FYDC, FYDD, FYDH
FORD FOCUS Kombi (DNW) Kombi [02/1999-12/2007] 1.8 16V [02/1999-11/2004] - 1796 cc - 85 kw - 115 ps - EYDB, EYDC, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL
FORD FOCUS Kombi (DNW) Kombi [02/1999-12/2007] 2.0 16V [02/1999-11/2004] - 1988 cc - 96 kw - 131 ps - EDDB, EDDC, EDDD, EDDF
FORD FOCUS Kombi (DNW) Kombi [02/1999-12/2007] ST170 [08/2002-11/2004] - 1988 cc - 127 kw - 173 ps - ALDA
FORD FOCUS Sedan (DFW) Sedan [02/1999-12/2007] 1.4 16V [02/1999-11/2004] - 1388 cc - 55 kw - 75 ps - FXDA, FXDB, FXDC, FXDD
FORD FOCUS Sedan (DFW) Sedan [02/1999-12/2007] 1.6 16V [02/1999-11/2004] - 1596 cc - 74 kw - 100 ps - FYDA, FYDB, FYDC, FYDD, FYDH
FORD FOCUS Sedan (DFW) Sedan [02/1999-12/2007] 1.8 16V [02/1999-11/2004] - 1796 cc - 85 kw - 115 ps - EYDB, EYDC, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL
FORD FOCUS Sedan (DFW) Sedan [02/1999-12/2007] 2.0 16V [02/1999-11/2004] - 1988 cc - 96 kw - 131 ps - EDDB, EDDC, EDDD, EDDF
FORD FUSION (JU_) Kombi [08/2002-12/2012] 1.25 [08/2004-12/2012] - 1242 cc - 55 kw - 75 ps - FUJA, FUJB
FORD FUSION (JU_) Kombi [08/2002-12/2012] 1.4 [08/2002-12/2012] - 1388 cc - 59 kw - 80 ps - FXJA, FXJB, FXJC
FORD FUSION (JU_) Kombi [08/2002-12/2012] 1.6 [08/2002-11/2008] - 1596 cc - 74 kw - 100 ps - FYJA, FYJB, FYJC
FORD KA (RB_) Halvkombi [09/1996-11/2008] 1.3 i [06/1998-11/2008] - 1299 cc - 36 kw - 49 ps - JJD, JJF, JJG, JJH, JJL
FORD KA (RB_) Halvkombi [09/1996-11/2008] 1.3 i [08/2002-11/2008] - 1299 cc - 51 kw - 70 ps - A9A, A9B
FORD KA (RB_) Halvkombi [09/1996-11/2008] 1.3 i [09/1996-11/2008] - 1299 cc - 44 kw - 60 ps - BAA, J4D, J4K, J4M, J4N, J4P, J4S
FORD KA (RB_) Halvkombi [09/1996-11/2008] 1.6 i [07/2003-11/2008] - 1599 cc - 70 kw - 95 ps - CDB, CDC
FORD MAVERICK Terrängbil täckt [02/2001-] 3.0 V6 24V [02/2001-] - 2967 cc - 145 kw - 197 ps - AJ
FORD MAVERICK Terrängbil täckt [02/2001-] 3.0 V6 24V [03/2004-] - 2967 cc - 149 kw - 203 ps - AJ
FORD MONDEO I (GBP) Halvkombi [02/1993-08/1996] 2.5 i 24V [07/1994-08/1996] - 2544 cc - 125 kw - 170 ps - SEA
FORD MONDEO I Kombi (BNP) Kombi [01/1993-08/1996] 2.5 i 24V [07/1994-08/1996] - 2544 cc - 125 kw - 170 ps - SEA
FORD MONDEO I Sedan (GBP) Sedan [02/1993-08/1996] 2.5 i 24V [07/1994-08/1996] - 2544 cc - 125 kw - 170 ps - SEA
FORD MONDEO II (BAP) Halvkombi [08/1996-09/2000] 2.5 24V [06/2000-09/2000] - 2495 cc - 125 kw - 170 ps - SEB, SEC
FORD MONDEO II (BAP) Halvkombi [08/1996-09/2000] 2.5 24V [08/1996-09/2000] - 2544 cc - 125 kw - 170 ps - SEA
FORD MONDEO II (BAP) Halvkombi [08/1996-09/2000] 2.5 ST 200 [05/1999-09/2000] - 2495 cc - 151 kw - 205 ps - SGA
FORD MONDEO II Kombi (BNP) Kombi [08/1996-09/2000] 2.5 24V [08/1996-09/2000] - 2544 cc - 125 kw - 170 ps - SEA
FORD MONDEO II Kombi (BNP) Kombi [08/1996-09/2000] 2.5 24V [10/1999-09/2000] - 2495 cc - 125 kw - 170 ps - SEB, SEC
FORD MONDEO II Kombi (BNP) Kombi [08/1996-09/2000] 2.5 ST 200 [05/1999-09/2000] - 2495 cc - 151 kw - 205 ps - SGA
FORD MONDEO II Sedan (BFP) Sedan [08/1996-09/2000] 2.5 24V [06/2000-09/2000] - 2495 cc - 125 kw - 170 ps - SEB, SEC
FORD MONDEO II Sedan (BFP) Sedan [08/1996-09/2000] 2.5 24V [08/1996-09/2000] - 2544 cc - 125 kw - 170 ps - SEA
FORD MONDEO II Sedan (BFP) Sedan [08/1996-09/2000] 2.5 ST 200 [05/1999-09/2000] - 2495 cc - 151 kw - 205 ps - SGA
FORD MONDEO III (B5Y) Halvkombi [10/2000-03/2007] 2.5 V6 24V [10/2000-03/2007] - 2495 cc - 125 kw - 170 ps - LCBD
FORD MONDEO III (B5Y) Halvkombi [10/2000-03/2007] 3.0 V6 24V [09/2004-03/2007] - 2967 cc - 150 kw - 204 ps - REBA
FORD MONDEO III (B5Y) Halvkombi [10/2000-03/2007] ST220 [04/2002-03/2007] - 2967 cc - 166 kw - 226 ps - MEBA
FORD MONDEO III Kombi (BWY) Kombi [10/2000-03/2007] 2.5 V6 24V [10/2000-03/2007] - 2495 cc - 125 kw - 170 ps - LCBD
FORD MONDEO III Kombi (BWY) Kombi [10/2000-03/2007] 3.0 V6 24V [09/2004-03/2007] - 2967 cc - 150 kw - 204 ps - REBA
FORD MONDEO III Kombi (BWY) Kombi [10/2000-03/2007] ST220 [04/2002-03/2007] - 2967 cc - 166 kw - 226 ps - MEBA
FORD MONDEO III Sedan (B4Y) Sedan [10/2000-03/2007] 2.5 V6 24V [10/2000-03/2007] - 2495 cc - 125 kw - 170 ps - LCBD
FORD MONDEO III Sedan (B4Y) Sedan [10/2000-03/2007] 3.0 V6 24V [09/2004-03/2007] - 2967 cc - 150 kw - 204 ps - REBA
FORD MONDEO III Sedan (B4Y) Sedan [10/2000-03/2007] ST220 [04/2002-03/2007] - 2967 cc - 166 kw - 226 ps - MEBA
FORD STREET KA (RL2) Cabriolet [03/2003-07/2005] 1.6 [05/2003-07/2005] - 1599 cc - 70 kw - 95 ps - CDRA, CDRB
FORD TOURNEO CONNECT Minibus, minivan [06/2002-] 1.8 16V [06/2002-12/2013] - 1796 cc - 85 kw - 116 ps - EYPA, EYPC, EYPD
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) Skåp [06/2002-] 1.8 16V [06/2002-12/2013] - 1796 cc - 85 kw - 116 ps - EYPA, EYPC, EYPD
FORD USA AEROSTAR Minibus, minivan [09/1985-12/1997] 3.0 i V6 [09/1985-12/1997] - 2986 cc - 108 kw - 147 ps -
FORD USA AEROSTAR Minibus, minivan [09/1985-12/1997] 4.0 i V6 4WD [09/1989-12/1997] - 3956 cc - 115 kw - 156 ps -
FORD USA EXPLORER (U2) Terrängbil täckt [09/1994-12/2001] 4.0 V6 4WD [03/1995-12/2001] - 3958 cc - 115 kw - 156 ps -
FORD USA EXPLORER (U2) Terrängbil täckt [09/1994-12/2001] 4.0 V6 4WD [10/1996-12/2001] - 4011 cc - 152 kw - 207 ps -
FORD USA EXPLORER (UN46) Terrängbil täckt [10/1990-12/1994] 4.0 V6 4WD [01/1993-] - 3958 cc - 121 kw - 165 ps -
FORD USA WINDSTAR (A3) Minibus, minivan [01/1995-] 3.0 V6 [03/1995-02/1999] - 2986 cc - 109 kw - 148 ps -
JAGUAR S-TYPE (CCX) Sedan [01/1999-11/2009] 3.0 V6 [01/1999-10/2007] - 2967 cc - 175 kw - 238 ps - AJ-V6, FB
JAGUAR S-TYPE (CCX) Sedan [01/1999-11/2009] 4.0 V8 [01/1999-04/2002] - 3996 cc - 203 kw - 276 ps - AJ-V8
JAGUAR S-TYPE (CCX) Sedan [01/1999-11/2009] 4.2 V8 [04/2002-10/2007] - 4196 cc - 219 kw - 298 ps - AJ8FT
JAGUAR S-TYPE (CCX) Sedan [01/1999-11/2009] R 4,2 V8 [04/2002-10/2007] - 4196 cc - 291 kw - 396 ps - AJ8FT
MAZDA 2 (DY) Halvkombi [02/2003-] 1.25 [04/2003-] - 1242 cc - 55 kw - 75 ps - FUJA
MAZDA 2 (DY) Halvkombi [02/2003-] 1.4 [04/2003-] - 1388 cc - 59 kw - 80 ps - FXJA
MAZDA 2 (DY) Halvkombi [02/2003-] 1.6 [04/2003-] - 1596 cc - 74 kw - 100 ps - FYJA
MAZDA TRIBUTE (EP) Terrängbil täckt [03/2000-05/2008] 2.3 AWD [04/2004-05/2008] - 2261 cc - 110 kw - 150 ps - L3-VE

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
NGK 93028 - Lambdasond
1 858 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
83 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93146 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
26 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93261 - Lambdasond
1 650 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
26 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93395 - Lambdasond
1 748 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
98 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93419 - Lambdasond
1 594 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
70 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93433 - Lambdasond
2 060 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
77 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93521 - Lambdasond
1 678 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
37 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93568 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
80 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93678 - Lambdasond
1 996 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
55 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93687 - Lambdasond
1 806 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
83 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93978 - Lambdasond
1 848 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
68 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94015 - Lambdasond
1 906 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
48 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94276 - Lambdasond
1 869 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
56 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94286 - Lambdasond
2 011 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
30 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94364 - Lambdasond
1 973 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
84 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94735 - Lambdasond
1 463 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
42 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94813 - Lambdasond
2 094 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
67 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94826 - Lambdasond
2 080 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
77 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94899 - Lambdasond
1 923 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
29 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94904 - Lambdasond
2 284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
34 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94971 - Lambdasond
1 883 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
25 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94995 - Lambdasond
2 073 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
53 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95175 - Lambdasond
1 691 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
66 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95224 - Lambdasond
2 066 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
21 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95357 - Lambdasond
2 483 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
26 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95599 - Lambdasond
1 789 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
86 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95616 - Lambdasond
2 303 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
53 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95628 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
35 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96065 - Lambdasond
4 804 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
32 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96230 - Lambdasond
1 726 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
17 Recension(er)
Lägg i varukorg