VDO A2C59513175Z - Lambdasond Visa större

VDO A2C59513175Z - Lambdasond

1 646 kr inkl.moms

A2C59513175Z

Viewed products

VDO A2C59513175Z - Lambdasond
1 317 kr

Specifikation

Längd [mm] 730
Antal kablar 4

OEM-nummer

AUDI 06A906265F
BERU 0824010211
BOSCH 0258003846
BOSCH 0258005081
BOSCH 0258005100
BOSCH 0258005113
BOSCH 0258005117
BOSCH 0258005119
BOSCH 0258005178
BOSCH 0258005187
FACET 107163
FAE 77139
MAGNETI MARELLI 460000471010
NGK 0471
SEAT 06A906265F
SKODA 06A906265F
VDO A2C59513175
VDO A2C59513175Z
VW 06A906265F

Lämplig för dessa modeller

AUDI A3 (8L1) Halvkombi [09/1996-05/2003] 1.6 [09/1996-05/2003] - 1595 cc - 74 kw - 101 ps - AEH, AKL, APF
AUDI A3 (8L1) Halvkombi [09/1996-05/2003] 1.8 T quattro [12/1996-05/2003] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AGU, AQA, ARX
AUDI A3 (8L1) Halvkombi [09/1996-05/2003] 1.8 T [12/1996-05/2003] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AGU, AQA, ARZ, AUM
AUDI A3 (8L1) Halvkombi [09/1996-05/2003] 1.8 [09/1996-05/2003] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - AGN, APG
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) Minibus, minivan [04/1996-03/2010] 1.8 T 20V [10/1997-03/2010] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AJH, AWC
SEAT AROSA (6H) Halvkombi [05/1997-06/2004] 1.0 [05/1997-06/2004] - 999 cc - 37 kw - 50 ps - AER, ALD, ALL, ANV, AUC
SEAT AROSA (6H) Halvkombi [05/1997-06/2004] 1.4 16V [01/2000-06/2004] - 1390 cc - 74 kw - 100 ps - AFK, AQQ, AUB
SEAT AROSA (6H) Halvkombi [05/1997-06/2004] 1.4 [05/1997-06/2004] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKK, AKV, ANW, APQ, AUD
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) Sedan [02/1993-10/1999] 1.0 i [09/1996-06/1999] - 999 cc - 37 kw - 50 ps - AER
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) Sedan [02/1993-10/1999] 1.4 i [06/1994-06/1999] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - ABD, AEX, AKV, APQ
SEAT CORDOBA Vario (6K5) Kombi [08/1996-06/1999] 1.4 i [09/1996-06/1999] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKV, APQ
SEAT IBIZA II (6K1) Halvkombi [03/1993-08/1999] 1.0 i [09/1996-08/1999] - 999 cc - 37 kw - 50 ps - AER
SEAT IBIZA II (6K1) Halvkombi [03/1993-08/1999] 1.4 i [09/1993-08/1999] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - ABD, AEX, AKV, APQ
SEAT INCA (6K9) Skåp [11/1995-06/2003] 1.4 i [11/1995-06/2003] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKV, APQ, AUD
SEAT LEON (1M1) Halvkombi [11/1999-06/2006] 1.4 16V [11/1999-06/2006] - 1390 cc - 55 kw - 75 ps - AHW, APE, AUA, AXP, BCA
SEAT LEON (1M1) Halvkombi [11/1999-06/2006] 1.8 20V [11/1999-06/2006] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - AGN, APG
SEAT TOLEDO II (1M2) Sedan [10/1998-05/2006] 1.4 16V [01/2000-05/2002] - 1390 cc - 55 kw - 75 ps - AHW, APE, AUA, AXP, BCA
SEAT TOLEDO II (1M2) Sedan [10/1998-05/2006] 1.8 20V [10/1998-07/2004] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - AGN, APG
SEAT TOLEDO II (1M2) Sedan [10/1998-05/2006] 2.3 V5 [10/1998-11/2000] - 2324 cc - 110 kw - 150 ps - AGZ
SKODA OCTAVIA (1U2) Halvkombi [09/1996-12/2010] 1.6 [02/1997-12/2007] - 1595 cc - 74 kw - 101 ps - AEH, AKL
SKODA OCTAVIA (1U2) Halvkombi [09/1996-12/2010] 1.6 [09/1996-09/2004] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - AEE
SKODA OCTAVIA (1U2) Halvkombi [09/1996-12/2010] 1.8 T [08/1997-12/2010] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AGU, ARX, ARZ, AUM
SKODA OCTAVIA (1U2) Halvkombi [09/1996-12/2010] 1.8 [09/1996-07/2000] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - AGN
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) Kombi [07/1998-12/2010] 1.6 [07/1998-09/2004] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - AEE
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) Kombi [07/1998-12/2010] 1.6 [07/1998-12/2007] - 1595 cc - 74 kw - 101 ps - AEH, AKL
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) Kombi [07/1998-12/2010] 1.8 20V [07/1998-07/2000] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - AGN
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) Kombi [07/1998-12/2010] 1.8 T [07/1998-12/2010] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AGU, ARX, ARZ, AUM
VW BORA (1J2) Sedan [10/1998-09/2005] 1.4 16V [03/2000-05/2005] - 1390 cc - 55 kw - 75 ps - AHW, AKQ, APE, AXP, BCA
VW BORA (1J2) Sedan [10/1998-09/2005] 1.8 4motion [02/1999-05/2005] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - AGN
VW BORA (1J2) Sedan [10/1998-09/2005] 1.8 T [05/2000-05/2005] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AGU, ARX, AUM, BAE
VW BORA (1J2) Sedan [10/1998-09/2005] 1.8 [10/1998-05/2005] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - AGN, BAF
VW BORA (1J2) Sedan [10/1998-09/2005] 2.3 V5 [10/1998-10/2000] - 2324 cc - 110 kw - 150 ps - AGZ
VW BORA Kombi (1J6) Kombi [05/1999-05/2005] 1.4 16V [09/2001-05/2005] - 1390 cc - 55 kw - 75 ps - AHW, AXP, BCA
VW BORA Kombi (1J6) Kombi [05/1999-05/2005] 1.8 4motion [05/1999-05/2005] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - AGN
VW BORA Kombi (1J6) Kombi [05/1999-05/2005] 1.8 T [05/2000-05/2005] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AGU, ARX, AUM
VW BORA Kombi (1J6) Kombi [05/1999-05/2005] 2.3 V5 [05/1999-10/2000] - 2324 cc - 110 kw - 150 ps - AGZ
VW CADDY II Kombi (9K9B) Kombi [11/1995-01/2004] 1.4 [11/1995-01/2004] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKV, APQ, AUD
VW CADDY II Skåp (9K9A) Skåp [11/1995-01/2004] 60 1.4 [11/1995-01/2004] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, APQ, AUD
VW GOLF IV (1J1) Halvkombi [08/1997-06/2005] 1.4 16V [08/1997-06/2005] - 1390 cc - 55 kw - 75 ps - AHW, AKQ, APE, AXP, BCA
VW GOLF IV (1J1) Halvkombi [08/1997-06/2005] 1.8 T [08/1997-06/2005] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AGU, AQA, ARZ, AUM, AWD
VW GOLF IV (1J1) Halvkombi [08/1997-06/2005] 1.8 [08/1997-06/2005] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - AGN, BAF
VW GOLF IV (1J1) Halvkombi [08/1997-06/2005] 2.3 V5 [08/1997-10/2000] - 2324 cc - 110 kw - 150 ps - AGZ
VW GOLF IV Variant (1J5) Kombi [05/1999-06/2006] 1.4 16V [05/1999-06/2006] - 1390 cc - 55 kw - 75 ps - AHW, AKQ, APE, AXP, BCA
VW GOLF IV Variant (1J5) Kombi [05/1999-06/2006] 1.8 T [05/2000-06/2006] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AGU, AQA, ARZ, AUM, AWD
VW GOLF IV Variant (1J5) Kombi [05/1999-06/2006] 2.3 V5 [05/1999-06/2006] - 2324 cc - 110 kw - 150 ps - AGZ
VW LUPO (6X1, 6E1) Halvkombi [09/1998-07/2005] 1.0 [09/1998-07/2005] - 999 cc - 37 kw - 50 ps - AER, ALD, ALL, ANV, AUC
VW LUPO (6X1, 6E1) Halvkombi [09/1998-07/2005] 1.4 16V [08/1999-07/2005] - 1390 cc - 74 kw - 100 ps - AFK, AQQ, AUB
VW LUPO (6X1, 6E1) Halvkombi [09/1998-07/2005] 1.4 16V [09/1998-07/2005] - 1390 cc - 55 kw - 75 ps - AHW, AKQ, APE, AUA, BBY
VW POLO (6N1) Halvkombi [10/1994-10/1999] 100 1.4 16V [04/1996-10/1999] - 1390 cc - 74 kw - 100 ps - AFH
VW POLO (6N1) Halvkombi [10/1994-10/1999] 120 1.6 16V GTI [09/1998-10/1999] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - AJV
VW POLO (6N1) Halvkombi [10/1994-10/1999] 50 1.0 [09/1996-10/1999] - 999 cc - 37 kw - 50 ps - AER, ALL
VW POLO (6N1) Halvkombi [10/1994-10/1999] 55 1.4 [08/1995-10/1999] - 1390 cc - 40 kw - 55 ps - AEX
VW POLO (6N1) Halvkombi [10/1994-10/1999] 60 1.4 [07/1995-10/1999] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKV, APQ
VW POLO (6N2) Halvkombi [10/1999-10/2001] 1.4 16V [10/1999-09/2001] - 1390 cc - 55 kw - 75 ps - AHW, APE, AUA
VW POLO (6N2) Halvkombi [10/1999-10/2001] 1.4 16V [10/1999-09/2001] - 1390 cc - 74 kw - 101 ps - AFK, AQQ, AUB
VW POLO CLASSIC (6KV2) Sedan [11/1995-07/2006] 60 1.4 [12/1995-09/2001] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKK, AKV, ANW, APQ, AUD
VW POLO Skåp (6NF) Skåp [09/1994-12/1999] 1.4 [05/1998-12/1999] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, APQ
VW POLO Variant (6KV5) Kombi [04/1997-09/2001] 1.4 [05/1997-09/2001] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKK, AKV, ANW, APQ, AUD
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) Minibus, minivan [05/1995-03/2010] 1.8 T 20V [09/1997-03/2010] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AJH, AWC

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
NGK 93028 - Lambdasond
1 858 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
77 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93146 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
42 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93261 - Lambdasond
1 650 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
16 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93395 - Lambdasond
1 748 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
93 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93419 - Lambdasond
1 594 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
22 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93433 - Lambdasond
2 060 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
85 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93521 - Lambdasond
1 678 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
41 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93568 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
30 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93678 - Lambdasond
1 996 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
19 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93687 - Lambdasond
1 806 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
46 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93978 - Lambdasond
1 848 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
51 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94015 - Lambdasond
1 906 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
24 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94276 - Lambdasond
1 869 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
60 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94286 - Lambdasond
2 011 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
65 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94364 - Lambdasond
1 973 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
56 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94735 - Lambdasond
1 463 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
68 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94813 - Lambdasond
2 094 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
66 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94826 - Lambdasond
2 080 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
35 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94899 - Lambdasond
1 923 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
84 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94904 - Lambdasond
2 284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
31 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94971 - Lambdasond
1 883 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
66 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94995 - Lambdasond
2 073 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
59 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95175 - Lambdasond
1 691 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
47 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95224 - Lambdasond
2 066 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
86 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95357 - Lambdasond
2 483 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
55 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95599 - Lambdasond
1 789 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
87 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95616 - Lambdasond
2 303 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
96 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95628 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
39 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96065 - Lambdasond
4 804 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
98 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96230 - Lambdasond
1 726 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
34 Recension(er)
Lägg i varukorg