VDO A2C59513185Z - Lambdasond Visa större

VDO A2C59513185Z - Lambdasond

2 070 kr inkl.moms

A2C59513185Z

Viewed products

VDO A2C59513185Z - Lambdasond
1 656 kr

Specifikation

Längd [mm] 625
Antal kablar 4

OEM-nummer

BERU 0824010045
BOSCH 0258003265
BOSCH 0258003266
BOSCH 0258003267
BOSCH 0258003439
BOSCH 0258003666
BOSCH 0258003745
BOSCH 0258005126
BOSCH 0258005185
FACET 107033
FACET 107056
FACET 107191
FACET 107192
FAE 77128
FAE 77239
GMC 25172661
HELLA 6PA009165151
HELLA 6PA009165641
MAGNETI MARELLI 460000183010
MAGNETI MARELLI 460000254010
NGK 0183
NGK 0248
NGK 0254
NGK 0283
NGK 1821
SEAT 021906265A
SEAT 021906265N
SKODA 6U0906265B
SKODA 6U0906265C
SKODA 6U0906265D
VDO A2C59513185
VDO A2C59513185Z
VW 021906265A
VW 021906265N
VW 6U0906265C

Lämplig för dessa modeller

SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) Sedan [02/1993-10/1999] 1.4 i [06/1994-06/1999] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - ABD, AEX, AKV, APQ
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) Sedan [02/1993-10/1999] 1.6 i [02/1993-06/1999] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - ABU, AEE, ALM
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) Sedan [02/1993-10/1999] 1.8 i 16V [10/1993-08/1996] - 1781 cc - 95 kw - 129 ps - ADL
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) Sedan [02/1993-10/1999] 2.0 i [02/1993-06/1999] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - 2E, AGG
SEAT IBIZA II (6K1) Halvkombi [03/1993-08/1999] 1.0 [03/1993-09/1996] - 1043 cc - 33 kw - 45 ps - AAU
SEAT IBIZA II (6K1) Halvkombi [03/1993-08/1999] 1.3 i [03/1993-08/1999] - 1272 cc - 40 kw - 54 ps - 2G, AAV
SEAT IBIZA II (6K1) Halvkombi [03/1993-08/1999] 1.4 i [09/1993-08/1999] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - ABD, AEX, AKV, APQ
SEAT IBIZA II (6K1) Halvkombi [03/1993-08/1999] 1.6 i [03/1993-08/1999] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - ABU, AEE, ALM
SEAT IBIZA II (6K1) Halvkombi [03/1993-08/1999] 1.8 i 16V [11/1993-08/1996] - 1781 cc - 95 kw - 129 ps - ADL
SEAT IBIZA II (6K1) Halvkombi [03/1993-08/1999] 2.0 i [03/1993-08/1999] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - 2E, AGG
SEAT TOLEDO I (1L) Halvkombi [01/1991-10/1999] 2.0 i 16V [11/1993-03/1999] - 1984 cc - 110 kw - 150 ps - ABF
SEAT TOLEDO I (1L) Halvkombi [01/1991-10/1999] 2.0 i [05/1991-03/1999] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - 2E, AGG
SKODA FAVORIT (781) Halvkombi [05/1989-09/1994] 1.3 (781) [01/1994-09/1994] - 1289 cc - 50 kw - 68 ps - 136B
SKODA FAVORIT (781) Halvkombi [05/1989-09/1994] 1.3 135 X,LX,GLX (781) [01/1990-09/1994] - 1289 cc - 40 kw - 54 ps - 781.135E
SKODA FAVORIT Forman (785) Kombi [06/1988-06/1995] 1.3 (135 E) [09/1991-06/1995] - 1289 cc - 40 kw - 54 ps - 781.135E
SKODA FAVORIT Forman (785) Kombi [06/1988-06/1995] 1.3 [01/1994-06/1995] - 1289 cc - 50 kw - 68 ps - 136B
SKODA FAVORIT Pick-up (787) Pick-up [06/1992-06/1997] 1.3 [12/1992-06/1997] - 1289 cc - 40 kw - 54 ps - 135B
SKODA FAVORIT Pick-up (787) Pick-up [06/1992-06/1997] 1.3 [12/1992-06/1997] - 1289 cc - 50 kw - 68 ps - 136B
SKODA FELICIA I (6U1) Halvkombi [10/1994-03/1998] 1.3 [10/1994-03/1998] - 1289 cc - 40 kw - 54 ps - 135B, AMG
SKODA FELICIA I (6U1) Halvkombi [10/1994-03/1998] 1.3 [10/1994-03/1998] - 1289 cc - 43 kw - 58 ps - 135 L, AMJ
SKODA FELICIA I (6U1) Halvkombi [10/1994-03/1998] 1.3 [10/1994-03/1998] - 1289 cc - 50 kw - 68 ps - 136B, AMH
SKODA FELICIA I (6U1) Halvkombi [10/1994-03/1998] 1.6 LX [08/1995-03/1998] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - AEE, EA111
SKODA FELICIA I Fun (797) Pick-up [10/1995-04/2002] 1.3 [06/1997-04/2002] - 1289 cc - 40 kw - 54 ps - 135B, 135M, AMG
SKODA FELICIA I Fun (797) Pick-up [10/1995-04/2002] 1.3 [06/1997-04/2002] - 1289 cc - 50 kw - 68 ps - 136B, 136M, AMH
SKODA FELICIA I Fun (797) Pick-up [10/1995-04/2002] 1.6 [06/1997-04/2002] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - AEE
SKODA FELICIA I Kombi (6U5) Kombi [07/1995-03/1998] 1.3 LX [08/1995-03/1998] - 1289 cc - 40 kw - 54 ps - 135B, AMG
SKODA FELICIA I Kombi (6U5) Kombi [07/1995-03/1998] 1.3 LXI [08/1995-03/1998] - 1289 cc - 50 kw - 68 ps - 136B, AMH
SKODA FELICIA I Kombi (6U5) Kombi [07/1995-03/1998] 1.3 [08/1995-03/1998] - 1289 cc - 43 kw - 58 ps - 135 L, AMJ
SKODA FELICIA I Kombi (6U5) Kombi [07/1995-03/1998] 1.6 GLX [08/1995-03/1998] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - AEE
SKODA FELICIA II (6U1) Halvkombi [01/1998-06/2001] 1.3 [01/1998-06/2001] - 1289 cc - 40 kw - 54 ps - AMG
SKODA FELICIA II (6U1) Halvkombi [01/1998-06/2001] 1.3 [01/1998-06/2001] - 1289 cc - 43 kw - 58 ps - AMJ
SKODA FELICIA II (6U1) Halvkombi [01/1998-06/2001] 1.3 [01/1998-06/2001] - 1289 cc - 50 kw - 68 ps - AMH
SKODA FELICIA II (6U1) Halvkombi [01/1998-06/2001] 1.6 [01/1998-06/2001] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - AEE
SKODA FELICIA II Kombi (6U5) Kombi [01/1998-06/2001] 1.3 [01/1998-06/2001] - 1289 cc - 50 kw - 68 ps - AMH
SKODA FELICIA II Kombi (6U5) Kombi [01/1998-06/2001] 1.6 [01/1998-06/2001] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - AEE
VW CADDY II Pick-up (9U7) Pick-up [06/1996-12/2000] 1.6 [06/1996-12/2000] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - AEE
VW CORRADO (53I) Coupé [08/1987-12/1995] 2.0 i [04/1993-12/1995] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - 2E, ADY
VW CORRADO (53I) Coupé [08/1987-12/1995] 2.9 VR6 [08/1991-12/1995] - 2861 cc - 140 kw - 190 ps - ABV
VW GOLF III (1H1) Halvkombi [08/1991-07/1998] 1.4 [10/1991-08/1997] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - ABD, AEX
VW GOLF III (1H1) Halvkombi [08/1991-07/1998] 1.4 [11/1991-08/1997] - 1390 cc - 40 kw - 55 ps - ABD, AEX
VW GOLF III (1H1) Halvkombi [08/1991-07/1998] 1.6 [09/1992-08/1997] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - ABU, AEA, AEE
VW GOLF III (1H1) Halvkombi [08/1991-07/1998] 2.0 [11/1991-08/1997] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - 2E, ABA, ADY, AGG, AKR
VW GOLF III (1H1) Halvkombi [08/1991-07/1998] 2.8 VR6 [01/1992-08/1997] - 2792 cc - 128 kw - 174 ps - AAA
VW GOLF III Cabriolet (1E7) Cabriolet [07/1993-05/1998] 2.0 [07/1993-05/1998] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - 2E, ADY, AGG, AKR
VW GOLF III Variant (1H5) Kombi [07/1993-04/1999] 1.4 [07/1993-04/1999] - 1390 cc - 40 kw - 55 ps - ABD
VW GOLF III Variant (1H5) Kombi [07/1993-04/1999] 1.4 [07/1993-04/1999] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - ABD, AEX, APQ
VW GOLF III Variant (1H5) Kombi [07/1993-04/1999] 2.0 [07/1993-04/1999] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - 2E, ADY, AGG, AKR
VW KAEFER Special konstruktion [12/1947-08/2003] 1600 i (Mexico) [10/1992-07/2003] - 1584 cc - 34 kw - 46 ps - ACD
VW PASSAT (3A2, 35I) Sedan [02/1988-12/1997] 2.0 16V [01/1994-08/1996] - 1984 cc - 110 kw - 150 ps - ABF
VW PASSAT (3A2, 35I) Sedan [02/1988-12/1997] 2.8 VR6 [06/1991-08/1996] - 2792 cc - 128 kw - 174 ps - AAA
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) Kombi [02/1988-06/1997] 2.0 16V [01/1994-05/1997] - 1984 cc - 110 kw - 150 ps - ABF
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) Kombi [02/1988-06/1997] 2.8 VR6 [06/1991-05/1997] - 2792 cc - 128 kw - 174 ps - AAA
VW POLO CLASSIC (6KV2) Sedan [11/1995-07/2006] 90 1.8 [01/1997-09/2001] - 1781 cc - 66 kw - 90 ps - ADD
VW VENTO (1H2) Sedan [11/1991-09/1998] 1.4 [11/1991-09/1998] - 1390 cc - 40 kw - 55 ps - ABD, AEX
VW VENTO (1H2) Sedan [11/1991-09/1998] 1.4 [11/1991-09/1998] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - ABD, AEX
VW VENTO (1H2) Sedan [11/1991-09/1998] 1.6 [09/1992-09/1998] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - ABU, AEA, AEE
VW VENTO (1H2) Sedan [11/1991-09/1998] 2.0 [11/1991-09/1998] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - 2E, ADY, AGG, AKR
VW VENTO (1H2) Sedan [11/1991-09/1998] 2.8 VR6 [01/1992-09/1998] - 2792 cc - 128 kw - 174 ps - AAA

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
NGK 93028 - Lambdasond
1 858 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
81 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93146 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
100 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93261 - Lambdasond
1 650 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
62 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93395 - Lambdasond
1 748 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
71 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93419 - Lambdasond
1 594 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
77 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93433 - Lambdasond
2 060 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
66 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93521 - Lambdasond
1 678 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
20 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93568 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
92 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93678 - Lambdasond
1 996 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
18 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93687 - Lambdasond
1 806 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
67 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93978 - Lambdasond
1 848 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
97 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94015 - Lambdasond
1 906 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
78 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94276 - Lambdasond
1 869 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
72 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94286 - Lambdasond
2 011 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
32 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94364 - Lambdasond
1 973 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
82 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94735 - Lambdasond
1 463 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
44 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94813 - Lambdasond
2 094 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
44 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94826 - Lambdasond
2 080 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
51 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94899 - Lambdasond
1 923 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
92 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94904 - Lambdasond
2 284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
86 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94971 - Lambdasond
1 883 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
84 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94995 - Lambdasond
2 073 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
40 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95175 - Lambdasond
1 691 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
94 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95224 - Lambdasond
2 066 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
50 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95357 - Lambdasond
2 483 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
40 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95599 - Lambdasond
1 789 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
71 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95616 - Lambdasond
2 303 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
52 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95628 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
20 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96065 - Lambdasond
4 804 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
38 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96230 - Lambdasond
1 726 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
41 Recension(er)
Lägg i varukorg