VDO A2C59513215Z - Lambdasond Visa större

VDO A2C59513215Z - Lambdasond

1 470 kr inkl.moms

A2C59513215Z

Viewed products

VDO A2C59513215Z - Lambdasond
1 176 kr

Specifikation

Längd [mm] 300
Antal kablar 4

OEM-nummer

BERU 0824010070
BERU 0824010169
BOSCH 0258003805
BOSCH 0258005087
BOSCH 0258005125
BOSCH 0258005730
FACET 107021
FACET 107054
FACET 107075
FACET 107213
FACET 107586
FACET 107945
FAE 77159
FAE 77217
FAE 77218
FAE 77223
FIAT 46449401
FIAT 46455802
FIAT 46460055
FIAT 46529385
FIAT 46545432
FIAT 46760867
FIAT 46786046
HELLA 6PA009165441
LANCIA 46460055
LANCIA 46760867
LANCIA 46786046
MAGNETI MARELLI 460000245010
MAGNETI MARELLI 460000296010
MAGNETI MARELLI 460000409010
MAGNETI MARELLI 460001764010
MAGNETI MARELLI 460001798010
NGK 0245
NGK 0296
NGK 0409
NGK 1764
NGK 1798
VDO A2C59513215
VDO A2C59513215Z

Lämplig för dessa modeller

FIAT BARCHETTA (183) Cabriolet [03/1995-05/2005] 1.8 16V [04/1995-05/2005] - 1747 cc - 96 kw - 130 ps - 183 A1.000, 188 A6.000
FIAT BRAVA (182) Halvkombi [10/1995-06/2003] 1.4 (182.BG) [10/1995-10/2001] - 1370 cc - 55 kw - 75 ps - 182 A5.000
FIAT BRAVA (182) Halvkombi [10/1995-06/2003] 1.4 12 V (182.BA) [10/1995-08/1998] - 1370 cc - 59 kw - 80 ps - 182 A3.000
FIAT BRAVA (182) Halvkombi [10/1995-06/2003] 1.8 GT 16V (182.BC) [10/1995-10/2001] - 1747 cc - 83 kw - 113 ps - 182 A2.000
FIAT BRAVO I (182) Halvkombi [10/1995-10/2001] 1.4 (182.AA) [10/1995-10/2001] - 1370 cc - 59 kw - 80 ps - 182 A3.000
FIAT BRAVO I (182) Halvkombi [10/1995-10/2001] 1.4 (182.AG) [10/1995-10/2001] - 1370 cc - 55 kw - 75 ps - 182 A5.000
FIAT BRAVO I (182) Halvkombi [10/1995-10/2001] 1.8 GT (182.AC) [10/1995-10/2001] - 1747 cc - 83 kw - 113 ps - 182 A2.000
FIAT CINQUECENTO (170) Halvkombi [07/1991-07/1999] 1.1 Sporting (170AH) [10/1994-01/1998] - 1108 cc - 40 kw - 54 ps - 176 B2.000
FIAT DOBLO (223, 119) Minibus, minivan [03/2001-] 1.6 Natural Power [09/2002-] - 1596 cc - 76 kw - 103 ps - 182 B6.000
FIAT DOBLO Cargo (223) Skåp [11/2000-] 1.6 Natural Power [09/2002-] - 1596 cc - 76 kw - 103 ps - 182 B6.000
FIAT MAREA (185) Sedan [09/1996-12/2007] 1.4 80 12V [09/1996-05/2002] - 1370 cc - 59 kw - 80 ps - 182 A3.000
FIAT MAREA (185) Sedan [09/1996-12/2007] 1.8 115 16V [09/1996-05/2002] - 1747 cc - 83 kw - 113 ps - 182 A2.000
FIAT MAREA Weekend (185) Kombi [09/1996-12/2007] 1.4 80 12V [09/1996-05/2002] - 1370 cc - 59 kw - 80 ps - 182 A3.000
FIAT MAREA Weekend (185) Kombi [09/1996-12/2007] 1.8 115 16V [09/1996-05/2002] - 1747 cc - 83 kw - 113 ps - 182 A2.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) Kombi [04/1996-] 1.6 16V (178DYC1A06) [02/2001-] - 1596 cc - 76 kw - 103 ps - 182 B6.000
FIAT PANDA (141A_) Halvkombi [03/1980-07/2004] 1100 [02/1995-09/2003] - 1108 cc - 40 kw - 54 ps - 176 B2.000, 187 A1.000
FIAT PANDA (169) Halvkombi [09/2003-] 1.1 [09/2003-] - 1108 cc - 40 kw - 54 ps - 187 A1.000
FIAT PUNTO (176) Halvkombi [09/1993-09/1999] 1.2 16V [04/1997-09/1999] - 1242 cc - 63 kw - 86 ps - 176 B9.000
FIAT PUNTO (188) Halvkombi [09/1999-] 1.8 130 HGT (188.738, .718) [09/1999-] - 1747 cc - 96 kw - 130 ps - 183 A1.000, 188 A6.000
FIAT PUNTO Cabriolet (176C) Cabriolet [04/1994-06/2000] 85 16V 1.2 [04/1997-06/2000] - 1242 cc - 63 kw - 86 ps - 176 B9.000
FIAT SEICENTO (187) Halvkombi [01/1998-01/2010] 1.1 (187AXB, 187AXB1A) [01/1998-01/2010] - 1108 cc - 40 kw - 54 ps - 176 B2.000, 187 A1.000
FIAT STILO (192) Halvkombi [10/2001-11/2010] 1.8 16V (192_XC1A) [10/2001-11/2006] - 1747 cc - 98 kw - 133 ps - 192 A4.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) Kombi [01/2003-08/2008] 1.8 16V [01/2003-08/2008] - 1747 cc - 98 kw - 133 ps - 192 A4.000
LANCIA LYBRA (839AX) Sedan [07/1999-10/2005] 1.6 16V (839AXA1A) [07/1999-10/2005] - 1581 cc - 76 kw - 103 ps - 182 A4.000
LANCIA LYBRA (839AX) Sedan [07/1999-10/2005] 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) [07/1999-10/2005] - 1747 cc - 96 kw - 131 ps - 839 A4.000, 839 A7.000, 839 A9.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) Kombi [07/1999-10/2005] 1.6 16V (839BXA1A) [07/1999-10/2005] - 1581 cc - 76 kw - 103 ps - 182 A4.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) Kombi [07/1999-10/2005] 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) [07/1999-10/2005] - 1747 cc - 96 kw - 131 ps - 839 A4.000, 839 A7.000
LANCIA Y (840A) Halvkombi [11/1995-09/2003] 1.2 16V (840AD) [04/1997-09/2003] - 1242 cc - 63 kw - 86 ps - 176 B9.000

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
NGK 93028 - Lambdasond
1 858 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
82 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93146 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
61 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93261 - Lambdasond
1 650 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
92 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93395 - Lambdasond
1 748 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
93 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93419 - Lambdasond
1 594 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
64 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93433 - Lambdasond
2 060 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
18 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93521 - Lambdasond
1 678 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
41 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93568 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
79 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93678 - Lambdasond
1 996 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
28 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93687 - Lambdasond
1 806 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
47 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93978 - Lambdasond
1 848 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
39 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94015 - Lambdasond
1 906 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
25 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94276 - Lambdasond
1 869 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
94 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94286 - Lambdasond
2 011 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
67 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94364 - Lambdasond
1 973 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
90 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94735 - Lambdasond
1 463 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
22 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94813 - Lambdasond
2 094 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
64 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94826 - Lambdasond
2 080 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
99 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94899 - Lambdasond
1 923 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
73 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94904 - Lambdasond
2 284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
33 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94971 - Lambdasond
1 883 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
87 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94995 - Lambdasond
2 073 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
50 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95175 - Lambdasond
1 691 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
53 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95224 - Lambdasond
2 066 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
92 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95357 - Lambdasond
2 483 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
95 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95599 - Lambdasond
1 789 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
73 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95616 - Lambdasond
2 303 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
92 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95628 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
56 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96065 - Lambdasond
4 804 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
90 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96230 - Lambdasond
1 726 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
63 Recension(er)
Lägg i varukorg