VDO A2C59513231Z - Lambdasond Visa större

VDO A2C59513231Z - Lambdasond

1 270 kr inkl.moms

A2C59513231Z

Viewed products

VDO A2C59513231Z - Lambdasond
1 016 kr

Specifikation

Längd [mm] 450
Antal kablar 4

OEM-nummer

BOSCH 0258006155
BOSCH 0258006165
BOSCH 0258006573
BOSCH 0258006599
FAE 77171
FAE 77253
FORD 1053108
FORD 1088851
FORD 1300544
FORD 1309292
FORD 1322705
FORD 1351337
FORD 3040432
FORD USA XL3Z9F472AA
FORD USA XL3Z9F472BA
NGK 0383
VDO A2C59513231
VDO A2C59513231Z
VOLVO 30731563
VOLVO 8653653

Lämplig för dessa modeller

FORD C-MAX (DM2) Minibus, minivan [02/2007-] 1.6 [02/2007-09/2010] - 1596 cc - 74 kw - 100 ps - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
FORD C-MAX (DM2) Minibus, minivan [02/2007-] 1.8 Flexifuel [02/2007-09/2010] - 1798 cc - 92 kw - 125 ps - Q7DA
FORD C-MAX (DM2) Minibus, minivan [02/2007-] 1.8 [02/2007-09/2010] - 1798 cc - 92 kw - 125 ps - QQDA, QQDB
FORD C-MAX (DM2) Minibus, minivan [02/2007-] 2.0 [02/2007-09/2010] - 1999 cc - 107 kw - 145 ps - AODA, AODB, AODE, SYDA
FORD COUGAR (EC_) Coupé [08/1998-12/2001] 2.0 16V [08/1998-12/2001] - 1988 cc - 96 kw - 131 ps - EDBA, EDBB, EDBC, EDBD
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) Halvkombi [08/1995-09/2002] 1.25 i 16V [08/1995-01/2002] - 1242 cc - 55 kw - 75 ps - DHA, DHB, DHC, DHD, DHE, DHF, DHG
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) Halvkombi [08/1995-09/2002] 1.3 i [08/1995-01/2002] - 1299 cc - 37 kw - 50 ps - JJA, JJC, JJE, JJJ, JJK, JJM
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) Halvkombi [08/1995-09/2002] 1.3 i [08/1995-01/2002] - 1299 cc - 44 kw - 60 ps - J4C, J4J, J4L, J4Q, J4R, J4T, JBC
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) Halvkombi [08/1995-09/2002] 1.6 16V Sport [02/2000-01/2002] - 1596 cc - 76 kw - 103 ps - L1T, L1V
FORD FIESTA V (JH_, JD_) Halvkombi [11/2001-03/2010] ST150 [03/2005-06/2008] - 1999 cc - 110 kw - 150 ps - N4JB
FORD FOCUS (DAW, DBW) Halvkombi [10/1998-12/2007] 1.4 16V [10/1998-11/2004] - 1388 cc - 55 kw - 75 ps - FXDA, FXDB, FXDC, FXDD
FORD FOCUS (DAW, DBW) Halvkombi [10/1998-12/2007] 1.6 16V [10/1998-11/2004] - 1596 cc - 74 kw - 100 ps - FYDA, FYDB, FYDC, FYDD, FYDH
FORD FOCUS (DAW, DBW) Halvkombi [10/1998-12/2007] 1.8 16V [10/1998-11/2004] - 1796 cc - 85 kw - 115 ps - EYDB, EYDC, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL
FORD FOCUS (DAW, DBW) Halvkombi [10/1998-12/2007] 2.0 16V [10/1998-11/2004] - 1988 cc - 96 kw - 131 ps - EDDB, EDDC, EDDD, EDDF
FORD FOCUS (DAW, DBW) Halvkombi [10/1998-12/2007] RS [10/2002-11/2004] - 1988 cc - 158 kw - 215 ps - HMDA
FORD FOCUS C-MAX Minibus, minivan [10/2003-03/2007] 1.6 [10/2003-03/2007] - 1596 cc - 74 kw - 100 ps - HWDA, HWDB
FORD FOCUS C-MAX Minibus, minivan [10/2003-03/2007] 1.8 [04/2004-03/2007] - 1798 cc - 92 kw - 125 ps - Q7DA, QQDA, QQDB
FORD FOCUS C-MAX Minibus, minivan [10/2003-03/2007] 1.8 [10/2003-03/2007] - 1798 cc - 88 kw - 120 ps - CSDA, CSDB
FORD FOCUS C-MAX Minibus, minivan [10/2003-03/2007] 2.0 [03/2004-03/2007] - 1999 cc - 107 kw - 145 ps - AODA, AODB, SYDA
FORD FOCUS II (DA_) Halvkombi [11/2004-] 1.4 [11/2004-09/2012] - 1388 cc - 59 kw - 80 ps - ASDA, ASDB
FORD FOCUS II (DA_) Halvkombi [11/2004-] 1.6 Ti [11/2004-09/2012] - 1596 cc - 85 kw - 115 ps - HXDA, HXDB, SIDA
FORD FOCUS II (DA_) Halvkombi [11/2004-] 1.6 [11/2004-09/2012] - 1596 cc - 74 kw - 100 ps - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
FORD FOCUS II (DA_) Halvkombi [11/2004-] 1.8 Flexifuel [01/2006-09/2012] - 1798 cc - 92 kw - 125 ps - Q7DA
FORD FOCUS II (DA_) Halvkombi [11/2004-] 2.0 [11/2004-09/2012] - 1999 cc - 107 kw - 145 ps - AODA, AODB
FORD FOCUS II Cabriolet Cabriolet [10/2006-] 1.6 [10/2006-07/2011] - 1596 cc - 74 kw - 100 ps - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
FORD FOCUS II Cabriolet Cabriolet [10/2006-] 2.0 [10/2006-07/2011] - 1999 cc - 107 kw - 145 ps - AODA, AODB
FORD FOCUS II Kombi (DA_) Kombi [11/2004-09/2012] 1.4 [11/2004-09/2012] - 1388 cc - 59 kw - 80 ps - ASDA, ASDB
FORD FOCUS II Kombi (DA_) Kombi [11/2004-09/2012] 1.6 Ti [11/2004-09/2012] - 1596 cc - 85 kw - 115 ps - HXDA, HXDB
FORD FOCUS II Kombi (DA_) Kombi [11/2004-09/2012] 1.6 [11/2004-07/2011] - 1596 cc - 74 kw - 100 ps - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
FORD FOCUS II Kombi (DA_) Kombi [11/2004-09/2012] 1.8 Flexifuel [01/2006-09/2012] - 1798 cc - 92 kw - 125 ps - Q7DA
FORD FOCUS II Kombi (DA_) Kombi [11/2004-09/2012] 2.0 [11/2004-09/2012] - 1999 cc - 107 kw - 145 ps - AODA, AODB
FORD FOCUS II Sedan (DA_) Sedan [04/2005-] 1.4 [04/2005-09/2012] - 1388 cc - 59 kw - 80 ps - ASDA, ASDB
FORD FOCUS II Sedan (DA_) Sedan [04/2005-] 1.6 Ti [04/2005-09/2012] - 1596 cc - 85 kw - 115 ps - HXDA, HXDB
FORD FOCUS II Sedan (DA_) Sedan [04/2005-] 1.6 [04/2005-09/2012] - 1596 cc - 74 kw - 100 ps - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
FORD FOCUS II Sedan (DA_) Sedan [04/2005-] 1.8 Flexifuel [06/2006-07/2011] - 1798 cc - 92 kw - 125 ps - Q7DA
FORD FOCUS II Sedan (DA_) Sedan [04/2005-] 2.0 [04/2005-07/2011] - 1999 cc - 107 kw - 145 ps - AODA, AODB
FORD FOCUS Kombi (DNW) Kombi [02/1999-12/2007] 1.4 16V [02/1999-11/2004] - 1388 cc - 55 kw - 75 ps - FXDA, FXDB, FXDC, FXDD
FORD FOCUS Kombi (DNW) Kombi [02/1999-12/2007] 1.6 16V [02/1999-11/2004] - 1596 cc - 74 kw - 100 ps - FYDA, FYDB, FYDC, FYDD, FYDH
FORD FOCUS Kombi (DNW) Kombi [02/1999-12/2007] 1.8 16V [02/1999-11/2004] - 1796 cc - 85 kw - 115 ps - EYDB, EYDC, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL
FORD FOCUS Kombi (DNW) Kombi [02/1999-12/2007] 2.0 16V [02/1999-11/2004] - 1988 cc - 96 kw - 131 ps - EDDB, EDDC, EDDD, EDDF
FORD FOCUS Sedan (DFW) Sedan [02/1999-12/2007] 1.4 16V [02/1999-11/2004] - 1388 cc - 55 kw - 75 ps - FXDA, FXDB, FXDC, FXDD
FORD FOCUS Sedan (DFW) Sedan [02/1999-12/2007] 1.6 16V [02/1999-11/2004] - 1596 cc - 74 kw - 100 ps - FYDA, FYDB, FYDC, FYDD, FYDH
FORD FOCUS Sedan (DFW) Sedan [02/1999-12/2007] 1.8 16V [02/1999-11/2004] - 1796 cc - 85 kw - 115 ps - EYDB, EYDC, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL
FORD FOCUS Sedan (DFW) Sedan [02/1999-12/2007] 2.0 16V [02/1999-11/2004] - 1988 cc - 96 kw - 131 ps - EDDB, EDDC, EDDD, EDDF
FORD GALAXY (WGR) Minibus, minivan [03/1995-05/2006] 2.0 i [11/1995-05/2006] - 1998 cc - 85 kw - 116 ps - NSE, ZVSA
FORD GALAXY (WGR) Minibus, minivan [03/1995-05/2006] 2.3 16V [01/1997-05/2006] - 2295 cc - 107 kw - 146 ps - E5SA, Y5B
FORD GALAXY (WGR) Minibus, minivan [03/1995-05/2006] 2.3 16V [09/2001-05/2006] - 2295 cc - 103 kw - 140 ps - E5SB
FORD KA (RB_) Halvkombi [09/1996-11/2008] 1.3 i [06/1998-11/2008] - 1299 cc - 36 kw - 49 ps - JJD, JJF, JJG, JJH, JJL
FORD KA (RB_) Halvkombi [09/1996-11/2008] 1.3 i [09/1996-11/2008] - 1299 cc - 44 kw - 60 ps - BAA, J4D, J4K, J4M, J4N, J4P, J4S
FORD MONDEO II (BAP) Halvkombi [08/1996-09/2000] 1.6 i 16V [05/1998-09/2000] - 1597 cc - 70 kw - 95 ps - L1L, L1N, L1Q
FORD MONDEO II (BAP) Halvkombi [08/1996-09/2000] 1.6 i [08/1996-09/2000] - 1597 cc - 66 kw - 90 ps - L1J
FORD MONDEO II (BAP) Halvkombi [08/1996-09/2000] 1.8 i [08/1996-09/2000] - 1796 cc - 85 kw - 115 ps - RKB, RKF, RKH, RKJ, RKK
FORD MONDEO II (BAP) Halvkombi [08/1996-09/2000] 2.0 i [08/1996-09/2000] - 1988 cc - 96 kw - 131 ps - NGA, NGB, NGC, NGD
FORD MONDEO II Kombi (BNP) Kombi [08/1996-09/2000] 1.6 i 16V [05/1998-09/2000] - 1597 cc - 70 kw - 95 ps - L1L, L1N, L1Q
FORD MONDEO II Kombi (BNP) Kombi [08/1996-09/2000] 1.6 i [08/1996-09/2000] - 1597 cc - 66 kw - 90 ps - L1J
FORD MONDEO II Kombi (BNP) Kombi [08/1996-09/2000] 1.8 i [08/1996-09/2000] - 1796 cc - 85 kw - 115 ps - RKB, RKF, RKH, RKJ, RKK
FORD MONDEO II Kombi (BNP) Kombi [08/1996-09/2000] 2.0 i [08/1996-09/2000] - 1988 cc - 96 kw - 131 ps - NGA, NGB, NGC, NGD
FORD MONDEO II Sedan (BFP) Sedan [08/1996-09/2000] 1.6 i 16V [05/1998-09/2000] - 1597 cc - 70 kw - 95 ps - L1L, L1N, L1Q
FORD MONDEO II Sedan (BFP) Sedan [08/1996-09/2000] 1.6 i [08/1996-09/2000] - 1597 cc - 66 kw - 90 ps - L1J
FORD MONDEO II Sedan (BFP) Sedan [08/1996-09/2000] 1.8 i [08/1996-09/2000] - 1796 cc - 85 kw - 115 ps - RKB, RKF, RKH, RKJ, RKK
FORD MONDEO II Sedan (BFP) Sedan [08/1996-09/2000] 2.0 i [08/1996-09/2000] - 1988 cc - 96 kw - 131 ps - NGA, NGB, NGC, NGD
FORD TOURNEO CONNECT Minibus, minivan [06/2002-] 1.8 16V [06/2002-12/2013] - 1796 cc - 85 kw - 116 ps - EYPA, EYPC, EYPD
FORD TRANSIT Buss (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Buss [01/2000-05/2006] 2.3 16V [RWD] (F_B_, F_C_, F_A_) [08/2000-05/2006] - 2295 cc - 107 kw - 146 ps - E5FA, E5FC
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) Skåp [06/2002-] 1.8 16V [06/2002-12/2013] - 1796 cc - 85 kw - 116 ps - EYPA, EYPC, EYPD
FORD TRANSIT Flak/chassi (FM_ _, FN_ _) Flak/chassi [01/2000-05/2006] 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) [04/2001-05/2006] - 2295 cc - 107 kw - 146 ps - E5FA, E5FC
FORD TRANSIT Skåp (FA_ _) Skåp [01/2000-05/2006] 2.3 16V [RWD] (FAA_, FAB_, FAC_) [04/2001-05/2006] - 2295 cc - 107 kw - 146 ps - E5FA, E5FC
FORD USA EXPLORER (U2) Terrängbil täckt [09/1994-12/2001] 4.0 V6 4WD [10/1996-12/2001] - 4011 cc - 152 kw - 207 ps -
FORD USA EXPLORER (U2) Terrängbil täckt [09/1994-12/2001] 4.0 V6 4WD [10/1998-12/2001] - 4011 cc - 150 kw - 204 ps -
VOLVO C30 Halvkombi [10/2006-12/2012] 1.6 [10/2006-12/2012] - 1596 cc - 74 kw - 100 ps - B 4164 S3
VOLVO C30 Halvkombi [10/2006-12/2012] 1.8 FlexFuel [01/2007-12/2012] - 1798 cc - 92 kw - 125 ps - B 4184 S8
VOLVO C30 Halvkombi [10/2006-12/2012] 1.8 [10/2006-12/2012] - 1798 cc - 92 kw - 125 ps - B 4184 S11
VOLVO C30 Halvkombi [10/2006-12/2012] 2.0 [10/2006-12/2012] - 1999 cc - 107 kw - 145 ps - B 4204 S3

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
NGK 93028 - Lambdasond
1 858 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
51 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93146 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
33 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93261 - Lambdasond
1 650 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
81 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93395 - Lambdasond
1 748 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
30 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93419 - Lambdasond
1 594 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
52 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93433 - Lambdasond
2 060 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
82 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93521 - Lambdasond
1 678 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
70 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93568 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
34 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93678 - Lambdasond
1 996 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
36 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93687 - Lambdasond
1 806 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
76 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93978 - Lambdasond
1 848 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
83 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94015 - Lambdasond
1 906 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
22 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94276 - Lambdasond
1 869 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
36 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94286 - Lambdasond
2 011 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
27 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94364 - Lambdasond
1 973 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
94 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94735 - Lambdasond
1 463 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
96 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94813 - Lambdasond
2 094 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
38 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94826 - Lambdasond
2 080 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
44 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94899 - Lambdasond
1 923 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
75 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94904 - Lambdasond
2 284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
58 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94971 - Lambdasond
1 883 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
88 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94995 - Lambdasond
2 073 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
63 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95175 - Lambdasond
1 691 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
55 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95224 - Lambdasond
2 066 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
17 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95357 - Lambdasond
2 483 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
43 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95599 - Lambdasond
1 789 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
33 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95616 - Lambdasond
2 303 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
28 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95628 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
37 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96065 - Lambdasond
4 804 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
91 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96230 - Lambdasond
1 726 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
41 Recension(er)
Lägg i varukorg