VDO A2C59513235Z - Lambdasond Visa större

VDO A2C59513235Z - Lambdasond

1 646 kr inkl.moms

A2C59513235Z

Viewed products

VDO A2C59513235Z - Lambdasond
1 317 kr

Specifikation

Längd [mm] 950
Antal kablar 4

OEM-nummer

AUDI 022906265B
AUDI 06B906265E
AUDI 077906265AD
AUDI 077906265AE
BOSCH 0258005730
BOSCH 0258006119
BOSCH 0258006161
BOSCH 0258006217
BOSCH 0258006229
BOSCH 0258006334
BOSCH 0258006412
BOSCH 0258006416
BOSCH 0258006422
BOSCH 0258006452
BOSCH 0258006489
BOSCH 0258006498
BOSCH 0258006527
BOSCH 0258006531
BOSCH 0258006557
BOSCH 0258006591
FACET 108055
FAE 77141
FAE 77148
FAE 77203
MAGNETI MARELLI 460001789010
NGK 1614
NGK 1627
NGK 1789
PORSCHE 7L0906262C
PORSCHE 95560613601
PORSCHE 99560613601
SEAT 06A906262AR
VDO A2C59513235
VDO A2C59513235Z
VW 021906262C
VW 022906262AH
VW 06A906262AR
VW 077906262G
VW 07C906262M
VW 07C906262P
VW 07D906262A
VW 07D906262B
VW 07D906262E

Lämplig för dessa modeller

AUDI A4 (8E2, B6) Sedan [11/2000-12/2004] 1.6 [11/2000-12/2004] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - ALZ
AUDI A4 (8E2, B6) Sedan [11/2000-12/2004] 2.4 [09/2001-12/2004] - 2393 cc - 120 kw - 163 ps - AMM
AUDI A4 (8E2, B6) Sedan [11/2000-12/2004] 2.4 [09/2001-12/2004] - 2393 cc - 125 kw - 170 ps - BDV
AUDI A4 (8EC, B7) Sedan [11/2004-06/2008] 1.6 [11/2004-06/2008] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - ALZ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) Kombi [04/2001-12/2004] 1.6 [09/2001-12/2004] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - ALZ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) Kombi [04/2001-12/2004] 2.4 [09/2001-12/2004] - 2393 cc - 120 kw - 163 ps - AMM
AUDI A4 Avant (8E5, B6) Kombi [04/2001-12/2004] 2.4 [09/2001-12/2004] - 2393 cc - 125 kw - 170 ps - BDV
AUDI A4 Avant (8ED, B7) Kombi [11/2004-06/2008] 1.6 [11/2004-06/2008] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - ALZ
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) Cabriolet [04/2002-03/2009] 2.4 [04/2002-12/2005] - 2393 cc - 120 kw - 163 ps - AMM
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) Cabriolet [04/2002-03/2009] 2.4 [04/2002-12/2005] - 2393 cc - 125 kw - 170 ps - BDV
AUDI A8 (4E_) Sedan [10/2002-07/2010] 3.7 quattro [10/2002-05/2006] - 3697 cc - 206 kw - 280 ps - BFL
AUDI A8 (4E_) Sedan [10/2002-07/2010] 4.2 quattro [10/2002-07/2010] - 4172 cc - 246 kw - 335 ps - BFM
AUDI TT (8N3) Coupé [10/1998-06/2006] 3.2 VR6 quattro [07/2003-06/2006] - 3189 cc - 184 kw - 250 ps - BHE
AUDI TT Roadster (8N9) Cabriolet [10/1999-06/2006] 3.2 VR6 quattro [07/2003-06/2006] - 3189 cc - 184 kw - 250 ps - BHE
PORSCHE CAYENNE (955) Terrängbil täckt [09/2002-09/2010] S 4.5 [09/2002-09/2007] - 4511 cc - 250 kw - 340 ps - M 48.00
PORSCHE CAYENNE (955) Terrängbil täckt [09/2002-09/2010] Turbo 4.5 [09/2002-09/2007] - 4511 cc - 331 kw - 450 ps - M 48.50
PORSCHE CAYENNE (955) Terrängbil täckt [09/2002-09/2010] Turbo S 4.5 [01/2004-09/2007] - 4511 cc - 368 kw - 500 ps - M 48.50S
SEAT AROSA (6H) Halvkombi [05/1997-06/2004] 1.0 [05/1997-06/2004] - 999 cc - 37 kw - 50 ps - AER, ALD, ALL, ANV, AUC
SEAT AROSA (6H) Halvkombi [05/1997-06/2004] 1.4 [05/1997-06/2004] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKK, AKV, ANW, APQ, AUD
SEAT CORDOBA (6K2) Sedan [06/1999-10/2002] 1.0 [06/1999-10/2002] - 999 cc - 37 kw - 50 ps - ALD, ANV, AUC
SEAT CORDOBA (6K2) Sedan [06/1999-10/2002] 1.4 [06/1999-10/2002] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AKK, ANW, AUD
SEAT CORDOBA (6K2) Sedan [06/1999-10/2002] 1.6 [06/1999-10/2002] - 1595 cc - 74 kw - 101 ps - AEH, AKL, APF, AUR
SEAT CORDOBA Vario (6K5) Kombi [06/1999-12/2002] 1.4 [06/1999-12/2002] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AKK, ANW, AUD
SEAT CORDOBA Vario (6K5) Kombi [06/1999-12/2002] 1.6 [06/1999-12/2002] - 1595 cc - 74 kw - 101 ps - AEH, AKL, APF, AUR
SEAT IBIZA III (6K1) Halvkombi [08/1999-02/2002] 1.0 [08/1999-02/2002] - 999 cc - 37 kw - 50 ps - ALD, ANV, AUC
SEAT IBIZA III (6K1) Halvkombi [08/1999-02/2002] 1.4 [08/1999-02/2002] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AKK, ANW, AUD
SEAT IBIZA III (6K1) Halvkombi [08/1999-02/2002] 1.6 [08/1999-02/2002] - 1595 cc - 74 kw - 101 ps - AEH, AKL, APF, AUR
SEAT INCA (6K9) Skåp [11/1995-06/2003] 1.4 i [11/1995-06/2003] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKV, APQ, AUD
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) Kombi [07/1998-12/2010] 2.0 4x4 [08/2000-09/2004] - 1984 cc - 85 kw - 116 ps - AZH, AZJ
VW BORA (1J2) Sedan [10/1998-09/2005] 2.0 4motion [04/2000-05/2005] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - AZH, AZJ
VW BORA (1J2) Sedan [10/1998-09/2005] 2.3 V5 [10/2000-05/2005] - 2324 cc - 125 kw - 170 ps - AQN
VW BORA Kombi (1J6) Kombi [05/1999-05/2005] 2.0 4motion [04/2000-05/2005] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - AZH, AZJ
VW CADDY II Kombi (9K9B) Kombi [11/1995-01/2004] 1.4 [11/1995-01/2004] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKV, APQ, AUD
VW CADDY II Skåp (9K9A) Skåp [11/1995-01/2004] 60 1.4 [11/1995-01/2004] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, APQ, AUD
VW GOLF IV (1J1) Halvkombi [08/1997-06/2005] 2.0 4motion [10/2000-06/2005] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - AZH, AZJ
VW GOLF IV Variant (1J5) Kombi [05/1999-06/2006] 2.0 4motion [10/2000-06/2006] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - AZH, AZJ
VW LUPO (6X1, 6E1) Halvkombi [09/1998-07/2005] 1.0 [09/1998-07/2005] - 999 cc - 37 kw - 50 ps - AER, ALD, ALL, ANV, AUC
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) Minibus, minivan [04/2003-] 2.0 [11/2003-] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - AXA
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) Minibus, minivan [04/2003-] 3.2 V6 4motion [07/2004-11/2009] - 3189 cc - 173 kw - 235 ps - BKK, CFLA
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) Minibus, minivan [04/2003-] 3.2 V6 [02/2004-06/2004] - 3189 cc - 170 kw - 231 ps - BDL
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) Minibus, minivan [04/2003-] 3.2 V6 [02/2004-11/2009] - 3189 cc - 173 kw - 235 ps - BKK, CFLA
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) Halvkombi [01/1998-09/2010] 1.8 T [10/1999-09/2010] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AGU, APH, AVC, AWU, AWV, BKF
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) Halvkombi [01/1998-09/2010] 1.8 T [11/2001-06/2005] - 1781 cc - 132 kw - 180 ps - AWP, BNU
VW NEW BEETLE Cabriolet (1Y7) Cabriolet [09/2002-10/2010] 1.8 T [01/2003-09/2010] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AWU, AWV, BKF
VW PASSAT (3B3) Sedan [11/2000-05/2005] 4.0 W8 4motion [09/2001-09/2004] - 3999 cc - 202 kw - 275 ps - BDN
VW PASSAT Variant (3B6) Kombi [10/2000-08/2005] 4.0 W8 4motion [09/2001-09/2004] - 3999 cc - 202 kw - 275 ps - BDN
VW PHAETON (3D_) Sedan [04/2002-] 3.2 V6 4motion [02/2004-] - 3189 cc - 177 kw - 241 ps - BKL, BRK
VW PHAETON (3D_) Sedan [04/2002-] 3.2 V6 [04/2002-] - 3189 cc - 177 kw - 241 ps - AYT, BKL
VW PHAETON (3D_) Sedan [04/2002-] 4.2 V8 4motion [05/2003-] - 4172 cc - 246 kw - 335 ps - BGH, BGJ
VW PHAETON (3D_) Sedan [04/2002-] 6.0 W12 4motion [04/2002-] - 5998 cc - 309 kw - 420 ps - BAN
VW PHAETON (3D_) Sedan [04/2002-] 6.0 W12 4motion [05/2005-] - 5998 cc - 331 kw - 450 ps - BRN, BTT
VW POLO CLASSIC (6KV2) Sedan [11/1995-07/2006] 100 1.6 [12/1995-09/2001] - 1595 cc - 74 kw - 100 ps - AEH, AFT, AKL, APF, AUR
VW POLO CLASSIC (6KV2) Sedan [11/1995-07/2006] 60 1.4 [12/1995-09/2001] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKK, AKV, ANW, APQ, AUD
VW POLO Variant (6KV5) Kombi [04/1997-09/2001] 1.4 [05/1997-09/2001] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKK, AKV, ANW, APQ, AUD
VW POLO Variant (6KV5) Kombi [04/1997-09/2001] 1.6 [05/1997-09/2001] - 1595 cc - 74 kw - 101 ps - AEH, AFT, AKL, APF, AUR
VW TRANSPORTER V Buss (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF) Buss [04/2003-] 2.0 [11/2003-] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - AXA
VW TRANSPORTER V Buss (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF) Buss [04/2003-] 3.2 V6 [02/2004-06/2004] - 3189 cc - 170 kw - 231 ps - BDL
VW TRANSPORTER V Buss (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF) Buss [04/2003-] 3.2 V6 [02/2004-11/2009] - 3189 cc - 173 kw - 235 ps - BKK, CFLA
VW TRANSPORTER V Flak/chassi (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 7FE Flak/chassi [04/2003-] 2.0 [11/2003-] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - AXA
VW TRANSPORTER V Flak/chassi (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 7FE Flak/chassi [04/2003-] 3.2 V6 [02/2004-11/2009] - 3189 cc - 170 kw - 231 ps - BDL
VW TRANSPORTER V Flak/chassi (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 7FE Flak/chassi [04/2003-] 3.2 V6 [08/2003-05/2006] - 3189 cc - 173 kw - 235 ps - BKK
VW TRANSPORTER V Skåp (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) Skåp [04/2003-] 2.0 [11/2003-] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - AXA
VW TRANSPORTER V Skåp (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) Skåp [04/2003-] 3.2 V6 [02/2004-11/2009] - 3189 cc - 173 kw - 235 ps - BKK, CFLA
VW TRANSPORTER V Skåp (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) Skåp [04/2003-] 3.2 V6 [04/2003-06/2004] - 3189 cc - 170 kw - 231 ps - BDL

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
NGK 93028 - Lambdasond
1 858 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
38 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93146 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
70 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93261 - Lambdasond
1 650 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
68 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93395 - Lambdasond
1 748 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
21 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93419 - Lambdasond
1 594 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
70 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93433 - Lambdasond
2 060 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
83 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93521 - Lambdasond
1 678 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
71 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93568 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
75 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93678 - Lambdasond
1 996 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
98 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93687 - Lambdasond
1 806 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
100 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93978 - Lambdasond
1 848 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
63 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94015 - Lambdasond
1 906 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
15 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94276 - Lambdasond
1 869 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
99 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94286 - Lambdasond
2 011 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
40 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94364 - Lambdasond
1 973 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
71 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94735 - Lambdasond
1 463 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
84 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94813 - Lambdasond
2 094 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
87 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94826 - Lambdasond
2 080 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
67 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94899 - Lambdasond
1 923 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
43 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94904 - Lambdasond
2 284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
97 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94971 - Lambdasond
1 883 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
70 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94995 - Lambdasond
2 073 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
32 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95175 - Lambdasond
1 691 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
71 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95224 - Lambdasond
2 066 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
26 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95357 - Lambdasond
2 483 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
62 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95599 - Lambdasond
1 789 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
41 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95616 - Lambdasond
2 303 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
25 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95628 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
58 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96065 - Lambdasond
4 804 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
41 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96230 - Lambdasond
1 726 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
85 Recension(er)
Lägg i varukorg