VDO A2C59513240Z - Lambdasond Visa större

VDO A2C59513240Z - Lambdasond

2 815 kr inkl.moms

A2C59513240Z

Viewed products

VDO A2C59513240Z - Lambdasond
2 252 kr

Specifikation

Längd [mm] 1450
Antal kablar 5

OEM-nummer

AUDI 022906265A
AUDI 06A906262AN
AUDI 06B906265D
AUDI 077906265AC
BMW 11787529980
BMW 7529980
BOSCH 0258007063
BOSCH 0258007085
BOSCH 0258007090
BOSCH 0258007157
BOSCH 0258007193
BOSCH 0258007235
BOSCH 0258007237
BOSCH 0258007243
PORSCHE 94860612800
PORSCHE 94860612800EM02
PORSCHE 94860612801
PORSCHE 94860612802
SEAT 022906262Q
SEAT 06A906262AN
SKODA 06A906262AN
SKODA 06A906262BC
SKODA 06B906265D
VDO A2C59513240
VDO A2C59513240Z
VW 022906262Q
VW 06A906262AN
VW 06A906262BC
VW 06B906265D

Lämplig för dessa modeller

AUDI A3 (8L1) Halvkombi [09/1996-05/2003] 1.6 [08/2000-05/2003] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - AVU, BFQ
AUDI A3 (8L1) Halvkombi [09/1996-05/2003] 1.6 [09/1996-05/2003] - 1595 cc - 74 kw - 101 ps - AEH, AKL, APF
AUDI A4 (8D2, B5) Sedan [11/1994-09/2001] 1.8 T quattro [01/1995-11/2000] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AEB, ANB, APU, ARK, AWT
AUDI A4 (8E2, B6) Sedan [11/2000-12/2004] 1.8 T quattro [07/2002-12/2004] - 1781 cc - 120 kw - 163 ps - BFB
AUDI A4 (8E2, B6) Sedan [11/2000-12/2004] 1.8 T quattro [11/2000-07/2002] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AVJ
AUDI A4 (8E2, B6) Sedan [11/2000-12/2004] 1.8 T quattro [11/2002-12/2004] - 1781 cc - 140 kw - 190 ps - BEX
AUDI A4 (8E2, B6) Sedan [11/2000-12/2004] 1.8 T [07/2002-12/2004] - 1781 cc - 120 kw - 163 ps - BFB
AUDI A4 (8E2, B6) Sedan [11/2000-12/2004] 1.8 T [11/2000-07/2002] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AVJ
AUDI A4 (8E2, B6) Sedan [11/2000-12/2004] 1.8 T [11/2002-12/2004] - 1781 cc - 140 kw - 190 ps - BEX
AUDI A4 (8E2, B6) Sedan [11/2000-12/2004] 2.0 FSI [07/2002-12/2004] - 1984 cc - 110 kw - 150 ps - AWA
AUDI A4 (8E2, B6) Sedan [11/2000-12/2004] 2.0 [11/2000-12/2004] - 1984 cc - 96 kw - 130 ps - ALT
AUDI A4 (8EC, B7) Sedan [11/2004-06/2008] 1.8 T quattro [11/2004-06/2008] - 1781 cc - 120 kw - 163 ps - BFB
AUDI A4 (8EC, B7) Sedan [11/2004-06/2008] 1.8 T [11/2004-06/2008] - 1781 cc - 120 kw - 163 ps - BFB
AUDI A4 (8EC, B7) Sedan [11/2004-06/2008] 2.0 [11/2004-06/2008] - 1984 cc - 96 kw - 130 ps - ALT
AUDI A4 Avant (8E5, B6) Kombi [04/2001-12/2004] 1.8 T quattro [07/2002-12/2004] - 1781 cc - 120 kw - 163 ps - BFB
AUDI A4 Avant (8E5, B6) Kombi [04/2001-12/2004] 1.8 T quattro [09/2001-07/2002] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AVJ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) Kombi [04/2001-12/2004] 1.8 T quattro [11/2002-12/2004] - 1781 cc - 140 kw - 190 ps - BEX
AUDI A4 Avant (8E5, B6) Kombi [04/2001-12/2004] 1.8 T [07/2002-12/2004] - 1781 cc - 120 kw - 163 ps - BFB
AUDI A4 Avant (8E5, B6) Kombi [04/2001-12/2004] 1.8 T [09/2001-07/2002] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AVJ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) Kombi [04/2001-12/2004] 1.8 T [11/2002-12/2004] - 1781 cc - 140 kw - 190 ps - BEX
AUDI A4 Avant (8E5, B6) Kombi [04/2001-12/2004] 2.0 FSI [07/2002-12/2004] - 1984 cc - 110 kw - 150 ps - AWA
AUDI A4 Avant (8E5, B6) Kombi [04/2001-12/2004] 2.0 [09/2001-12/2004] - 1984 cc - 96 kw - 130 ps - ALT
AUDI A4 Avant (8ED, B7) Kombi [11/2004-06/2008] 1.8 T quattro [11/2004-06/2008] - 1781 cc - 120 kw - 163 ps - BFB
AUDI A4 Avant (8ED, B7) Kombi [11/2004-06/2008] 1.8 T [11/2004-06/2008] - 1781 cc - 120 kw - 163 ps - BFB
AUDI A4 Avant (8ED, B7) Kombi [11/2004-06/2008] 2.0 [11/2004-06/2008] - 1984 cc - 96 kw - 130 ps - ALT
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) Cabriolet [04/2002-03/2009] 1.8 T quattro [05/2003-03/2009] - 1781 cc - 120 kw - 163 ps - BFB
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) Cabriolet [04/2002-03/2009] 1.8 T [07/2002-03/2009] - 1781 cc - 120 kw - 163 ps - BFB
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) Cabriolet [04/2002-03/2009] 2.0 [09/2004-12/2005] - 1984 cc - 96 kw - 130 ps - ALT
AUDI A6 (4B2, C5) Sedan [01/1997-01/2005] 1.8 T quattro [02/1997-01/2005] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AEB, ANB, APU, ARK, AWT
AUDI A6 (4B2, C5) Sedan [01/1997-01/2005] 1.8 T [01/1997-01/2005] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AEB, ANB, APU, ARK, AWL, AWT
AUDI A6 (4B2, C5) Sedan [01/1997-01/2005] 2.0 [08/2001-01/2005] - 1984 cc - 96 kw - 130 ps - ALT
AUDI A6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005] 1.8 T quattro [12/1997-01/2005] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AEB, ANB, APU, ARK, AWT
AUDI A6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005] 1.8 T [12/1997-01/2005] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AEB, ANB, APU, ARK, AWT
AUDI A6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005] 2.0 [08/2001-01/2005] - 1984 cc - 96 kw - 130 ps - ALT
AUDI A8 (4E_) Sedan [10/2002-07/2010] 3.0 [07/2003-05/2005] - 2976 cc - 162 kw - 220 ps - ASN
AUDI A8 (4E_) Sedan [10/2002-07/2010] 3.0 [07/2003-05/2006] - 2976 cc - 160 kw - 218 ps - BBJ
AUDI A8 (4E_) Sedan [10/2002-07/2010] 3.7 quattro [10/2002-05/2006] - 3697 cc - 206 kw - 280 ps - BFL
AUDI A8 (4E_) Sedan [10/2002-07/2010] 4.2 quattro [10/2002-07/2010] - 4172 cc - 246 kw - 335 ps - BFM
AUDI TT (8N3) Coupé [10/1998-06/2006] 3.2 VR6 quattro [07/2003-06/2006] - 3189 cc - 184 kw - 250 ps - BHE
AUDI TT Roadster (8N9) Cabriolet [10/1999-06/2006] 3.2 VR6 quattro [07/2003-06/2006] - 3189 cc - 184 kw - 250 ps - BHE
BMW 5 (E60) Sedan [07/2003-03/2010] 545 i [09/2003-03/2010] - 4398 cc - 245 kw - 333 ps - N62 B44 A
BMW 5 Touring (E61) Kombi [06/2004-] 545 i [06/2004-] - 4398 cc - 245 kw - 333 ps - N62 B44 A
BMW 6 (E63) Coupé [01/2004-] 645 Ci [01/2004-] - 4398 cc - 245 kw - 333 ps - N62 B44 A
BMW 6 Cabriolet (E64) Cabriolet [04/2004-] 645 Ci [04/2004-] - 4398 cc - 245 kw - 333 ps - N62 B44 A
SEAT LEON (1M1) Halvkombi [11/1999-06/2006] 2.8 Cupra 4 [02/2001-06/2006] - 2792 cc - 150 kw - 204 ps - AUE
SEAT LEON (1P1) Halvkombi [05/2005-12/2012] 1.6 [07/2005-12/2012] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - BSE, BSF, CCSA, CMXA
SKODA OCTAVIA (1U2) Halvkombi [09/1996-12/2010] 1.6 [11/2000-12/2010] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - AVU, BFQ
SKODA OCTAVIA (1U2) Halvkombi [09/1996-12/2010] 2.0 [04/1999-05/2007] - 1984 cc - 85 kw - 116 ps - AEG, APK, AQY, AZH, AZJ
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) Kombi [07/1998-12/2010] 1.6 [09/2000-12/2010] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - AVU, BFQ
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) Kombi [07/1998-12/2010] 2.0 4x4 [01/2000-12/2010] - 1984 cc - 88 kw - 120 ps - ATF
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) Kombi [07/1998-12/2010] 2.0 4x4 [08/2000-09/2004] - 1984 cc - 85 kw - 116 ps - AZH, AZJ
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) Kombi [07/1998-12/2010] 2.0 [04/1999-05/2007] - 1984 cc - 85 kw - 116 ps - AEG, APK, AQY, AZH, AZJ
SKODA SUPERB (3U4) Sedan [12/2001-03/2008] 1.8 T [12/2001-03/2008] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AWT
VW BORA (1J2) Sedan [10/1998-09/2005] 1.6 [08/2000-05/2005] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - AVU, BFQ
VW BORA (1J2) Sedan [10/1998-09/2005] 1.6 [10/1998-05/2005] - 1595 cc - 74 kw - 101 ps - AEH, AKL, APF
VW BORA (1J2) Sedan [10/1998-09/2005] 2.0 4motion [04/2000-05/2005] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - AZH, AZJ
VW BORA (1J2) Sedan [10/1998-09/2005] 2.0 [10/1998-05/2005] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - APK, AQY, AZG, AZH, AZJ, BBW
VW BORA (1J2) Sedan [10/1998-09/2005] 2.3 V5 4motion [10/2000-05/2005] - 2324 cc - 125 kw - 170 ps - AQN
VW BORA (1J2) Sedan [10/1998-09/2005] 2.8 V6 4motion [03/1999-05/2005] - 2792 cc - 150 kw - 204 ps - AQP, AUE, BDE
VW BORA Kombi (1J6) Kombi [05/1999-05/2005] 1.6 [05/1999-05/2005] - 1595 cc - 74 kw - 100 ps - AEH, APF
VW BORA Kombi (1J6) Kombi [05/1999-05/2005] 1.6 [08/2000-05/2005] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - AVU, BFQ
VW BORA Kombi (1J6) Kombi [05/1999-05/2005] 2.0 4motion [04/2000-05/2005] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - AZH, AZJ
VW BORA Kombi (1J6) Kombi [05/1999-05/2005] 2.0 [05/1999-05/2005] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - APK, AQY, AZH, AZJ
VW BORA Kombi (1J6) Kombi [05/1999-05/2005] 2.3 V5 4motion [10/2000-05/2005] - 2324 cc - 125 kw - 170 ps - AQN
VW BORA Kombi (1J6) Kombi [05/1999-05/2005] 2.8 V6 4motion [05/1999-05/2005] - 2792 cc - 150 kw - 204 ps - AQP, AUE, BDE
VW GOLF IV (1J1) Halvkombi [08/1997-06/2005] 1.6 [08/1997-05/2004] - 1595 cc - 74 kw - 100 ps - AEH, AKL, APF
VW GOLF IV (1J1) Halvkombi [08/1997-06/2005] 1.6 [08/2000-06/2005] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - AVU, BFQ
VW GOLF IV (1J1) Halvkombi [08/1997-06/2005] 2.0 4motion [10/2000-06/2005] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - AZH, AZJ
VW GOLF IV (1J1) Halvkombi [08/1997-06/2005] 2.0 [07/1998-05/2004] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - APK, AQY, AZG, AZJ, BER
VW GOLF IV (1J1) Halvkombi [08/1997-06/2005] 2.3 V5 4motion [10/2000-06/2005] - 2324 cc - 125 kw - 170 ps - AQN
VW GOLF IV (1J1) Halvkombi [08/1997-06/2005] 2.8 V6 4motion [03/1999-06/2005] - 2792 cc - 150 kw - 204 ps - AQP, AUE, BDE
VW GOLF IV (1J1) Halvkombi [08/1997-06/2005] 3.2 R32 4motion [09/2002-06/2005] - 3189 cc - 177 kw - 241 ps - BFH, BML
VW GOLF IV Variant (1J5) Kombi [05/1999-06/2006] 1.6 [05/1999-04/2002] - 1595 cc - 74 kw - 101 ps - AEH, AKL, APF
VW GOLF IV Variant (1J5) Kombi [05/1999-06/2006] 1.6 [08/2000-06/2006] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - AVU, BFQ
VW GOLF IV Variant (1J5) Kombi [05/1999-06/2006] 2.0 4motion [10/2000-06/2006] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - AZH, AZJ
VW GOLF IV Variant (1J5) Kombi [05/1999-06/2006] 2.0 Bi-Fuel [02/2002-06/2006] - 1984 cc - 85 kw - 116 ps - BEH
VW GOLF IV Variant (1J5) Kombi [05/1999-06/2006] 2.0 [05/1999-06/2006] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - APK, AQY, AZJ
VW GOLF IV Variant (1J5) Kombi [05/1999-06/2006] 2.3 V5 4motion [10/2000-06/2006] - 2324 cc - 125 kw - 170 ps - AQN
VW GOLF IV Variant (1J5) Kombi [05/1999-06/2006] 2.8 V6 4motion [05/1999-06/2006] - 2792 cc - 150 kw - 204 ps - AQP, AUE, BDE
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) Halvkombi [01/1998-09/2010] 1.6 [06/2000-09/2010] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - AYD, BFS
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) Halvkombi [01/1998-09/2010] 1.6 [10/1999-09/2000] - 1595 cc - 74 kw - 100 ps - AWH
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) Halvkombi [01/1998-09/2010] 2.0 [01/1998-09/2010] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - AEG, AQY, AVH, AZJ, BEJ, BER, BHP, CBPA
VW NEW BEETLE Cabriolet (1Y7) Cabriolet [09/2002-10/2010] 1.6 [01/2003-09/2010] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - BFS
VW NEW BEETLE Cabriolet (1Y7) Cabriolet [09/2002-10/2010] 2.0 [09/2002-10/2010] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - AZJ, BEV
VW PASSAT (3B3) Sedan [11/2000-05/2005] 1.8 T 20V [11/2000-05/2005] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AWL, AWT
VW PASSAT (3B3) Sedan [11/2000-05/2005] 2.0 [11/2001-05/2005] - 1984 cc - 96 kw - 130 ps - ALT
VW PASSAT Variant (3B6) Kombi [10/2000-08/2005] 1.8 T 20V [11/2000-05/2005] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AWT
VW PASSAT Variant (3B6) Kombi [10/2000-08/2005] 2.0 [11/2001-05/2005] - 1984 cc - 96 kw - 130 ps - ALT

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
NGK 93028 - Lambdasond
1 858 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
71 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93146 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
24 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93261 - Lambdasond
1 650 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
84 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93395 - Lambdasond
1 748 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
80 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93419 - Lambdasond
1 594 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
81 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93433 - Lambdasond
2 060 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
23 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93521 - Lambdasond
1 678 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
81 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93568 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
99 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93678 - Lambdasond
1 996 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
80 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93687 - Lambdasond
1 806 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
80 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93978 - Lambdasond
1 848 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
97 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94015 - Lambdasond
1 906 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
57 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94276 - Lambdasond
1 869 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
27 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94286 - Lambdasond
2 011 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
58 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94364 - Lambdasond
1 973 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
95 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94735 - Lambdasond
1 463 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
25 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94813 - Lambdasond
2 094 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
89 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94826 - Lambdasond
2 080 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
88 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94899 - Lambdasond
1 923 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
67 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94904 - Lambdasond
2 284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
40 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94971 - Lambdasond
1 883 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
95 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94995 - Lambdasond
2 073 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
24 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95175 - Lambdasond
1 691 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
72 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95224 - Lambdasond
2 066 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
45 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95357 - Lambdasond
2 483 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
48 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95599 - Lambdasond
1 789 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
35 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95616 - Lambdasond
2 303 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
68 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95628 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
44 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96065 - Lambdasond
4 804 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
66 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96230 - Lambdasond
1 726 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
86 Recension(er)
Lägg i varukorg