VDO A2C59513304Z - Lambdasond Visa större

VDO A2C59513304Z - Lambdasond

1 293 kr inkl.moms

A2C59513304Z

Viewed products

VDO A2C59513304Z - Lambdasond
1 034 kr

Specifikation

Längd [mm] 980
Antal kablar 4

OEM-nummer

BERU 0824010022
BERU 0824010026
BERU 0824010180
BOSCH 0258003513
BOSCH 0258003515
BOSCH 0258003573
BOSCH 0258003870
FACET 107314
FACET 107411
FACET 107957
FAE 77270
FAE 77271
FAE 77275
HELLA 6PA009165261
HELLA 6PA009166221
MAGNETI MARELLI 460000206010
MAGNETI MARELLI 460000285010
MERCEDES-BENZ 0005405817
MERCEDES-BENZ 0005406417
MERCEDES-BENZ 0005406517
MERCEDES-BENZ A0005405817
MERCEDES-BENZ A0005406417
MERCEDES-BENZ A0005406517
NGK 0206
NGK 0285
VDO A2C59513304
VDO A2C59513304Z

Lämplig för dessa modeller

MERCEDES-BENZ C-KLASS (W202) Sedan [03/1993-05/2000] C 180 (202.018) [03/1993-05/2000] - 1799 cc - 90 kw - 122 ps - M 111.920, M 111.921
MERCEDES-BENZ C-KLASS (W202) Sedan [03/1993-05/2000] C 180 (202.018) [11/1994-05/2000] - 1799 cc - 89 kw - 121 ps - M 111.921
MERCEDES-BENZ C-KLASS (W202) Sedan [03/1993-05/2000] C 200 (202.020) [01/1994-05/2000] - 1998 cc - 100 kw - 136 ps - M 111.941, M 111.945
MERCEDES-BENZ C-KLASS (W202) Sedan [03/1993-05/2000] C 200 Kompressor (202.025) [10/1995-05/2000] - 1998 cc - 132 kw - 180 ps - M 111.944
MERCEDES-BENZ C-KLASS (W202) Sedan [03/1993-05/2000] C 200 Kompressor (202.025) [11/1996-05/2000] - 1998 cc - 141 kw - 192 ps - M 111.944
MERCEDES-BENZ C-KLASS (W202) Sedan [03/1993-05/2000] C 220 (202.022) [03/1993-05/2000] - 2199 cc - 110 kw - 150 ps - M 111.961
MERCEDES-BENZ C-KLASS (W202) Sedan [03/1993-05/2000] C 230 Kompressor (202.024) [10/1995-05/2000] - 2295 cc - 142 kw - 193 ps - M 111.975
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Buss (901, 902) Buss [01/1995-05/2006] 214 [02/1995-05/2006] - 2295 cc - 105 kw - 143 ps - M 111.979
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Flak/chassi (901, 902) Flak/chassi [01/1995-05/2006] 214 [02/1995-05/2006] - 2295 cc - 105 kw - 143 ps - M 111.979
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skåp (901, 902) Skåp [01/1995-05/2006] 214 [02/1995-05/2006] - 2295 cc - 105 kw - 143 ps - M 111.979, M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Buss (903) Buss [01/1995-05/2006] 314 [02/1995-05/2006] - 2295 cc - 105 kw - 143 ps - M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Flak/chassi (903) Flak/chassi [01/1995-05/2006] 314 [02/1995-05/2006] - 2295 cc - 105 kw - 143 ps - M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skåp (903) Skåp [01/1995-05/2006] 314 [02/1995-05/2006] - 2295 cc - 105 kw - 143 ps - M 111.979, M 111.984
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Buss (904) Buss [02/1996-05/2006] 414 [02/1996-05/2006] - 2295 cc - 105 kw - 143 ps - M 111.979
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Flak/chassi (904) Flak/chassi [02/1996-05/2006] 414 4x4 [05/1997-05/2006] - 2295 cc - 105 kw - 143 ps - M 111.979
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Flak/chassi (904) Flak/chassi [02/1996-05/2006] 414 [02/1996-05/2006] - 2295 cc - 105 kw - 143 ps - M 111.979
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skåp (904) Skåp [02/1996-05/2006] 414 4x4 [05/1997-05/2006] - 2295 cc - 105 kw - 143 ps - M 111.979
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skåp (904) Skåp [02/1996-05/2006] 414 [02/1996-05/2006] - 2295 cc - 105 kw - 143 ps - M 111.979
MERCEDES-BENZ V-KLASS (638/2) Minibus, minivan [02/1996-07/2003] V 200 (638.214, 638.294) [02/1997-07/2003] - 1998 cc - 95 kw - 129 ps - M 111.948, M 111.950
MERCEDES-BENZ V-KLASS (638/2) Minibus, minivan [02/1996-07/2003] V 230 (638.234, 638.294) [10/1996-07/2003] - 2295 cc - 105 kw - 143 ps - M 111.978
MERCEDES-BENZ V-KLASS (638/2) Minibus, minivan [02/1996-07/2003] V 280 (638.244, 638.294) [08/1997-07/2003] - 2792 cc - 128 kw - 174 ps - M 104.900
MERCEDES-BENZ VITO Buss (638) Buss [02/1996-07/2003] 113 2.0 (638.114, 638.194) [02/1996-07/2003] - 1998 cc - 95 kw - 129 ps - M 111.948, M 111.950
MERCEDES-BENZ VITO Buss (638) Buss [02/1996-07/2003] 114 2.3 (638.134, 638.194) [12/1996-07/2003] - 2295 cc - 105 kw - 143 ps - M 111.978
MERCEDES-BENZ VITO Skåp (638) Skåp [03/1997-07/2003] 113 2.0 (638.014, 638.094) [03/1997-07/2003] - 1998 cc - 95 kw - 129 ps - M 111.948, M 111.950
MERCEDES-BENZ VITO Skåp (638) Skåp [03/1997-07/2003] 114 2.3 (638.034, 638.094) [03/1997-07/2003] - 2295 cc - 105 kw - 143 ps - M 111.978
VW LT 28-35 II Buss (2DB, 2DE, 2DK) Buss [04/1996-07/2006] 2.3 [05/1996-07/2006] - 2295 cc - 105 kw - 143 ps - AGL
VW LT 28-46 II Flak/chassi (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) Flak/chassi [04/1996-07/2006] 2.3 [06/1996-07/2006] - 2295 cc - 105 kw - 143 ps - AGL
VW LT 28-46 II Skåp (2DA, 2DD, 2DH) Skåp [04/1996-07/2006] 2.3 [05/1996-07/2006] - 2295 cc - 105 kw - 143 ps - AGL

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
NGK 93028 - Lambdasond
1 858 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
22 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93146 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
82 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93261 - Lambdasond
1 650 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
42 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93395 - Lambdasond
1 748 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
93 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93419 - Lambdasond
1 594 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
34 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93433 - Lambdasond
2 060 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
18 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93521 - Lambdasond
1 678 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
81 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93568 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
94 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93678 - Lambdasond
1 996 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
80 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93687 - Lambdasond
1 806 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
94 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93978 - Lambdasond
1 848 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
36 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94015 - Lambdasond
1 906 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
56 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94276 - Lambdasond
1 869 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
82 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94286 - Lambdasond
2 011 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
51 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94364 - Lambdasond
1 973 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
88 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94735 - Lambdasond
1 463 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
81 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94813 - Lambdasond
2 094 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
75 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94826 - Lambdasond
2 080 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
15 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94899 - Lambdasond
1 923 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
52 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94904 - Lambdasond
2 284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
50 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94971 - Lambdasond
1 883 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
92 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94995 - Lambdasond
2 073 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
74 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95175 - Lambdasond
1 691 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
64 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95224 - Lambdasond
2 066 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
50 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95357 - Lambdasond
2 483 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
41 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95599 - Lambdasond
1 789 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
71 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95616 - Lambdasond
2 303 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
49 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95628 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
67 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96065 - Lambdasond
4 804 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
35 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96230 - Lambdasond
1 726 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
65 Recension(er)
Lägg i varukorg