VDO A2C59513314Z - Lambdasond Visa större

VDO A2C59513314Z - Lambdasond

2 195 kr inkl.moms

A2C59513314Z

Viewed products

VDO A2C59513314Z - Lambdasond
1 756 kr

Specifikation

Längd [mm] 1525
Antal kablar 4

OEM-nummer

AUDI 06C906265C
BERU 0824010213
BOSCH 0258005730
BOSCH 0258006239
BOSCH 0258006261
BOSCH 0258006307
BOSCH 0258006465
BOSCH 0258006582
BOSCH 0258006663
FAE 77143
FAE 77144
FAE 77145
FAE 77147
MAGNETI MARELLI 460000402010
MAGNETI MARELLI 460001883010
NGK 0391
NGK 0399
NGK 0402
NGK 1883
SEAT 06A906262AQ
SEAT 6K0906262B
VDO A2C59513314
VDO A2C59513314Z
VW 06A906262AQ

Lämplig för dessa modeller

AUDI A4 (8E2, B6) Sedan [11/2000-12/2004] 3.0 quattro [04/2001-12/2004] - 2976 cc - 160 kw - 218 ps - BBJ
AUDI A4 (8E2, B6) Sedan [11/2000-12/2004] 3.0 quattro [11/2000-12/2004] - 2976 cc - 162 kw - 220 ps - ASN
AUDI A4 (8E2, B6) Sedan [11/2000-12/2004] 3.0 [04/2001-12/2004] - 2976 cc - 160 kw - 218 ps - BBJ
AUDI A4 (8E2, B6) Sedan [11/2000-12/2004] 3.0 [11/2000-12/2004] - 2976 cc - 162 kw - 220 ps - ASN
AUDI A4 (8EC, B7) Sedan [11/2004-06/2008] 3.0 quattro [11/2004-07/2006] - 2976 cc - 160 kw - 218 ps - BBJ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) Kombi [04/2001-12/2004] 3.0 quattro [04/2001-12/2004] - 2976 cc - 160 kw - 218 ps - BBJ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) Kombi [04/2001-12/2004] 3.0 quattro [09/2001-12/2004] - 2976 cc - 162 kw - 220 ps - ASN
AUDI A4 Avant (8E5, B6) Kombi [04/2001-12/2004] 3.0 [04/2001-12/2004] - 2976 cc - 160 kw - 218 ps - BBJ
AUDI A4 Avant (8E5, B6) Kombi [04/2001-12/2004] 3.0 [09/2001-12/2004] - 2976 cc - 162 kw - 220 ps - ASN
AUDI A4 Avant (8ED, B7) Kombi [11/2004-06/2008] 3.0 quattro [11/2004-07/2006] - 2976 cc - 160 kw - 218 ps - BBJ
AUDI A4 Avant (8ED, B7) Kombi [11/2004-06/2008] 3.0 [11/2004-05/2006] - 2976 cc - 160 kw - 218 ps - BBJ
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) Cabriolet [04/2002-03/2009] 3.0 quattro [05/2003-12/2005] - 2976 cc - 162 kw - 220 ps - ASN
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) Cabriolet [04/2002-03/2009] 3.0 [04/2002-12/2005] - 2976 cc - 162 kw - 220 ps - ASN
AUDI A8 (4E_) Sedan [10/2002-07/2010] 6.0 W12 quattro [12/2003-07/2010] - 5998 cc - 331 kw - 450 ps - BHT
SEAT CORDOBA (6K2) Sedan [06/1999-10/2002] 1.0 [06/1999-10/2002] - 999 cc - 37 kw - 50 ps - ALD, ANV, AUC
SEAT CORDOBA (6K2) Sedan [06/1999-10/2002] 1.4 [06/1999-10/2002] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AKK, ANW, AUD
SEAT CORDOBA (6K2) Sedan [06/1999-10/2002] 1.6 [06/1999-10/2002] - 1595 cc - 74 kw - 101 ps - AEH, AKL, APF, AUR
SEAT CORDOBA (6K2) Sedan [06/1999-10/2002] 1.8 T 20V Cupra [07/2000-10/2002] - 1781 cc - 115 kw - 156 ps - AQX, AYP
SEAT CORDOBA Vario (6K5) Kombi [06/1999-12/2002] 1.4 [06/1999-12/2002] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AKK, ANW, AUD
SEAT CORDOBA Vario (6K5) Kombi [06/1999-12/2002] 1.6 [06/1999-12/2002] - 1595 cc - 74 kw - 101 ps - AEH, AKL, APF, AUR
SEAT IBIZA III (6K1) Halvkombi [08/1999-02/2002] 1.0 [08/1999-02/2002] - 999 cc - 37 kw - 50 ps - ALD, ANV, AUC
SEAT IBIZA III (6K1) Halvkombi [08/1999-02/2002] 1.4 [08/1999-02/2002] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AKK, ANW, AUD
SEAT IBIZA III (6K1) Halvkombi [08/1999-02/2002] 1.6 [08/1999-02/2002] - 1595 cc - 74 kw - 101 ps - AEH, AKL, APF, AUR
SEAT IBIZA III (6K1) Halvkombi [08/1999-02/2002] 1.8 T 20V Cupra [07/2000-02/2002] - 1781 cc - 115 kw - 156 ps - AQX, AYP
SEAT INCA (6K9) Skåp [11/1995-06/2003] 1.4 i [11/1995-06/2003] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKV, APQ, AUD
VW CADDY II Kombi (9K9B) Kombi [11/1995-01/2004] 1.4 [11/1995-01/2004] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKV, APQ, AUD
VW CADDY II Skåp (9K9A) Skåp [11/1995-01/2004] 60 1.4 [11/1995-01/2004] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, APQ, AUD
VW LUPO (6X1, 6E1) Halvkombi [09/1998-07/2005] 1.4 16V [09/1998-07/2005] - 1390 cc - 55 kw - 75 ps - AHW, AKQ, APE, AUA, BBY
VW POLO CLASSIC (6KV2) Sedan [11/1995-07/2006] 100 1.6 [12/1995-09/2001] - 1595 cc - 74 kw - 100 ps - AEH, AFT, AKL, APF, AUR
VW POLO CLASSIC (6KV2) Sedan [11/1995-07/2006] 60 1.4 [12/1995-09/2001] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKK, AKV, ANW, APQ, AUD
VW POLO Variant (6KV5) Kombi [04/1997-09/2001] 1.4 [05/1997-09/2001] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKK, AKV, ANW, APQ, AUD
VW POLO Variant (6KV5) Kombi [04/1997-09/2001] 1.6 [05/1997-09/2001] - 1595 cc - 74 kw - 101 ps - AEH, AFT, AKL, APF, AUR

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
NGK 93028 - Lambdasond
1 858 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
45 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93146 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
79 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93261 - Lambdasond
1 650 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
49 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93395 - Lambdasond
1 748 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
18 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93419 - Lambdasond
1 594 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
41 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93433 - Lambdasond
2 060 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
44 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93521 - Lambdasond
1 678 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
91 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93568 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
23 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93678 - Lambdasond
1 996 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
52 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93687 - Lambdasond
1 806 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
46 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93978 - Lambdasond
1 848 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
70 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94015 - Lambdasond
1 906 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
86 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94276 - Lambdasond
1 869 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
88 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94286 - Lambdasond
2 011 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
79 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94364 - Lambdasond
1 973 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
72 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94735 - Lambdasond
1 463 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
33 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94813 - Lambdasond
2 094 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
29 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94826 - Lambdasond
2 080 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
51 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94899 - Lambdasond
1 923 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
74 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94904 - Lambdasond
2 284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
35 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94971 - Lambdasond
1 883 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
15 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94995 - Lambdasond
2 073 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
99 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95175 - Lambdasond
1 691 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
87 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95224 - Lambdasond
2 066 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
78 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95357 - Lambdasond
2 483 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
29 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95599 - Lambdasond
1 789 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
62 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95616 - Lambdasond
2 303 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
29 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95628 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
41 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96065 - Lambdasond
4 804 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
40 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96230 - Lambdasond
1 726 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
47 Recension(er)
Lägg i varukorg