VDO A2C59513319Z - Lambdasond Visa större

VDO A2C59513319Z - Lambdasond

1 215 kr inkl.moms

A2C59513319Z

Viewed products

VDO A2C59513319Z - Lambdasond
972 kr

Specifikation

Längd [mm] 500
Antal kablar 4

OEM-nummer

AUDI 06A906262AT
BOSCH 0258005730
BOSCH 0258006201
BOSCH 0258006251
BOSCH 0258006270
BOSCH 0258006300
BOSCH 0258006316
BOSCH 0258006392
FACET 107920
FAE 77148
FAE 77201
FAE 77202
MAGNETI MARELLI 460001885010
NGK 1885
SEAT 030906262M
SKODA 047906265B
SKODA 047906265C
SKODA 06A906262BG
SKODA 06A906262F
VDO A2C59513319
VDO A2C59513319Z
VW 022906262F
VW 030906262M
VW 06A906262BG
VW 06A906262CM
VW 06A906262CN
VW 06A906262CT
VW 06A906262F

Lämplig för dessa modeller

AUDI A3 (8L1) Halvkombi [09/1996-05/2003] S3 quattro [03/1999-04/2002] - 1781 cc - 154 kw - 210 ps - AMK, APY
AUDI TT (8N3) Coupé [10/1998-06/2006] 1.8 T quattro [10/1998-06/2006] - 1781 cc - 165 kw - 224 ps - APX, BAM
AUDI TT Roadster (8N9) Cabriolet [10/1999-06/2006] 1.8 T quattro [10/1999-06/2006] - 1781 cc - 165 kw - 224 ps - APX, BAM
SEAT CORDOBA (6K2) Sedan [06/1999-10/2002] 1.4 [06/1999-10/2002] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AKK, ANW, AUD
SEAT CORDOBA (6L2) Sedan [09/2002-11/2009] 1.2 12V [05/2006-11/2009] - 1198 cc - 51 kw - 70 ps - BXV
SEAT CORDOBA (6L2) Sedan [09/2002-11/2009] 1.2 [10/2002-06/2006] - 1198 cc - 47 kw - 64 ps - AZQ, BME
SEAT CORDOBA Vario (6K5) Kombi [06/1999-12/2002] 1.4 [06/1999-12/2002] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AKK, ANW, AUD
SEAT IBIZA IV (6L1) Halvkombi [02/2002-11/2009] 1.2 12V [05/2006-11/2009] - 1198 cc - 51 kw - 70 ps - BXV
SEAT IBIZA IV (6L1) Halvkombi [02/2002-11/2009] 1.2 [02/2002-06/2006] - 1198 cc - 47 kw - 64 ps - AZQ, BME
SEAT IBIZA V (6J5, 6P5) Halvkombi [03/2008-] 1.2 [03/2008-] - 1198 cc - 51 kw - 70 ps - BZG, CGPA, CJLB
SEAT IBIZA V SPORTCOUPE (6J1, 6P1) Coupé [07/2008-] 1.2 [07/2008-] - 1198 cc - 51 kw - 70 ps - BZG, CGPA, CJLB
SEAT INCA (6K9) Skåp [11/1995-06/2003] 1.4 i [11/1995-06/2003] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKV, APQ, AUD
SKODA FABIA (6Y2) Halvkombi [08/1999-03/2008] 1.0 [12/1999-08/2002] - 996 cc - 37 kw - 50 ps - AQV, ARV
SKODA FABIA (6Y2) Halvkombi [08/1999-03/2008] 1.2 [01/2003-03/2008] - 1198 cc - 47 kw - 64 ps - AZQ, BME
SKODA FABIA (6Y2) Halvkombi [08/1999-03/2008] 1.4 [08/1999-05/2003] - 1397 cc - 50 kw - 68 ps - AME, AQW, ATZ
SKODA FABIA (6Y2) Halvkombi [08/1999-03/2008] 1.4 [08/2000-08/2002] - 1397 cc - 44 kw - 60 ps - AZE, AZF
SKODA FABIA Combi (6Y5) Kombi [04/2000-12/2007] 1.2 [01/2003-12/2007] - 1198 cc - 47 kw - 64 ps - AZQ, BME
SKODA FABIA Combi (6Y5) Kombi [04/2000-12/2007] 1.4 [04/2000-03/2003] - 1397 cc - 44 kw - 60 ps - AZE, AZF
SKODA FABIA Combi (6Y5) Kombi [04/2000-12/2007] 1.4 [04/2000-05/2003] - 1397 cc - 50 kw - 68 ps - AME, AQW, ATZ
SKODA FABIA Combi Kombi [10/2007-12/2014] 1.2 [10/2007-12/2014] - 1198 cc - 51 kw - 70 ps - BZG, CEVA, CGPA, CHTA
SKODA FABIA Halvkombi [12/2006-12/2014] 1.2 [01/2007-12/2014] - 1198 cc - 51 kw - 70 ps - BZG, CEVA, CGPA, CHTA
SKODA FABIA Praktik Skåp [07/2001-12/2007] 1.2 [01/2003-12/2007] - 1198 cc - 47 kw - 64 ps - AZQ, BME
SKODA FABIA Praktik Skåp [07/2001-12/2007] 1.4 [07/2001-05/2003] - 1397 cc - 50 kw - 68 ps - AME, AQW, ATZ
SKODA FABIA Sedan (6Y3) Sedan [10/1999-12/2007] 1.2 [01/2003-12/2007] - 1198 cc - 47 kw - 64 ps - AZQ, BME
SKODA FABIA Sedan (6Y3) Sedan [10/1999-12/2007] 1.4 [04/2000-08/2002] - 1397 cc - 44 kw - 60 ps - AZE, AZF
SKODA FABIA Sedan (6Y3) Sedan [10/1999-12/2007] 1.4 [07/2001-05/2003] - 1397 cc - 50 kw - 68 ps - AME, AQW, ATZ
SKODA OCTAVIA (1U2) Halvkombi [09/1996-12/2010] 1.4 [04/1999-03/2001] - 1397 cc - 44 kw - 60 ps - AMD
SKODA OCTAVIA (1U2) Halvkombi [09/1996-12/2010] 2.0 [04/1999-05/2007] - 1984 cc - 85 kw - 116 ps - AEG, APK, AQY, AZH, AZJ
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) Kombi [07/1998-12/2010] 2.0 [04/1999-05/2007] - 1984 cc - 85 kw - 116 ps - AEG, APK, AQY, AZH, AZJ
SKODA ROOMSTER (5J) Minibus, minivan [03/2006-] 1.2 [05/2006-01/2007] - 1198 cc - 47 kw - 64 ps - BME
VW BORA (1J2) Sedan [10/1998-09/2005] 2.0 [10/1998-05/2005] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - APK, AQY, AZG, AZH, AZJ, BBW
VW BORA Kombi (1J6) Kombi [05/1999-05/2005] 2.0 [05/1999-05/2005] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - APK, AQY, AZH, AZJ
VW CADDY II Kombi (9K9B) Kombi [11/1995-01/2004] 1.4 [11/1995-01/2004] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKV, APQ, AUD
VW CADDY II Skåp (9K9A) Skåp [11/1995-01/2004] 60 1.4 [11/1995-01/2004] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, APQ, AUD
VW GOLF IV (1J1) Halvkombi [08/1997-06/2005] 2.0 [07/1998-05/2004] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - APK, AQY, AZG, AZJ, BER
VW GOLF IV Variant (1J5) Kombi [05/1999-06/2006] 2.0 Bi-Fuel [02/2002-06/2006] - 1984 cc - 85 kw - 116 ps - BEH
VW GOLF IV Variant (1J5) Kombi [05/1999-06/2006] 2.0 [05/1999-06/2006] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - APK, AQY, AZJ
VW GOLF V (1K1) Halvkombi [10/2003-02/2009] 3.2 R32 4motion [11/2005-11/2008] - 3189 cc - 184 kw - 250 ps - BUB, CBRA
VW LUPO (6X1, 6E1) Halvkombi [09/1998-07/2005] 1.6 GTI [09/2000-07/2005] - 1598 cc - 92 kw - 125 ps - AVY
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) Halvkombi [01/1998-09/2010] 1.8 T [10/1999-09/2010] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AGU, APH, AVC, AWU, AWV, BKF
VW NEW BEETLE Cabriolet (1Y7) Cabriolet [09/2002-10/2010] 2.0 [09/2002-10/2010] - 1984 cc - 85 kw - 115 ps - AZJ, BEV
VW NEW BEETLE Cabriolet (1Y7) Cabriolet [09/2002-10/2010] 2.5 [07/2005-09/2010] - 2480 cc - 110 kw - 150 ps - BPR, BPS
VW POLO (9N_) Halvkombi [10/2001-01/2012] 1.2 12V [10/2001-07/2007] - 1198 cc - 47 kw - 64 ps - AZQ, BME

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
NGK 93028 - Lambdasond
1 858 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
33 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93146 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
74 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93261 - Lambdasond
1 650 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
73 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93395 - Lambdasond
1 748 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
23 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93419 - Lambdasond
1 594 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
17 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93433 - Lambdasond
2 060 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
56 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93521 - Lambdasond
1 678 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
19 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93568 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
63 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93678 - Lambdasond
1 996 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
95 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93687 - Lambdasond
1 806 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
20 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93978 - Lambdasond
1 848 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
72 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94015 - Lambdasond
1 906 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
46 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94276 - Lambdasond
1 869 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
73 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94286 - Lambdasond
2 011 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
54 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94364 - Lambdasond
1 973 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
98 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94735 - Lambdasond
1 463 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
50 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94813 - Lambdasond
2 094 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
48 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94826 - Lambdasond
2 080 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
61 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94899 - Lambdasond
1 923 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
62 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94904 - Lambdasond
2 284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
17 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94971 - Lambdasond
1 883 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
23 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94995 - Lambdasond
2 073 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
62 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95175 - Lambdasond
1 691 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
42 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95224 - Lambdasond
2 066 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
40 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95357 - Lambdasond
2 483 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
32 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95599 - Lambdasond
1 789 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
92 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95616 - Lambdasond
2 303 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
61 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95628 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
32 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96065 - Lambdasond
4 804 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
99 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96230 - Lambdasond
1 726 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
76 Recension(er)
Lägg i varukorg