VDO A2C59513322Z - Lambdasond Visa större

VDO A2C59513322Z - Lambdasond

1 273 kr inkl.moms

A2C59513322Z

Viewed products

VDO A2C59513322Z - Lambdasond
1 018 kr

Specifikation

Längd [mm] 630
Antal kablar 4

OEM-nummer

BERU 0824010152
BERU 0824010214
BOSCH 0258005730
FACET 107214
FACET 107671
FAE 77160
FAE 77219
FIAT 46481458
FIAT 46521170
FIAT 46750249
FIAT 46774531
LANCIA 46521170
LANCIA 46750249
MAGNETI MARELLI 460000223010
MAGNETI MARELLI 460000489010
MAGNETI MARELLI 460001762010
NGK 0223
NGK 0489
NGK 1760
NGK 1762
VDO A2C59513322
VDO A2C59513322Z

Lämplig för dessa modeller

FIAT ALBEA (178_) Sedan [04/1996-12/2009] 1.4 [04/1996-12/2009] - 1372 cc - 51 kw - 69 ps - 178 B2.000
FIAT ALBEA (178_) Sedan [04/1996-12/2009] 1.6 16V [09/1998-12/2009] - 1581 cc - 78 kw - 106 ps - 178 B3.000
FIAT BRAVA (182) Halvkombi [10/1995-06/2003] 1.2 16V 80 [12/1998-12/2002] - 1242 cc - 60 kw - 82 ps - 182 B2.000
FIAT BRAVA (182) Halvkombi [10/1995-06/2003] 1.6 16V (182.BB) [02/1996-10/2001] - 1581 cc - 76 kw - 103 ps - 182 A4.000
FIAT BRAVO I (182) Halvkombi [10/1995-10/2001] 1.6 16V (182.AB) [03/1996-10/2001] - 1581 cc - 76 kw - 103 ps - 182 A4.000
FIAT MAREA (185) Sedan [09/1996-12/2007] 1.6 100 16V Bipower [04/1999-05/2002] - 1581 cc - 76 kw - 103 ps - 185 A3.000, 186 A4.000
FIAT MAREA (185) Sedan [09/1996-12/2007] 1.6 100 16V [09/1996-05/2002] - 1581 cc - 76 kw - 103 ps - 182 A4.000
FIAT MAREA (185) Sedan [09/1996-12/2007] 1.6 [09/2000-08/2002] - 1596 cc - 76 kw - 103 ps - 182 B6.000
FIAT MAREA Weekend (185) Kombi [09/1996-12/2007] 1.6 100 16V [09/1996-05/2002] - 1581 cc - 76 kw - 103 ps - 182 A4.000
FIAT MULTIPLA (186) Minibus, minivan [04/1999-06/2010] 1.6 16V Bipower (186AXC1A) [10/2001-06/2010] - 1596 cc - 76 kw - 103 ps - 182 B6.000
FIAT PALIO (178BX) Halvkombi [04/1996-] 1.4 [04/1996-] - 1372 cc - 51 kw - 69 ps - 178 B2.000
FIAT PALIO (178BX) Halvkombi [04/1996-] 1.6 16V [04/1996-] - 1581 cc - 74 kw - 100 ps - 178 B3.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) Kombi [04/1996-] 1.6 16V (178DYC1A06) [02/2001-] - 1596 cc - 76 kw - 103 ps - 182 B6.000
FIAT PUNTO (188) Halvkombi [09/1999-] 1.8 130 HGT (188.738, .718) [09/1999-] - 1747 cc - 96 kw - 130 ps - 183 A1.000, 188 A6.000
FIAT STILO (192) Halvkombi [10/2001-11/2010] 1.8 16V (192_XC1A) [10/2001-11/2006] - 1747 cc - 98 kw - 133 ps - 192 A4.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) Kombi [01/2003-08/2008] 1.8 16V [01/2003-08/2008] - 1747 cc - 98 kw - 133 ps - 192 A4.000
LANCIA DEDRA (835) Sedan [01/1989-07/1999] 1.6 16V (835EI) [01/1996-07/1999] - 1581 cc - 76 kw - 103 ps - 182 A4.000
LANCIA DEDRA SW (835) Kombi [07/1994-07/1999] 1.6 16V (835EI) [01/1996-07/1999] - 1581 cc - 76 kw - 103 ps - 182 A4.000
LANCIA DELTA II (836) Halvkombi [06/1993-09/1999] 1.6 i.e. (836AP) [03/1996-08/1999] - 1581 cc - 66 kw - 90 ps - 182 A6.000
LANCIA DELTA II (836) Halvkombi [06/1993-09/1999] 1.6 i.e. 16V (836AO) [01/1996-08/1999] - 1581 cc - 76 kw - 103 ps - 182 A4.000
LANCIA LYBRA (839AX) Sedan [07/1999-10/2005] 1.6 16V (839AXA1A) [07/1999-10/2005] - 1581 cc - 76 kw - 103 ps - 182 A4.000
LANCIA LYBRA (839AX) Sedan [07/1999-10/2005] 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) [07/1999-10/2005] - 1747 cc - 96 kw - 131 ps - 839 A4.000, 839 A7.000, 839 A9.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) Kombi [07/1999-10/2005] 1.6 16V (839BXA1A) [07/1999-10/2005] - 1581 cc - 76 kw - 103 ps - 182 A4.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) Kombi [07/1999-10/2005] 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) [07/1999-10/2005] - 1747 cc - 96 kw - 131 ps - 839 A4.000, 839 A7.000

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
NGK 93028 - Lambdasond
1 858 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
78 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93146 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
21 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93261 - Lambdasond
1 650 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
88 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93395 - Lambdasond
1 748 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
25 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93419 - Lambdasond
1 594 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
21 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93433 - Lambdasond
2 060 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
98 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93521 - Lambdasond
1 678 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
24 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93568 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
18 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93678 - Lambdasond
1 996 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
33 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93687 - Lambdasond
1 806 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
99 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93978 - Lambdasond
1 848 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
36 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94015 - Lambdasond
1 906 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
94 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94276 - Lambdasond
1 869 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
67 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94286 - Lambdasond
2 011 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
67 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94364 - Lambdasond
1 973 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
52 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94735 - Lambdasond
1 463 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
20 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94813 - Lambdasond
2 094 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
31 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94826 - Lambdasond
2 080 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
81 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94899 - Lambdasond
1 923 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
41 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94904 - Lambdasond
2 284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
59 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94971 - Lambdasond
1 883 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
19 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94995 - Lambdasond
2 073 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
28 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95175 - Lambdasond
1 691 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
91 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95224 - Lambdasond
2 066 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
63 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95357 - Lambdasond
2 483 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
96 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95599 - Lambdasond
1 789 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
96 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95616 - Lambdasond
2 303 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
30 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95628 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
95 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96065 - Lambdasond
4 804 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
93 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96230 - Lambdasond
1 726 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
92 Recension(er)
Lägg i varukorg