VDO A2C59513326Z - Lambdasond Visa större

VDO A2C59513326Z - Lambdasond

1 796 kr inkl.moms

A2C59513326Z

Viewed products

VDO A2C59513326Z - Lambdasond
1 437 kr

Specifikation

Längd [mm] 470
Antal kablar 4

OEM-nummer

BERU 0824010218
BERU 0824010250
BOSCH 0258005134
BOSCH 0258005135
BOSCH 0258005730
DACIA 8200052063
FACET 107097
FACET 107280
FACET 107594
FAE 77152
FAE 77207
MAGNETI MARELLI 460000415010
MAGNETI MARELLI 460000480010
NGK 0415
NGK 0480
NGK 5698
RENAULT 7700107434
RENAULT 7700107438
RENAULT 8200052063
VDO A2C59513326
VDO A2C59513326Z

Lämplig för dessa modeller

DACIA LOGAN (LS_) Sedan [09/2004-] 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) [09/2004-] - 1390 cc - 55 kw - 75 ps - K7J 710
DACIA LOGAN (LS_) Sedan [09/2004-] 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) [09/2004-] - 1598 cc - 64 kw - 87 ps - K7M 710
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) Skåp [03/2009-] 1.4 [03/2009-] - 1390 cc - 55 kw - 75 ps - K7J 710
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) Skåp [03/2009-] 1.6 [03/2009-] - 1598 cc - 64 kw - 87 ps - K7M 710
DACIA LOGAN MCV (KS_) Kombi [02/2007-] 1.4 [02/2007-] - 1390 cc - 55 kw - 75 ps - K7J 710
DACIA LOGAN MCV (KS_) Kombi [02/2007-] 1.6 [02/2007-] - 1598 cc - 64 kw - 87 ps - K7M 710
DACIA LOGAN Pick-up (US_) Pick-up [03/2008-] 1.6 [03/2008-] - 1598 cc - 64 kw - 87 ps - K7M 710
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) Halvkombi [09/1998-] 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05...) [06/2001-] - 1149 cc - 55 kw - 75 ps - D4F 706, D4F 712, D4F 714, D4
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) Halvkombi [09/1998-] 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL...) [09/1998-] - 1598 cc - 79 kw - 107 ps - K4M 708, K4M 740, K4M 742, K4M 74
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) Halvkombi [01/2005-] 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11) [06/2005-] - 1149 cc - 55 kw - 75 ps - D4F 740
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) Halvkombi [01/2005-] 1.2 16V (BR0R, BR1D, BR1L, CR0R) [06/2005-] - 1149 cc - 48 kw - 65 ps - D4F 740
RENAULT KANGOO (KC0/1_) Minibus, minivan [08/1997-] 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) [06/2001-] - 1149 cc - 55 kw - 75 ps - D4F 712, D4F 714, D4F 716, D4F 730
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) Skåp [08/1997-] 1.2 16V (FC05) [10/2001-] - 1149 cc - 55 kw - 75 ps - D4F 712, D4F 714, D4F 730
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) Halvkombi [11/1993-03/2001] 1.6 16V (B568, B561) [11/1997-03/2001] - 1598 cc - 79 kw - 107 ps - K4M 720, K4M 724
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) Kombi [09/1995-03/2001] 1.6 16V (K568) [11/1997-03/2001] - 1598 cc - 79 kw - 107 ps - K4M 720, K4M 724
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) Halvkombi [09/2004-] 1.2 (FP0C, FP0K, FP0P) [05/2005-] - 1149 cc - 48 kw - 65 ps - D4F 740
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) Halvkombi [09/2004-] 1.2 (JP0C, JP0K, FP0C, FP0K, FP0P, JP0P, JP0T) [12/2004-] - 1149 cc - 55 kw - 75 ps - D4F 740
RENAULT THALIA I (LB0/1/2_) Sedan [02/1998-] 1.2 16V [04/2002-] - 1149 cc - 55 kw - 75 ps - D4F 712
RENAULT TWINGO I (C06_) Halvkombi [03/1993-] 1.2 (C066, C068) [05/1996-] - 1149 cc - 43 kw - 58 ps - D7F 700, D7F 701, D7F 702, D7F 703, D7F 704
RENAULT TWINGO I (C06_) Halvkombi [03/1993-] 1.2 (C067) [05/1996-] - 1149 cc - 40 kw - 54 ps - D7F 700, D7F 701
RENAULT TWINGO I (C06_) Halvkombi [03/1993-] 1.2 16V (C060) [08/2004-06/2007] - 1149 cc - 44 kw - 60 ps - D4F 708
RENAULT TWINGO I (C06_) Halvkombi [03/1993-] 1.2 16V (C06C, C06D, C06K) [01/2001-] - 1149 cc - 55 kw - 75 ps - D4F 702

Det finns inga kundrecensioner just nu.

Skriv din recension

Related Products
NGK 93028 - Lambdasond
1 858 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
57 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93146 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
77 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93261 - Lambdasond
1 650 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
85 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93395 - Lambdasond
1 748 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
45 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93419 - Lambdasond
1 594 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
30 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93433 - Lambdasond
2 060 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
31 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93521 - Lambdasond
1 678 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
50 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93568 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
15 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93678 - Lambdasond
1 996 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
82 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93687 - Lambdasond
1 806 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
69 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 93978 - Lambdasond
1 848 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
87 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94015 - Lambdasond
1 906 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
25 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94276 - Lambdasond
1 869 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
27 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94286 - Lambdasond
2 011 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
29 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94364 - Lambdasond
1 973 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
44 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94735 - Lambdasond
1 463 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
94 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94813 - Lambdasond
2 094 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
46 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94826 - Lambdasond
2 080 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
52 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94899 - Lambdasond
1 923 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
25 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94904 - Lambdasond
2 284 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
78 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94971 - Lambdasond
1 883 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
74 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 94995 - Lambdasond
2 073 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
70 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95175 - Lambdasond
1 691 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
83 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95224 - Lambdasond
2 066 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
92 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95357 - Lambdasond
2 483 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
48 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95599 - Lambdasond
1 789 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
79 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95616 - Lambdasond
2 303 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
73 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 95628 - Lambdasond
2 079 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
97 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96065 - Lambdasond
4 804 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
62 Recension(er)
Lägg i varukorg
NGK 96230 - Lambdasond
1 726 kr
Lägg till i önskelistan Add to Compare Quick view
60 Recension(er)
Lägg i varukorg